Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

doðan

Alıntı yapılan: doğan - 20 Mart 2011, 23:55:42
kimse bana hikaye okumasın ..
ben bağırdım bağırırımda giresun kümeye diye ..
2 sene önce takımımızın durumu içler acısı iken ... bu adamların bize ettiği cümleler hala kulağımda , geçen sene giresıun deplasmanın da duydukalrı ve gördüklerimide hiç bir zaman unutmayacağım..
artı puan yada eksi puan anlamam ..
centilmenliğe centilmenlik ama kimse benden ordu ya , giresun a ve Travzana sempati duymamı beklemesin .. Rizeyi de unutmuyorumm.. >:( >:( >:( >:(

mehmet yorumlarını okudumda , ben de giresuna küfredilmesine karşıyım hatta kim olursa olsun küfüre karşıyım ,
yanlız Giresunda gördüğüm  ve yaşadıkalrımı asla unutamam az biraza palazlandıklarında samsun kümeye diye bağıdıklarını bana kim unutturacak , çingeneliğimizi bıraktılar bilmem nerelerimize mi etmediler bunları unutarak Giresun kümeye demememi istiyorsunuz...
varın siz ne derseniz deyin ben yine söylerimki yarın tekrar giresun a gidelim  aynı tutumu yine göreceğiz kalıbımı basarım , ki onada gerek yok en yakın deplase ordu da göreceksiniz dostluğu....

pitbul055

Alıntı yapılan: doğan - 21 Mart 2011, 16:14:11
mehmet yorumlarını okudumda , ben de giresuna küfredilmesine karşıyım hatta kim olursa olsun küfüre karşıyım ,
yanlız Giresunda gördüğüm  ve yaşadıkalrımı asla unutamam az biraza palazlandıklarında samsun kümeye diye bağıdıklarını bana kim unutturacak , çingeneliğimizi bıraktılar bilmem nerelerimize mi etmediler bunları unutarak Giresun kümeye demememi istiyorsunuz...
varın siz ne derseniz deyin ben yine söylerimki yarın tekrar giresun a gidelim  aynı tutumu yine göreceğiz kalıbımı basarım , ki onada gerek yok en yakın deplase ordu da göreceksiniz dostluğu....

babasamsunlu

gerilecek gerginleşecek bir durum yok..

Mehmet Hocama  katılıyorum çünkü;
Büyük olmak büyüklük yapmak Samsunin dediği gibi birşey..
Affedeceksin ezilecekler..Bizde az küfür etmemişiz ordaki maçta..

Senin sinir olduğun kısmı çok iyi anlıyorum ama gerek yok abi..Onlar kim muhatap olalım..
Yenmişiz bitirmişiz işi.. Şampiyonluğa gidiyoruz..20 sene karşılaşmamışız...Bi 20 sene daha karşı karşıya gelmeyiz..

Öpüyorum abi  :-* :-*  Dilaver ne koydu be abi  :-* :-* :-*

FaTiH_HaN

konu ne olursa olsun Akan abi dilavere bağlıyor sonunu  ;D hakikaten be abi dilaver ne koydu öyle sövse daha iyiydi  ;D

mehmet yılmaz

Ben Giresun deplasmanlarının üçüne de gittim abi. ( Bu seneki hariç -ki orada da maç sonunda alkışlamışlar bizi. ) Öncesinde bazı olaylar olduğunu biliyorum. Ben de diyorum ki, birşey denmeseydi. Şirinlerin yaptığı gibi biz kendi işimize baksaydık sadece. Efendilik bizde kalsaydı...
Ne kaybederdik?

Neyse, artık olan oldu biz şampiyon olmaya bakalım; evimize dönelim. ;)

@pitbull

kardesim orada beğen düğmesi var, Doğan abinin mesajını beğendiysen tekrar alıntı yapmana gerek yok.

kaptan 55

1-0 olsun bizim olsun dedim,oldu  ;)bu arada forza alucraspor >l<

berusa55

AlıntıHakkı YESİLYURT
hakkiyesilyurt@halkgazetesi.com.tr

Kemal'den bıktım!

Futbolun akil adamlarının ağzından düşürmediği kavramı hatırlayalım: Marka değeri... Değerin olmazsa olmazı taraftar şüphesiz.
   Bu manada... Samsunspor tribünlerinin hem katılım hem de görşel şovları marka değerine sunulan en önemli katkı değil mi?
   Bu takımın Bank Asya'da olması yazık!
   Marka değerine yapılabilecek en büyük kötülüklerden biri.
   Ait olduğu yerde, Süper Lig'de olmalı Samsun.
   Sadece kendi için değil, Türk futbolu için de yapmalı bunu!
   Kalpar Hoca'nın Agbetu'nun yokluğunda Dilaver tercihi, beklenen bir durum değildi. Haliyle beklenen, yere sağlam basan bir oyuncunun görev almasıydı.
   Sürpriz oldu o nedenle.
   Sürprizin daha büyüğünü yapan ise Dilaver'di.
   Belki de kariyerinin en güzel golü ile hocasını mahçup etmedi genç oyuncu.
   Hepsi bir yana... Topla buluştuğunda taraftarı heyecanlandıran ilk oyuncu Zenke'ydi. Daha ilk 12'de, tamamen kişisel gayretleri ile etkili 4 top çıkardı. 10'da müthiş bir şut... 80'de karşı karşıya kaçırmasa, kalan bölüm formaliteden ileriye gitmeyecekti.
   Ama yine de kimsenin kızmaya hakkı yok ona. Varlığıyla geldiği sadece Giresun maçında değil, geldiği günden bu yana çok şey kattı takımına.
   Ben Kemal'i yazmaktan bıktım!
   O, ön plana çıkmaktan bıkmadı.
   Ersin Veli ile birlikte kusursuz bir görüntü çizdiler. Üstelik dirençli bir gününde olmayan orta saha arkadaşlarının, rakibe rahatça karşı kaleye gitme şansı verdikleri bir günde.

Futbolu doyurucu olmasa da, Samsunspor'un kazanma alışkanlığını sürdürmesi farklılığına bir işaretti.
   Tabii, Giresun'un da çapına...
   Can havliyle yapmak istedi bi'şeyler Giresun. Ama bir yere kadar olan güçleri, önlerindeki engeldi.
   Dilaver ile Billy Mehmet değişikliği için, "Ne alaka?" diye soranlar olacaktır. Bir ara teslim bayrağını çekmek üzere olan orta sahaya savunma yönü yüksek bir oyuncu takviyesi daha doğru düşerdi, diye düşünenlerdenim ben mesela.
   Abdulaziz'in de daha önce girmesi gerektiğini de...
   Tribünler Kemal ve Orhan'ın gördüğü kartlara hayli reaksiyon gösterdi. Buna hiç gerek yoktu. Zira 4'lediler bu sayede. Diyarbakır'da yoklar.
   Kayıp mı?
   Zaten Diyarbakır maçı öncesi yapılması gereken bu değil miydi?
   Başladığımız gibi bitirelim: Taraftarla...
   Top rakipteyken sinir bozucu ıslıklar ile konsantrasyon bozdular. Takımında iken cesaret verdiler.
   Tıpkı basketbol seyircisi gibi...
   Nerede ise oyunun temposuna ayar verdiler.

http://www.halkgazetesi.com.tr/author_article_detail.php?id=6726

babasamsunlu

Valla bende bıktım bu adamdan..Yeter daaa..Kimse geçemiyo aksiyon yaşayamıyoz bunun yüzünden ..
Bu bir ahmet iki..

Sayenizde kendi sahamızda rakip takımın gollerini göremez olduk...OLmaz böyle şey :P

Allahınıza köleee

Atakumlu

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 21 Mart 2011, 16:32:20
1-0 olsun bizim olsun dedim,oldu  ;)bu arada forza alucraspor >l<

yuru be Erdal Abi  :D  ;D  ;)

celebi

hemen kan çekiyor değil mi  :)ula mustafa ula mustafa

mehmet yılmaz

Bu arada kaç yıldır şansımız tutmuyor diye hanımın memleketi oaln Giresun'a giderken ayağım çekmiyordu :) Ya da hanımla çocukları bırakıp hemen memlekete kaçıyordum. Hatta köyün imamı bizim kayınpedere "hocaya söyleyin, gelsin... Samsunspor çıkacak her türlü Süper Lige" diyormuş :) Bu sezon iki maçı da aldık, şimdi sıra Süper Lige dönmeye geldi.

çýlgýnlar1984

Çılgınlar Grubunun Hiç Bir Grupla Sorunu Yokdur Trübundergı Sayfasında Kavgalardan Şunlardan Bunlardan Bahsedılıyor Bu Kavgalar Nerde Olmus Ne Zmaan Olmus Anlamıs Degılız Sagdan Soldan Yanlıs Kelımelerle Bilmediklerini Yazıyorlar Bize Dönene Devamlı Döndük Elimizden Gelnı Yaptık Sagdan Soldan Duyduklarıyla Çamur Atmasınlar Tekrardan Söylüyorum  Çılgınlar Grubunun Hıc Bır Grupla Arasında Sorun Yokdur Biz Samsunsporluyuz

jean

cok onemli mac aldik umarim bu yolun sonu super lig olur

samsun155

maçın tamamını izleyebileceğimiz link yok mu arkadaşlar.??