Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

CurvaSs

cidden ne oldu acaba? özel mesaj yolu ile de açıklayabilirsiniz.

kumköylü ahmet

Ya arkadaslar takilmayin ya hepimiz ayni sevgi altindaydik ve suan 1.yiz cikarin sampiyonlugun zevkini..

ahmetsefa55

Ayberk

Yani ne olduğunu bilmiyorum, duyum da almadım. Ancak bugün kendimi tribünde yeterince coşkulu hissedemedim. Eminim diğer herkes de böyledir. Konuşmak dahi istemiyorum...

doðan

trübün gruplarının biribiri ile olan uyumsuzluğu yine ortadaydı ..
anlatılmak istenen bu galiba ..
biri kırmızı beyaz diye bağrıyo
öbürü laylalay ..
aynı anda iki farklı ses çıkınca da uğultu yada karmaşa bir ses ..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: edmontdante - 20 Mart 2011, 23:59:16
tv de gösterecek pozisyon olmadı kardeşim.en iyi yaptığımız şimşekleri bile yapamadık bu akşam  gruplar arasındaki sıkıntı sebebiyle.binlerce kişi led fener alıp geldi ama yine bizim iç  çekişmelerimizden kullanamadık.yazık oldu
:( :( :( ama atkılar bayraklar ve with you japan çok iyiydi abi.emeğinize sağlık.herşeye rağmen sadece SAMSUNSPOR diyebilenlerin emeğine sağlık !

Ajan

Şirinler'in arasındaydım ne maç öncesi nede maçtan günler önce Sbç ile göz önünde hiçbir sorun yaşanmadı.Maçlara gelip giderken karşı karşıya bile gelmiyoruz.Aldığınız duyum yanlış ama kişiler arasında bazı sorunlar olabilir.Nedeni nedir bilmiyoruz ama Maraton tribünü ile fazla karşılıklı tezahürat yapılmadı.İnşallah Karşıyaka maçında böyle bir durum olmaz.

maviay55

dakika 61 de i.. travzan sesleri şahaneydi  >l< >l<

Kadir ÇELEBİ

Ayberk

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 21 Mart 2011, 00:03:09
Şirinler'in arasındaydım ne maç öncesi nede maçtan günler önce Sbç ile göz önünde hiçbir sorun yaşanmadı.Maçlara gelip giderken karşı karşıya bile gelmiyoruz.Aldığınız duyum yanlış ama kişiler arasında bazı sorunlar olabilir.Nedeni nedir bilmiyoruz ama Maraton tribünü ile fazla karşılıklı tezahürat yapılmadı.İnşallah Karşıyaka maçında böyle bir durum olmaz.

İnşallah Eren... Neyleyim maratonu çağırmayan Şirinler'i, ona karşılık vermeyen Maraton'u...

mehmet yılmaz

Giresun'u sevmemek ayrı birşey, kimse kimseyi sevmeye mecbur değil ama maçı almışız, adamlar bir sorun çıkarmamış, küfür etmek de neyin nesi? Ne gereği var? Bence ayıp edilmiştir. Feridun'u alkışlayan zihniyetten de bu beklenir zaten.

Genel anlamda bir stres vardı tribünlerde, takımın güven vermeyen oyunu nedeniyle bir türlü rahatlayamadık. Görüntü iyiydi ama ses konusunda eski maçlara oranla kötüydük.

samsunspor.co.nr

21 Mart 2011, 00:16:00 #521 Son düzenlenme: 21 Mart 2011, 02:01:39 samsunspor.co.nr
SAMSUNSPOR - Giresunspor
Maç Öncesi

Maç öncesi Maraton,İstiklal Marşı ve Saygı duruşu

Emeği geçen herkesin eline,gönlüne sağlık.

Sevgiler.

GökhanÇağlar

resimler 10 numara,kim çektiyse eline saglık..

Serkan

çok kıyake bir makineyle dolaşan bir kardeşim vardı süper resimler yakaladı o arkadaş ekleyince görürüz,

Abi ellerine sağlık süper resimler.

Tufan

aynen arkamdaki tanımadığım bi kardeşimiz çok süper kareler çıkarmıştır benim bedenimden çekebildiyse :)