Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

özkan

Olayın ne takımla nede başka birşeyle alakası var,ben gittiğim antrenmanlardan anladığım kadarıyla kalpar ciddi olursa,oyunculara ultimatomu verirse bunlarda oynuyo.Yok maaşı alamamışlar,yok trabzona sövülmesiyle alakası yok,yok cildim bozuldu falan hikaye.

Umuyorum giresun maçının ciddiyetinin farkındalardır.

furkan5534

böle oynarsak giresunu darma duman ederıoz Allahımın ıznı ile insallah.ınsallah diger maclar lehimize biter.mersınle gıresun kazanırsa harıka olacak gecmez 1 hafta :)

spooks

bu kadro çok iyi abiler murat yıldırımın olması çok değişitiriyor oyunu

kuzey55

abdül ilk 18 e alınmasın yine.aynı dizilişte ciddiyeti elden bırakmadan ayaklarımız yere basarak oynayalım kazanırız.

spooks

2 haftalık bi seri yakalarsak hızımızı alırız

Stoper

Dartagnan

sımdı gıdıpte gıresun macında puan kaybetme !!!!

Aman haaaa!!![senın ne yapacagın bellı olmaz SAMSUNSPOR :P ]

kaptan 55

aynen giresuna takılmamak gerekir,yoksa tavşanlı maçının pek hükmü yok,ama giresunada vurursak o havayla diyarbakır ve karşıyakayada vurur,denizliye harbi uçarız.

davidsavage

Samsunsporumuz haftaya Giresunla yaparken, denizli yerinde saycak rize deplasmanda akhisara gidecek,orduda kartal deplasmanında bu avantajı iyi kullanmamız gerek.İnşallah 3 puan alırız giresun maçından da.

Ollivanders

Temkinli davranıyorum inşallah yeneriz diyorum :)

kutsalforma

12 Mart 2011, 20:55:23 #25 Son düzenlenme: 13 Mart 2011, 16:53:05 samsuni
Giresun zıttır Rizeye
Cakacaklar Lazona$ilere  8)

##kdc##

murat-hakan ortada olduktan sonra giresuna fındık toplamak düşer sahada samsunspor_x samsunspor_x

AhmetDenizci

Samsunsporumuzun bu sezon genelde puan durumunun yukarısındaki takımlara karşı çok iyi oynadığını ve alt sıradaki ekiplere karşı anlamsız puan kaybettiği gördük.
Umarım bu anlayış Giresun maçında devam etmez.
İşi ciddiye alır ve bugünkü gibi oynarlarsa bu takımın yenemeyeceği takım yok.
Yalnız Abdül ve Billy olmasında bu kadro tamamdır. Turgay bile iyi oynadı bugün.
İkinci yarıda orta saha oyundan düşerse kenardan Dilaver takviyesi ile orta saha güçlendirilir.

Dartagnan

belkı tuhafınıza gıdebılır;ancak ben yıne de bılly e gore bır sıstemın olsuturulmasını ıstıyorum.Cunku sene basından berı tek sıstemle oynamaktan ben bıle bıktım.bugunkı taktıkle tamam oynasınlar ancak işe yaramadıgı taktırde 2.planı uygulamaya koymak gerekecek.Bılly ı yıne de taktıksel degısıklıklerde kullanmalıyız...

Ayberk

Giresunspor yarın kazanıp kendini biraz daha rahatlatmalı. Bizim maçta da kapanacaklarını tahmin ediyorum. Ancak şu bir gerçek ki, toparlandılar. Ne olursa olsun kazanmalıyız. Ama bugün bu kadar görkemli bir şekilde kazanınca, önümüzdeki haftadan korkmuyor değilim. İnşallah kazanır, diyara da rahat gideriz