Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı yapılan: uçarlı - 13 Mart 2011, 02:13:43
özet lazımdı.

Özet yok goller veya maçın tamamı var şu an için kardeşim. Daha sonra verirler forumumuzda kaydedip.

King Of The North

##kdc##

Dartagnan

Ollivanders

Dartagnan

ya ahmet ya adamım :)

Hakan yaaaa hakan yaaaa hep aynı seyı yapıyoyyyyy yaaaaaa

ula uzun ne guldurdun benı macta yaaa.

##kdc##

##kdc##

Ahmet'in atkıyı benim gibi ters takması o anki heyecan, aceleden takma veya beceriksizlik vs gibi nedenlerden ötürü diil tamamiyle benim havamı yakalaması için yapılmış bi hareket.. agbetu nun şapkaya ise dicek söz yok adanada kesin beni görmüş ve idol oalrak seçmiş  :P :P

berusa55

AlıntıTaraftarın galibiyet sevinci
12 Mart 2011 / 18:06
Samsunsporlu taraftarlar alınan 3-0'lık galibiyetin ardından şehirde sevinç turları attı.

Bank Asya 1. Lig'de son mücadele eden Samsunspor, sahasında karşılaştığı TKİ Tavşanlı Linyitspor'u farklı mağlup etti. Stat çıkışı taraftarlar kırmızı-beyazlı ekibi bekleyerek sevgi gösterisinde bulunup uğurladıktan sonra yürüyerek şehir merkezine kadar geldi. İstiklal Caddesi'nde araçları durdurarak tezahüratlar yapan taraftarlar, cadde boyu yürüyerek ellerinde bayraklarla sevinç gösterisinde bulundu. . Coşkulu taraftarlara yayalar ve sürücüler de eşlik etti. (İHA)

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=29102

Kaya

Tek kelimeyle müthiş oynadık...Bunda takımın dizilişiindeki değişikliğin etkisi de çok büyük..İlk yarı herkesce ligin en iyi futbolunu oynuyor denilen takımımızın 5li orta saha tek santrafor özelliğinden vazgeçip ikinci yarı boyu çift santraforlar yokları oynadık..Bugün görüyoruz ki oyuncu yapımız gereği bizim takımın oynayabileceği en güzel sistem bu..Bu kadro yapısıyla yola devam etmeli ve bu hırs,enerji,motivasyon üçlüsüyle zirvede bitirmeliyiz..

Harun55

Alıntı yapılan: iak5529 - 13 Mart 2011, 03:02:33
    Tek kelimeyle müthiş oynadık...Bunda takımın dizilişiindeki değişikliğin etkisi de çok büyük..İlk yarı herkesce ligin en iyi futbolunu oynuyor denilen takımımızın 5li orta saha tek santrafor özelliğinden vazgeçip ikinci yarı boyu çift santraforlar yokları oynadık..Bugün görüyoruz ki oyuncu yapımız gereği bizim takımın oynayabileceği en güzel sistem bu..Bu kadro yapısıyla yola devam etmeli ve bu hırs,enerji,motivasyon üçlüsüyle zirvede bitirmeliyiz..

Sana 100% katiliyorum..benimde aklimdan geçiyordu.

Insallah herzaman böyle sahaya çikar oynayip galip geliriz.

Inanin varya okadar mutluyumki, keske bende SAMSUN'da olsaydimda güzelcene maçlara gelebilseydim yaa.
Ama bu gidisle geliyorum Samsunspor - Rizespor maçina insallah ARANIZDA beni karsilamak istiyen olur, beraber ciftlik caddesinden stada yurumeler falan super olur yaaa. :D

kumköylü ahmet

TRT 3 de tekrari var benim gibi sevincden uykusu olmayanlar bakabilirler

berusa55

Alıntı'Tavşan' Karadeniz'de boğuldu!

12 Mart 2011 16:35 | NTV Spor ve Ajanslar

Bank Asya 1. Lig'de haftanın maçında Samsunspor, Tavşanlı Linyitspor'un 12 maçlık yenilmezliğine 3-0'lık skorla son verdi

Bank Asya 1. Lig'de Samsunspor, sahasında TKİ Tavşanlı Linyitspor'u 3-0 yendi.

İlk kez yükseldiği Bank Asya 1. Lig'de son haftalardaki başarılı performansıyla dikkati çeken TKİ Tavşanlı Linyitspor'un 12 maç ve 126 günlük yenilmezliği, Samsunspor deplasmanında aldığı yenilgiyle sona erdi.

Samsunspor'un gollerini Agbetu, Ufuk ve Zenke atarken, konuk ekipte Emrah 63. dakikada kırmızı kart gördü.

Son 9 maçta 1 kez mağlup olan ve 6 galibiyet alan Samsunspor, bu sonuçla 41 puanla ve maç fazlasıyla liderliğe yükseldi. Tavşanlı ise 40 puanda kaldı.

http://www.ntvspor.net/haber/bank-asya-1--ligi/36220/tavsan-karadenizde-boguldu

Ntv Spor'un başlıklarına bayılıyorum hele de biz kazanınca şekil başlıkları var :D ;)

King Of The North

Maçın tekrarını izledim ama doyamıyorum, ne top oynamışız, taraftarımız da coşuyor, coşturuyor.Kötü oynayan Zenkeye bile tezahurat ve Zenke yazıyor..