Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

ibo055

Forvetim

iyi futbol kötü futbol farketmez bu maçın alınması farz oldu, zaten 2.devre hangi maçta futbol oynadık ki, 3 puan olmasın işin ciddiyetini anlarlar

Jnr.Serkan

Antep Belediye maçı gibi çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum.Ne zaman Kaos ortamı olsa takım ordan sıyrılıyor 3 puanı alıp.Seri bozulmaz inşallah

fat55

ben kaos ortamının olduğunu düşünmüyorum.eğer bize deselerdi bolu ve adana maçlarından 4 puan hem de deplasmandan alınacak oynamadan hangimiz hayır derdik?durmak yok yola devam arkadaşlar.

55.hakan

Alıntı yapılan: fat55 - 09 Mart 2011, 12:32:10
ben kaos ortamının olduğunu düşünmüyorum.eğer bize deselerdi bolu ve adana maçlarından 4 puan hem de deplasmandan alınacak oynamadan hangimiz hayır derdik?durmak yok yola devam arkadaşlar.
Samsunspor her maça 3 puan için çıkar çıkmalı;oynadığın takımlar senden iyi mi de maça çıkmadan 1 puanı kabul ediyosun.Samsunpor'u böyle cümlelerle küçük düşürürüz ancak.

fat55

buraya yazan hiç kimse samsunsporu küçük düşüremez.düşürmez de zaten.ama şu var karşındaki bolu nun bütçesi belli senin bütçen belli.onların harcadığı para belli.adana nın durumu da belli.gönül tabi ister her maç 3 puan alalım.ama bunu asıl isteyecek başta yönetim sonra da futbolcu ve teknik ekip olmalı.ben herşeye rağmen alınan 4 puanın iyi olduğunu savunuyorum.oynanan futbola gelince.bu ligde kim güzel top oynuyor.bundan sonra güzel oynayan değil 3 puan alan kazanır.