Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

özkan

tavsanlı tavsanlı ne tavsanlıymıs uleynn  :)
Adamlar deplasman görmemiş ki 12 maçtır yenilmiyormuşmuşmuş,artist herifler !

Mehmet Akyüz,taraftara çıkardığın o dili varya .. ;)

babasamsunlu

ya işte böyle adamlara ne kadar sövsen kendini de yırtsan -mesela ben öyle yaptım :) - yetmiyor..
Ama Takım çıkıp çivi gibi çakınca o mosmor suratıyla staddan ayrılmasının verdiği hazzın tadı ne küfürde oluyor nede başka bir şeyde..

Ne demiş Maraton başkanımız..

-Güçlü olacaksın....  :-* :-*

masbene

Babasamsunlu 2 sıra arkandan izliyordum. yaw ne hırslıymıssın :)

babasamsunlu

:D :D :D :D

O izlediğin en sakin halimdi desem :):)
Şaka bir yana hiç iyi yapmıyoruz bu kadar kendimizi kaptırmakla..
Bi gün khıkhık deyip verecez son nefesimizi..  :'( :'(

celebi

BENİM SENİ GÖRDÜĞÜMDE EN SON TRİBÜNDE SALYA SÜMÜK ÜŞÜTMÜŞ YATAK DÖŞEK YATMAN GEREKİRKEN MAÇTAYDIN BE MÜBAREK  :)

berusa55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 14 Mart 2011, 12:11:34
Maç içerisinde tavşanlının sol açık çizgisinde oynayan 89 numarasının bi ara bizim bulunduğumuz tribüne maç içerisinde öyle bir bakışı vardı ki...Hani belkide benim burada ne işim var dedi.O surat ifadesini hiç unutmıcam.Adamın gözlerinde hayranlık vardı resmen

Maçta artık bir ara bırakın topçularını Tavşanlı'dan gelen tarftarları bile maçı falan bıraktılar tribünleri izlediler son düdüğe kadar. Tavşanlı'da eşe dosta anlata anlata bitirememişlerdir Samsun'u hala. Ömürleri boyunca da unutmazlar  ;)

Burak

Aslında hatrı sayılır bir kalabalık vardı deplasman tribününde ama yanlış deplasmana geldiler.  :)

berusa55

1-0 olduktan sonra hepsinin kafaları neden bizim tribüne dönüktü maç bitene kadar anlamadım  ;) :D

çılgın55

beyler herkes maraton alta bişeyler söylemiş ama ben maraton alttaydım 3 gündür konuşamıyorum ses tellerim yırtıldı ama kendi çabamla yani aslında siz de haklısınız ama maraton altı yönlendirebilecek bi grup veya kişi yok yani ama bizim ordaki görevimiz de rakip takım,yan hakem ve orta hakemi baskı altına alabilmekti zaten orda çekirdekçi,emekli,sportif direktör abilerimiz amcalarımız çoğunlukta,onlara da söz geçiremiyorsunuz

Dartagnan

Sbc nin astıgı ''burası her yer değil sehri samsun'' pankartını Halk gazetesine göre biz asmışız. ;D

berusa55

AlıntıSamsunspor Kulübü Basın Sözcüsü Tan Açıklaması

Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Samsunspor'un Kulüp Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Zor Geçeceği Düşünülen Bir Haftada Güçlü Rakibimiz Karşısında Kolay Bir Galibiyet Aldık" Dedi.

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'un kulüp basın sözcüsü Haluk Tan, "Zor geçeceği düşünülen bir haftada güçlü rakibimiz karşısında kolay bir galibiyet aldık" dedi.

Tan, geçen hafta sonu konuk ettikleri TKİ Tavşanlı Linyitspor mücadelesiyle ilgili, Aa muhabirine yaptığı açıklamada, ligin flaş ekiplerinden biri ile mücadele ettiklerini söyledi.

Karşılaşmadan 3-0 gibi net bir skorla ayrılmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden Tan, "Zor geçeceği düşünülen bir haftada güçlü rakibimiz karşısında kolay bir galibiyet aldık. Taraftarımız da 12. adam görevi gördüğü bu maçta takıma büyük destek verdi. Bu hafta Tavşanlı Linyitspor gibi 12 haftadır mağlubiyeti bulunmayan bir takımı yenmenin sevincini yaşıyoruz" diye konuştu.

Tan, şöyle konuştu:

"Neticede sadece bir maç kazandık. Bizim için her maç final niteliğinde. Tavşanlı Linyitspor maçında gösterilen hassasiyeti bundan sonraki her maçta göstermek durumundayız. Bu hafta oynayacağımız Giresunspor maçında da futbolcular kendilerinden beklenen güzel futbolu sergileyeceklerdir. Bitiş çizgisine yaklaşırken tüm takımlar daha az hata yapacaklardır. Herkes bu mücadelede üst seviyede performans sergilemeye gayret gösteriyor. İnşallah ipi göğüsler ve şampiyonluğa takımı taşıyacak yönetim kurulu oluruz."

Bu arada Karadeniz ekibi, bu hafta sonu iç sahada yapacağı Giresunspor maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla başlayacak.

kuzey55

bütün köşe yazarları gazeteler ve yorumcular taraftardan övgüyle bahsediyor.bunda en büyük etken maratondaki bayraklar bence.fatih öztürk de stada alınması konusunda sorun olmayacağını belirtmiş bu bayrakların sayılarını artırmalıyız.

masbene

masbene

bir de şu konu var. maratonda en azından 1 yada 2 davulun olması gerekli. cunku ritm kacıyor özellikle en basitidinden hey-hey-hey-heyya heyyaa şeklindeki tezahuratta bile ritmsizlik yüzünden çok çirkin ses çıkıyor.şirinler de davul oldugu icin onların ozellikle ritmli tezahuratları mukemmel oluyor

Samsunspor sevdalısı

TribünLer tıklım tıklım tam bir maç havası vardı ama galibiyet havasını atmamız lazım üstümüzden giresun karşısında kötü sonuç alabiliriz .