Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

5trawberry

Arkadaşlar futbolda her şey var. 5 senelik süreçte ne maçlar gördük. Mardinlere mi yenilmedik kendi Sahamızda, yaşlı başlı adamlarla oynayan Telekomlardan mı 5 yemedik. deplasmanda 2 galibiyetle mi kapamadık sezonu her şey oldu. bugün ise hala daha ciddi anlamda Şampiyonluk iddiasında olan takımımız var, herşey dört dörtlük olmaz. Tavşanlıyı övüyoruz, o kadar övdük bizden daha iyi dedik. Maç eksiğimize rağmen bizden öndeler ve yenersek biz lideriz. Demekki kimse kimseden iyi değil. Takımda bir isim var ki, onun haricinde herkes elinden geldiğince mücadele ediyor. Takıma sırt çevirmeyin. Hak edene hakettiğini verelim. Takım antrenman saatlerinde destek olalım. Moral şart.

babasamsunlu

meselenin yenilip yenilmemek veya puan alıp almamak olmadığını iyi idrak etmek lazım..
burada birileri bizi sırtımızdan vuruyor..
bizim bütün isyanımız buna..
burada bulunanlar kimse gitmezken stadyumun kapısında yatanlar ;)

ahmetsefa55

@5trawberry
kardesım ıyı nıyetle yazmıssın eyvallah da allah askına bana soyle takımda bır kısı harıc herkes elınden gelen mucadeleyı gosterıyo demıssın.hakan kemal ahmet orhan mucadele olarak eyvallah.hadı belkı bıraz ufuk.ama zenke bılly turgay adem agbetu naptılar ne mucadelesı verdıler.zenke yine şeyıne takmadı.bılly agırdı ıyıce agırlasmıs.agbetu zaten maraton kosucusu gıbı masallah topu atıyo 50 metre pesınden kosuyo.turgay zaten pas trafıgını aksatıyo bununla bırlıkte mucadelesı sıfır.yanlıs anlama bu yazdıklarım sana degıl ama bazı seylerı de gormemız gerekıyo.

ben acıkca şunu soylıyım.şampiyonluk mucadelesı veren takımların arasında en yeteneksız ve ruhsuz takım bence bızız.en kotu hoca da bızde.allaha emanet gıdıyoruz.23 hafta da benım hatırladıgım yanı aklımda kalan denızlı ordu(ılk yarısı) gbb macları var.baska ? bız eger bu takımla şampıyon olursak ya da super lıge cıkarsak ınanın taraftarın gayretıyle olacaktır.

cembaba

Alıntı yapılan: davidsavage - 07 Mart 2011, 17:28:25
Cem sen inanıyor musun 3 puan alcağımıza bolu maçı öncesi de böle demiştin yendik bu maçta da böyle diyorsan 3 puan alacağımıza inanıyorum cidden.

inanıyorum kardeşim. Çünkü bizim takım dengesiz. Bu kadar dengesizliğin içinde Tavşanlı'yı yenip Lider olacağımızı söylüyorum. Hele taraftar gitmesin. Fark bile olur. Alışık değil hiçbiri. Çok aşırı baskı hissediyorlar. Ben bunun farkındayım. Örneğin Kareo yapılan hiçbir maçı kazanamadık. Çünkü adamlar:"vay bee bizim için onca yol gelmiş, neler yaptılar yahu" diyorlar. Aynı şekilde tribün boş olsun. Fark olur bu maç.

5trawberry

@ahmetsefa55
Haklısın çoğu konuda.Söylediklerine diyeceğimiz elbette yok. Sonuçta mücadele anlamında istikrar olamıyor elbette bu aşikar, ama demek istediğim bir şeyler katmak için uğraşan adamlar var, bir şeyler yıkmak için uğraşan adam var.
Billy zorunluluktan oynuyor. Onun dışında adam yok. Zenke de zaten bir maç önde bir maç arkada alıştık sayılır. Ama o da bişeyler vermek için yıpranıyo mücadele ediyor. Duygusal anlamda diğerleri gibi olmasını beklemek de yanlıs. Turgay'ı zaten çözemedim ben, dünkü mevcut kadroda Yerinde Murat oynasaydı oyun akışı çok farklı olacaktı. Adem,Orhan gibi adamların alternatifi yok, ama yok diyede adamı harcamak da yanlış, çoğu maç da elinden geldiğinin fazlasını vermeye çalıştılar diyeceğimiz yok.
Kemal, Murat, Ahmet, Hakan gibi adamların olmayısını düşündüğümde ise her maçtan sonra suratımız :( böyle olurdu.
Şu ana kadar ki maçları irdelediğimde, Sezonun ilk maçı olan Akhisar Belediye maçı, Ordu ve Denizli maçındaki mücadeleyi göremiyorum, he bir de Kartal maçındaki amaçsız mücadeleyi.
Ama bu takım eminim iyi olacak.
Sene sonunda biz güleceğiz..

FaTiH_HaN

tavşanlının giresunu yenmesi çok iyi oldu ister istemez rehavete girecekler kaç maçtır kazanıyoruz Samsunu da yeneriz diyecekler ve kendi oyunlarını oynamaya çalışacaklar. Bu da bizim işimize gelir. Bu maçı çok zorlanmadan alırız diye düşünüyorum.

doðan

Döndük şimdii tavşanlıyı yenip yenemeyeceğimizi konuşuyoruz, tavşan kaç tazı tut oynayacağız anlaşılmıştır , onlar kapanacak biz se açmaya çalışacağız , ne zaman başarabildik ki bu maçta yapacağız ,
birde biz her maçı kazanmalıyız arkadaş , berebere bile kalma lüx ümüz yok derken , hocam çıkıyor ! en azın dan yenilmedik diyebiliyor ! zor maç olduğu aşikar adana maçından sonra daha zor olan tavşanlı maçı garanti kaybedilir ... bu zihniyetle top oynarsak ...
tavşanlı maçına çıkacağın mantığın kazanmaktan başka hiç bir yönü olmamalı .. olamazda  ...
takımda stresi kaldıramayan topçu sayısı oldukça yüksek ..
demekki neymiş sen <samsunspor> forması giyoysan bu stresi kaldıracaksın .. yoksa uzaaaaa

Ahmeti

kazanacağız arkadaşlar Allah'ın izniyle bu maçı  hemde rahat kazanacağız içimde öyle bir his var umarım yanılmam

GurbetciFanatik

Arkadaslar size bi sorum var ben gurbetde yasiyorum siz daha iyi bilirsiniz her seyi benden.
Biz Süper Lige ciksak, bu baskan TUTU ve TD Kalpar kalirsa yolumuz yine Bank asya degil 100%.
Herhlade bu takima 4  5 yildiz alacak degiller. o para yok zaten galiba.
Ve Süper Lig gercektende zor bi Lig.

Tribün_ali

Bu takım ikinci devre başladı başlayalı gol sıkıntısı çekiyor savaşı mumla arıyoruz bu takımı bu hale getiren hüseyin kalpakdır ?

GurbetciFanatik

Tavsanli macinda ya Avci olup tavsani avlicagiz.
Yada ot olup tavsana yem olacagiz.
Ot gibi kadro kurarsa isimiz gercektende zor.

skor tahminim 2 - 0 avlicagiz.

davidsavage

Alıntı yapılan: CemBaba - 07 Mart 2011, 18:17:04
inanıyorum kardeşim. Çünkü bizim takım dengesiz. Bu kadar dengesizliğin içinde Tavşanlı'yı yenip Lider olacağımızı söylüyorum. Hele taraftar gitmesin. Fark bile olur. Alışık değil hiçbiri. Çok aşırı baskı hissediyorlar. Ben bunun farkındayım. Örneğin Kareo yapılan hiçbir maçı kazanamadık. Çünkü adamlar:"vay bee bizim için onca yol gelmiş, neler yaptılar yahu" diyorlar. Aynı şekilde tribün boş olsun. Fark olur bu maç.

sana güveniyorum o zaman kardeşim, ne olursa olsun yine staddayız inşallah.

CurvaSs

tavşanlı açık felan oynamaz, oynayamaz. çıplak gözle ilk maçta da izlediğim takım hala aynı ise, o takım hurra saldıramaz. kontra ataklarla etkili olmaya çalışırlar, kontra fırsatı da vermezsek kapanırlar.

adamların mutlak kazanması gerekmiyor ki; beraberlik bile onlar için iyi skor. ayrıca, ilçenin beklentisi buralar değildi, ve adamlar zaten taktiri toplamış bi' halde oyun oynuyorlar. sanki "siz niye çıkamazsınız süper lige, o kadar para harcadık, tesislerimizi harika bi' hale getirdik siz içinize ettiniz." gibi cümleler kuran olacak.

bu takımın daha stadı yok ve maçlarını 50 km mesafedeki kütahya'da oynuyor. uzun lafın kısası, kazanamayız abiler..! tki tavşanlı linyitspor'u azbuçuk biliyorsam, kapanırlar, kontradan bi' tane atmaya bakarlar.

işimiz çok zor, çokkkkk...  :(

Ayberk

Bundan sonra bu maç için bahane yok. Dünyanın en rezil futbolunu oynayalım ama 3 puanı alalım artık yeter! Ki ben bu maçı ite kaka alacağımızı düşünüyorum. Kötü sonucun ardından kritik maçta galip geliriz diyorum. Bolu'da, Antep BB maçlarındaki gibi. Haftasonu bu mesajımdan alıntı yapıp gevrek gevrek gülerek galibiyet coşkusu yaşamak dileğiyle...

berusa55

İlk 15 dk bu heriflere gol atamazsak maç yine beraberliğe gider. Atarsak dağılırlar; tavşan mavşan kalmaz ortada.