Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

Ajan

Sizden 3 puan beklemiyorum ama hiç olmazsa kaleye şut çekin

Mert

Antep b.b. ile karşılaşmadan önce açıkcası çok ümitsizdim ama 4-0 kazandık.Tahmin etmekte zorlanıyoruz ne yapacağımız belli olmuyor.Bu maçı kazanırız dicem ama tavşanlı öyle bir grafik sergiledi ki biz bu oyunu oynarsak sahaya gömerler bizi malesef.

twitter

10 hafta geçti halen daha takım oyunu güzelleşecek, transferler takıma alışacak zart, zurt bi ton laf

sadece yenmekte yetmiyor artık adam gibi top oynayın lan!

yenilirsek zaten vay halimize  :(

King Of The North

Büyük taraftarımızın yoğun desteğiyle yenebileceğimizi düşünüyorum, Tavşanlının gazını alamazsak bizim gazımızı alırlar, sonlara geliyoruz artık ama hala 8 takımın şampiyonluk iddaası var, dünyada yok böyle lig...

55cem55

bu takım zaten bizim havamızı herhafta değiştiriyor bi alıyor bi veriyor...zaten bi samsunsporlu olmak erken ölme nedeni ama bu sene daha bikaç yıl daha yaslanacağız anlaşılan...şu 2 ay gecsinde tum samsunsporlular olarak bi hastaneyle anlasalım tam tesekkullu check up a girelim...

brigand

cezasahasına girin. top şişirin. uzaktan şut çekin. köşelere yığın. çizgiye inin. alın bak ben diyorum lan dinleyin beni. okuyosanız iyi anlayın. bak hocanızdan duyamassınız çok değerli bilgiler bunlar. akşamları evde çalışın. öğrenin iyice. hocanız sorarsa ki anlamaz ama hava atarsınız >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

havzalı55

Kritik maçlarda iyi oyun 3 puan alıyoruz öyle bir maç olması dileğiyle ama gdipte 3 puanlık maçları kaybettıkten sonra :( 

Gökberk55

tki yi yeneriz her zamanki senaryo kolay takıma puan kaybet zirvedekini yen,alıştık artık

celebi

s_uzunkaya

çok zor bir maç bizi bekliyor. maçın zorluğu tavşanlının kalitesinden değil hadlerini bilmelerinden kaynaklanıyor. adamlar 1-0, 2-1 kör topal alıyorlar maçlarını. muhtemelen çok katı bir defans anlayışıyla ve ancak 2. yarıda kontra ataklarla bizi alt etmeye çalışcaklar. 1. yarı kontra bile yapmaya çalışmıycaklardır. ama herne olursa olsun BU MAÇI ALACAĞAZ... 5 maçta 13 puan yeter diyorduk ilk maçta o istikakı bitirdik, demekki bundan sonraki linyit,giresun,d.bakır,karşıyaka maçlarını kazanmamız gerekiyor ve kazanacağazda. ve bence bu istikakı ilk maçta kaybetmemiz silkelenmemiz açısından iyi oldu. her şerde vardır bir hayır diyelim. katı defansları açmak için alternatif çözümler bulunmalı. adana maçının bir hayrıda bana göre aziz salaanın iyice rengini belli etmesi olmuştur. bu salak direk kadro dışı bırakılmalı. ama anladığım kadarıyla aziz ne kadar salak sa o kadarda iyi siyasetci. kalparla arasını iyi tutuyor gördüğüm ve anladığım kadarıyla. bu salaktan kurtulmalı, kalpar bu tuzağa gelmemeli...
bu sene süperlige çıkacağımızdan şüphem yok. anladığım kadarıyla futbolcularında yok ve o nedenle adana maçında kaygısız tasasız rahat rehavette bir maç çıkardılar. bu sene çıkarız ama futbolcularında bu inancını destekleyecek futbolu her maçta sergilemesi gerek.
  her maç final...O KADAR....

cembaba

8 takımında şampiyonluğa oynadığı başka bir lig daha yok. O yüzden bu maç çıkış maçımız olsun demekten başka çaremiz yok. Ya alacağız, ya alacağız...

celebi

Alıntı yapılan: CemBaba - 07 Mart 2011, 09:17:59
8 takımında şampiyonluğa oynadığı başka bir lig daha yok. O yüzden bu maç çıkış maçımız olsun demekten başka çaremiz yok. Ya alacağız, ya alacağız...

şu düşünceni td ye de yazsana  :)

cembaba

Forvetim

tavşanlı aman aman bir futbol oynamıyor fakat dirençliler ayakta kalıyorlar ve yılmıyorlar zor maç olacak, adana maçı gibi yürüyerek geze geze top oynarsak boş

celebi

Alıntı yapılan: CemBaba - 07 Mart 2011, 09:33:46
yazim abim.. başlık açılısında :)

adana maçı yorumuna linyitten umutsuzum demişsin ya o ithafen yazdım ben onu ;)