Bank Asya 1. Lig 21. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Kartalspor 0-0

Başlatan berusa55, 06 Şubat 2011, 16:55:48

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

billy tam hazir degil gibi ,
onun yerine agbetu yada ufuk oynasa daha iyi olur gibi.
tek forvet oynasak bencede daha iyi olur.
Ama kartalspor a karsi tek yada cift mutlak yenmen lazim.

Ahmeti

billy mehmet hucümda etkisiz ama mücadeleci yapısı ve araya attığı paslarla ofansif ortasaha görevi verilebilir ve turgayın yerine oynatılabilir

Burak

herkesin hevesi kaçtı biraz ama içerde 7 maçımız var  erciyes_x giresun_x gungoren_x ksk_x kartal_x tki_x rize_x buradan 17-19 puan çıkarırız bir şekilde sonuçta daha 19 mayıs stadında mağlubiyet görmedik.  dışarda  adana_x  diyar_x  antep_x yenemeyeceğimiz takımlar değil   bolu_x denizli_x ordu_x ise riskli deplasmanlar yinede ilk 2den çıkacağımızı kartal'ı da yeneceğimizi düşünüyorum

Gorkem

Ahmeti

bank asyada rakip kim olursa olsun kolay maç yok kartal galip gelemiyor ama kolayda gol yemiyor gol yönünden kısır bir maç olabilir ama yinede kazanacağımıza eminim1-0 olsun bizim olsun.

dr_ahmet

MİY mağlubiyeti sonrasında
ummadığımız kadar kolay ve zevkli
bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum...

King Of The North

Savaş da bize patlar şimdi, terbiyeli çocuk olsaydı kalacaktı takımda ne güzel, Billy'den ne eksiği var adam 2 haftadır dolanıyor sadece, Ufuk desen çok top tutuyor ayağında, Murat da öyle ama Murata top yakışıyor, Zenke form düşüklüğünde, Turgay içi boş pil, dizilişi bilemem ama Kartal maçından en az 3 gollü bir galibiyet bekliyorum..

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Burak - 07 Şubat 2011, 14:19:51
herkesin hevesi kaçtı biraz ama içerde 7 maçımız var  erciyes_x giresun_x gungoren_x ksk_x kartal_x tki_x rize_x buradan 17-19 puan çıkarırız bir şekilde sonuçta daha 19 mayıs stadında mağlubiyet görmedik.  dışarda  adana_x  diyar_x  antep_x yenemeyeceğimiz takımlar değil   bolu_x denizli_x ordu_x ise riskli deplasmanlar yinede ilk 2den çıkacağımızı kartal'ı da yeneceğimizi düşünüyorum

ağzından bal damlıyor  :)

samsunspor.co.nr

Her maç zor,ligin zirvesinde dolanan takım olarak rakiplerin de hazırlıkları buna göre oluyor.
3 puanı alalım yeter..

İçimden geçen de, buz gibi havada izlediğim,kemik taraftarın geldiği antep belediye maçı gibi rahat olacağı. Bol gollü bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Sevgiler.

emre

kolay maç gibi gözüküyor ancak yeniden galibiyet almamız ve daha sonra ki maçlarımız için önemli bir karşılaşma.umarım iyi futbol oynar 3 puanı alırız..

ElbistanLı4655

Burak

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 07 Şubat 2011, 18:49:36
Savaş da bize patlar şimdi, terbiyeli çocuk olsaydı kalacaktı takımda ne güzel, Billy'den ne eksiği var adam 2 haftadır dolanıyor sadece, Ufuk desen çok top tutuyor ayağında, Murat da öyle ama Murata top yakışıyor, Zenke form düşüklüğünde, Turgay içi boş pil, dizilişi bilemem ama Kartal maçından en az 3 gollü bir galibiyet bekliyorum..

savaş cezalı sanırım ve kesin burada küfür yememek için görmüştür yoksa 90.dakikada kırmızı kart mı görülür 1-1 lik maçta

alperen

Burak

alperen