Bank Asya 1. lig 20. Hafta|Mersin İdman Yurdu- SAMSUNSPOR : 1-0

Başlatan celebi, 30 Ocak 2011, 22:02:09

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 31 Ocak 2011, 18:49:14
aynen inşallah geçen seneki gibi olur 90. dk da atarız 1-0 basar geliriz.  ;D

bu kalp dakika 90'a kadar dayanır mı???

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 31 Ocak 2011, 21:06:21
bu kalp dakika 90'a kadar dayanır mı???

valla hop oturup hop kalkıyoruz maçlarımız çok heyecanlı geçiyor ama son dk larda olsa bile golü bulup kazanıyoruz son 3 maçımız bu şekilde geçti. zaten süper lige çıkana kadar biri kalpten gidecek diye korkuyorum  :)

55(tuncay)55

bu taraftar hep inanmıştı zaten ama şimdi futbolcularında inandıgını görüyoruz gollerden sonra büyük kenetleşme oluyor hele dünki maçta süperdi yeni gelenlerde çabucak inandı herkes inandı bekle bizi süper lig GE-Lİ-YO-RUZzzzzzzzzzzzzzzz

seskat

bence ilk yarı 2:0'ı yakalarız, sonra da 3 ve belki 4 ü bulur yenereiz. çok rahatım mersin macında. mersini tavşanlı macında izledim, belki saha berbattı ama mersinde bizi ne yenecek gücü ne de beraberlik alacak hırsı göremiyorum. hayırlısıyla Kartal macına 6 da 6 icin cıkarız :)

samsunspor.co.nr

mersin maçından gelecek 3 puan o kadar önemli ki.

rize-denizli
güngören-ordu (kartal da kazandı bugün)

insallah kazasız,belasız,kayıpsız döneriz mersinden.

irFan_55

Ollivanders

King Of The North

En korktuğum maç Mersin ve Bolu maçları arkadaşlar

cany

Alıntı yapılan: Serpico55 - 01 Şubat 2011, 00:24:55
Küçümsemeyelim . 1-0 olsun bizim olsun ...

aynen gevşemek yok...futbolcular da taraftarlar da

erkutdem55

Mersin'i Hedef Süper Lig programında biraz fazla övdüler.5 maç üst üste kazansalar sürpriz olmazmış.Ortalama bir takım.Derli toplu oynarsak kazanırız.

KareAs55

Yakaladığımızı atarsak çok rahat alır geliriz maçı , tabi yakaladığımızı atmak karşılığıyla...

çarşambalı-55

Mersin taraftarını hiç sevmiyorum  O yüzden kendi taraftarının önünde mersini yenmek bana ayrı bir zevk verecektir Zor bir maç olacak ama kazanacağımıza inanıyorum Bu arada kör şeytanlar rahat durmayıp bizim taraftara salça olacaklardır

brigand

rahatım. takım daha dirençli çıkacaktır sahaya. kısır bi maç olur yine. futbol bu yinede. şans bizden yana olur inşallah

binikalamadım

Valimize mesaj attım yanıt gelecekmi bakalım... miy_x- samsunspor_x maçında stadda olmalısınız dedim eski valimizde orda , sizde oranın eski valisisiniz hoş bir görüntü oluşabilir yani...burda yaşanan tatsız olaydan sonra...hemde valiler stadda olursa güvenlik önlemleride tavan yapar..

Musti

Altay maçından korktuğum kadar Mersin maçından korkmuyorum...