Bank Asya 1. lig 20. Hafta|Mersin İdman Yurdu- SAMSUNSPOR : 1-0

Başlatan celebi, 30 Ocak 2011, 22:02:09

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

insallah alacagiz guzel mac olacak  bu macla boluyu atlatirsak daha kimse tutamaz bizi

babasamsunlu

opsiyonunu yerim senin beyaz zenke... basıp gelecez..
bunlar kolay gol atamıyor..biz kolay gol yemiyoruz..
1-0 olur bizim olur ;)

King Of The North

2 haftadır kötü oynuyoruz ve kazanıyoruz, bu maç iyi oynama maçımız, hiç 3 maçı üst üste kötü oynamadık, üstelik 5'te 5lerimiz meşhurdur bizim.

berusa55

Bizim takım dışarda daha rahat oynayıp daha kolay poziyona girecektir yine. Ev sahibi açılacak ve bu bizim işime gelir. Galip geleceğimize eminim. Artık bu yolun dönüşü yok. Önünüze geleni ezin geçin; evimize dönelim!  ;)

ahmetsefa55

maço

ahmetsefa55

Ahmeti

pazara kadar değil mezara kadar seninleyiz samsunsporum

Sioux

1-0 alır, mersini devre dışı bırakır, yola devam ederiz.

kaptan 55

55erhan55

yenersek çok güzel olur ama gerçekten zor maç onlarda agresif oynacaktır altay gibi altay bize kendi adına sezonun en iyi futbolunu oynadı ama zorda olsa kazacağımızı düşünüyorum.

engizli55

ilk macdaki  adaletsizligin hesabi görülecek ilahi adalet gerceklesecekdir diye düsünüyorum bende

havzalı55

Mersin,bolu ve ordu deplasmanları bana göre en zor deplasman maçlarımız mersin 2 hafta önceden Samsun maçını düşündüğünü söylediler çok zor bi maç olucak ama deplasmanda da çok iyi futbol oynuyoruz ve mersin 2 haftadır berabere kalıyor maç ortada geçicek bana kalırsa inş. galip geliriz

Ahmeti

FaTiH_HaN

aynen inşallah geçen seneki gibi olur 90. dk da atarız 1-0 basar geliriz.  ;D