Bank Asya 1. lig 20. Hafta|Mersin İdman Yurdu- SAMSUNSPOR : 1-0

Başlatan celebi, 30 Ocak 2011, 22:02:09

« önceki - sonraki »

celebi

Mersin İdmanyurdu - Samsunspor'umuz

Tarih: 06.02.2011 Pazar

Yer   : Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu

Saat : 13:30

Yayın :TRT 1

Ben,m açtığım topiçlerde Allahın izniyle galip geliyoruz totem devam etsin 0-2

irFan_55

europe_55

Insallah kazaniriz ve liderlige yükseliriz.

SAMPIYON SAMSUNSPOR!  samsunspor_x

yirmiuc

Dilerim bu maç İ. Yurdu ile son maçımız olur.
Hazırlık maçı dahi olsa bir daha maç oynamayız.

okan_7

inşallahhhhh koyarızz şu mersine 1-0 olsun bizim olsun

Ollivanders

jean

Ayberk

Ben bu maçtan pek korkmuyorum açıkçası, ama büyük konuşmamak gerek. İnşallah kazanırız. Seriye devam, 4 oldu, 5. galibiyet için; SALDIR SAMSUNUM!

cembaba

Benim Bolu ile birlikte en tehlikeli olarak gördüğüm maç. İnşallah kazanıp, yolumuza emin adımlarla devam edelim.

erkutdem55

Bugünkü galibiyet ile Mersin maçında beraberlik opsiyonu doğdu.Berabare kalırsak ah,vah demeyeceğimiz bir maç.Bu da futbolcuların bugünden stres uzak,daha rahat oynamasını sağlayacak.Heyecanla bekleyeceğiz Pazar olmasını.

hala kızı

Altay'ın ardından miy'i rahatlıkla yeneriz diyorum...
bizim topcumuz seyirci bolluğunu görünce heyecan yapıyor,mersin'e akacak taraftar kitlesi yarı da olur diye düşünürsek no panik,no heyecan;)
bu arda bolu deplasmanının cumartesi oynanacak olması canımı sıkıyor :-X

twitter

tabii ki galibiyet bekliyoruz takımımızdan ama 4 haftadır kaybetmiyoruz futbolda puan kayıplarıda olabilir onun için beraberlikte kötü sonuç değildir ama 1-0 olsun bizim olsun

Derya

BÖYLE GİDERKEN GERİ DÖNMEK YOK.ALLAHIN İZNİYLE BU MAÇTA BİZİM OLACAK.BİZ BİZİM OLANI ALIRIZ...

Tufan

Mersin 2 haftadır puan kaybediyor açık oynarlarsa kontradan 1 gol atar kazanırız puan alacağımızı düşünüyorum.

ahmetsefa55

korktugum bır deplasman.1 puan yeter dıye dusunursek onu da alamayız.sampıyonluk ıcın ıcerde dısarda farketmez 3 puanı almalıyız