Gerede-Kartepe Kampları Hazırlık Maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Temmuz 2010, 17:40:03

« önceki - sonraki »

Serkan

Bu adamın Samsunspor forması giymesini içime sindiremiyorum....

ahmetsefa55

lan sercan aksamkı halı saha macına gelsen yemın edıyorum kendıne yer bulamassın  :)

Sercan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 07 Ağustos 2010, 13:20:06
lan sercan aksamkı halı saha macına gelsen yemın edıyorum kendıne yer bulamassın  :)

Hangisi?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Ağustos 2010, 13:24:37
Hangisi?
hangısı olcak kardesım kac tane zıbıdı kendını begenmıs sercan var samsunsporda ustte sercanın konusu gecıyodu sen yanlıs anladın sanırım

Sercan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 07 Ağustos 2010, 13:27:02
hangısı olcak kardesım kac tane zıbıdı kendını begenmıs sercan var samsunsporda ustte sercanın konusu gecıyodu sen yanlıs anladın sanırım

Biliyorum canım onun olduğunu,şaka yaptım sadece :) :) Zaten o zibidiyi gördükçe fıttırıyorum.Bir de adam maçta kendi adını söyleyerek sövünce çok acayip oluyo  ;D ;D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Ağustos 2010, 13:40:03
Biliyorum canım onun olduğunu,şaka yaptım sadece :) :) Zaten o zibidiyi gördükçe fıttırıyorum.Bir de adam maçta kendi adını söyleyerek sövünce çok acayip oluyo  ;D ;D
;D ;D sorma sorma bende sefa da aynı sorunu yasamıstım ama ben kurtuldum  :D :D

kabacevizli55

helal olsun bizim  takıma urfayı yendi urfa ligin iddalı  ekiplerinden karşıyakayı 2 0 yendi giresunuda yenmişti urfayada biz boyun  eğdirdik  helal olsun be bize  >l< >l< >l<

red_white

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 09 Ağustos 2010, 13:08:32
helal olsun bizim  takıma urfayı yendi urfa ligin iddalı  ekiplerinden karşıyakayı 2 0 yendi giresunuda yenmişti urfayada biz boyun  eğdirdik  helal olsun be bize  >l< >l< >l<

Adamlar süper kadro kurmuş beyler urfa grubunda liderliğe oynucak parayı vurmuş adamlar