Bank Asya 1. lig 26. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Bucaspor

Başlatan celebi, 07 Mart 2010, 17:17:19

« önceki - sonraki »

beşnumara

hehh bi sen eksiktin grup kurmak için.la bi gidin yaaa nedir bu grup sevdası anlamıyorum ki

Ollivanders

birlikten kuvvet dogar diyoruz ama ayrı grup kurmayı cok seviyoruz...

sadece55

Sioux

Alıntı yapılan: free_Samsun - 15 Mart 2010, 00:16:50
buca hiç şansın yok yarın bende maçtayım fark yiteceksin   ;D

ilk defa mı maça geleceksin, yarın sende maçtaymışsın ya.

Alıntı yapılan: free_Samsun - 15 Mart 2010, 00:22:01
arkadaşlar yakında yeni bir grup gelecek adımı takip edin

sebep ne? yeni ne getireceksin ki tribüne? 15-20 kişi çorba peşinde koşmayı bırakın, kimsiniz siz. mail adresi 34 olan birisi samsunspor tribün grubumu kuracakmış?
freerock34@hotmail.com

bırakın bu işleri, çorbacılar.  >:( >:( >:( >:(

Ollivanders

Alıntı yapılan: cgr - 15 Mart 2010, 00:46:44
bizde bi grup kursak mı ? Extravaganzza gençlik :) olur mu hacı ? :D

nie olmasınki bizde elimizden geldigi kadar bagırırız ama ne gerek var :)

furkan5534

cıldırıcam ya  >:( özel ders alıyorum yarın 19.30 a almış hoca 22.30 a kadar maçı izliyemicemm :'( :'( :'( :'( hoca damı adanalı nedir  >:( >:( >:( >:( >:(

lonely5534

Arkadaşlar ben Freesamsun ile konuştum Kendisi bir grup kurmayacakmış bir hareket düzenleyecekmiş tabi ne kadar iştirak eder samsunlu taraftarlar bilemiyorum. Ama olsun sonuçta iyi niyetli düşünceleri olan bi arkadaşımız olduğunu düşünüyorum. Ayrıca canikli mekansızların kurucularından. Kendisi azerbaycan da ticaret yapıyormuş ve samsunspor a gelir sağlamak adına girişimleri olacağını söylüyor. Ayrıca Samsunun siyasi sahipsizliğine ve karadenizde bütün yatırımlarım trabzona olduğunu gören bu arkadaşımız böyle bir hareket başlatıp Samsun şehrinin ve Samsunspor un ne kadar önemli olduğunu gerek söylem, gerek eylem ile hatırlatmakmış.

mehmet yılmaz

Bağımsız bir hareket başlatacağınıza zaten mevcut olanlardan birine, mesela bir tribün grubumuza ( madem Mekansızlardandı, mesela onlara ) yardım etmek daha doğru olmaz mı? Bir de bugüne kadar o kadar çok kişi çıktı ki yeni grup, yeni oluşum, yeni hareket diye, ciddiye alınmaması gayet doğal zaten.

O yüzden cümle kurmaktan önce icraat yapmak daha önemlidir.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: lonely5534 - 15 Mart 2010, 01:12:41
Arkadaşlar ben Freesamsun ile konuştum Kendisi bir grup kurmayacakmış bir hareket düzenleyecekmiş tabi ne kadar iştirak eder samsunlu taraftarlar bilemiyorum. Ama olsun sonuçta iyi niyetli düşünceleri olan bi arkadaşımız olduğunu düşünüyorum. Ayrıca canikli mekansızların kurucularından. Kendisi azerbaycan da ticaret yapıyormuş ve samsunspor a gelir sağlamak adına girişimleri olacağını söylüyor. Ayrıca Samsunun siyasi sahipsizliğine ve karadenizde bütün yatırımlarım trabzona olduğunu gören bu arkadaşımız böyle bir hareket başlatıp Samsun şehrinin ve Samsunspor un ne kadar önemli olduğunu gerek söylem, gerek eylem ile hatırlatmakmış.

haaa o zaman tamm  ??? ???

cevdetbaba

murat dönüyor ama bu kez de turgut yok..üstüne turgay da kırmızı kart cezalısı..allahtan bucada da çok önemli eksik var da birbirini dengeliyor eksikler..

Ollivanders

fatih55ankara

giresun maçında pedriel ve kaleci ramazan köse cezalı

fatih55ankara

fatih55ankara

fatih55ankara