Bank Asya 1. lig 26. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Bucaspor

Başlatan celebi, 07 Mart 2010, 17:17:19

« önceki - sonraki »

SerhaT55

cumartesi günü antreman saatlerini bilen varmı ???

King Of The North

Alıntı yapılan: Harun55 - 12 Mart 2010, 16:22:49
Yaaa çok korkunç bir rüyaa gördüm, bucaspor 6-2 takmis bize gibisine...
Hayirdir insallaah yaaa, rüyalarima bile girdi bu playoff heycani..!

dil sürçmesi oldu galiba, takmış lafı olmamış çünkü.

gnc bengülü

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 12 Mart 2010, 16:08:21
konya bence koptu çok iyi konsantre olursak yakalarız

bence de koptu onun yerine baska takım gıder play-offa

þimþek55

Alıntı yapılan: gnc bengülü - 12 Mart 2010, 18:10:30
bence de koptu onun yerine baska takım gıder play-offa
samsun belki kalan maçalrın hepsini kaznırsa belki bolu giresun da hiç bir yere gidemez

Akyol

Play-Off diye düşünmeden her maçı kazanmak için çıkarsak sahaya daha rahat oynar takım. Playoff olursa ne harika olur ama olmazsa da dünyanın sonu değil...

Şu takmış koymuş vb.. Cümleler kuranlara kafayı takıyorum haberleri ola...!

kuzey55

bende rüyamda 4-1 kazandığımızı gördüm...inşallah oldugu gibi çıkar.ayrıca skor bakımından pek böyle net rüya görmezdim.bu maçı tahmin ettiğimden daha rahat kazanacağız...

þimþek55

bende rüyamda 2 0 adanyı yeniyoduk fazla saplantı yapmamak lazım 

Jnr.Serkan

arkadaş nasıl maç rüyası görüyorsunuz anlamıyorum.benmi anormalim hiç görmüyorum yoksa benim gibi olanlar varmı :D

gnc bengülü

Alıntı yapılan: şimşek55 - 12 Mart 2010, 18:11:36
samsun belki kalan maçalrın hepsini kaznırsa belki bolu giresun da hiç bir yere gidemez

önümüzdeki 3 maçı (buca,giresun,altay) alalım o zaman play off'u düşünelim şu an ligde kalmamız bile garanti degil

Oflu

Akyol

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 12 Mart 2010, 18:57:21
arkadaş nasıl maç rüyası görüyorsunuz anlamıyorum.benmi anormalim hiç görmüyorum yoksa benim gibi olanlar varmı :D
senin rüyaların hep 5-0 bitiyo kardeşim var sende bişeyler yoksa sen beşnumara'yı tanıyon mu bakimm :D

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 12 Mart 2010, 19:21:37
senin rüyaların hep 5-0 bitiyo kardeşim var sende bişeyler yoksa sen beşnumara'yı tanıyon mu bakimm :D

fatih abiyi tanımamak için gözlerinde problem olması gerek.saçsız adamı saçlı olarak görmek ggerek.fatih abi Samsun tribünlerinin Efsaneleşcek 5numarası :) ışığa gel ışığa gel :D

beşnumara

ulenn facede yetmedi burda da mı yazıyonuz.bu forumun dilek ve şikayet kutusu yok mu yaaaa :) ben bir müdüriyete kadar gideyim görüşürüz :-*

55(tuncay)55

ben rüyalarımda sizin kadar gelişememişim ben skoru göremiyorum ben sadece yendiğimizi görüyorum

jean