Bank Asya 1. lig 26. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Bucaspor

Başlatan celebi, 07 Mart 2010, 17:17:19

« önceki - sonraki »

Efsane Meskenler

olmaması gereken olaylardı en azında  stad içinde bu tarz olaylar olmamalı stad dısında ne olursa kım kımı vuruyosa dovuyosa dovsun ama stad ıcınde kesınlıkle olmamalı

beşnumara

aklını başına alması gerekenler yönetim ve çevresindekiler.samsunluları birbirine kırdırmakla olmaz bu işler .böyle devam etmez edemez.Yönetimin de işine geliyor taraftarın bölünmesi parçalanması kavga etmesi.birlik beraberlik olursa bilyorlar ki o koltukta kolay kolay oturamaz rahat davranamaz. biz önce bir olacağız ki başarı gelsin istikrar gelsin hem yönetime hem de takımımıza.

Akyol

Alıntı yapılan: 5trawberry - 16 Mart 2010, 19:31:49
Taraftar birlik olmalı, aynı sevdada farklı yol izlememeli.
Samsun'da değildim, Maçta olan arkadaşımı telefonla aradım.
Kafamızdan koltuklar teğet geçiyor, ambulans yaralı taşıyor vs vs diyordu, inanmak istemedim.
Tribünlerde olduğum dönemde; X grubu pankart açıyor, Y grubu ıslıklıyor.
X gurubu bağırıyor, tezahürat yapıyor, Y grubu ıslıklayarak bastırıyor.
Böyle olmaz!
İyi günde takıma sahip çıkıyorsan, Kötü günde de çıkmayı bilmelisin.
Bu takım Diyabakırspor gibi duruma düşse demekki, Stadyum diye bişey kalmayacak.
Futbolculara sövmeler,hakaret etmeler başlamış.

Yazık diyorum.
Çok yazık.
Ne demek istedin arkadaşım açık konuş ? Biz ne X grubuyuz ne Y grubuyuz! Yenseydik adana ve buca'yı seve seve playoff'ta olacaktık. 2'si de bizi yendi şimdi de aşağıdaki potaya yaklaştık ne diyelim şimdi düşmemeye oynuyoruz işte. Kale arkasında ki olayları tabii ki tasvip etmiyoruz ama kalkıp taraftar futbolcuyu yuhalamasın deme! İlhan Ummak sahadaysa O'nu da onu oynatan hocayı da yuhlarım! Var mı engel olan ? Yazıktır ayıptır tecrübeli diye getirdikleri İlhan 2 metreye pas atamıyo ne yapacaktık şak şak şak mı! Bazı oyuncular vardır belli dönemlerde kötüdür ama sonradan açılır bu adam geldi geleli bozuk taraftar koyun değil en azından biz değiliz! O Arma'nın değerini bilecek futbolcular görmek istiyoruz sahada...!

mehmet yılmaz

Rüyamda sabaha kadar Hüseyin Kalpar'la didiştim durdum. Bu kadar tecrübeli bir hoca iki maçı göz göre göre hediye etti rakiplere....

dilatino

önce macla ilgili düsüncelerimi yazmak istiyorum. malesef bence verilmeyen penaltimiz macin kilit dakikasiydi bunun yaninda savasin beceriksizligide eklenince maglubiyet kacinilmaz oldu. sahada gördügüm kadariyla bazi futbolcular cok üst düzeyde mücadele verdiler. gercekden kazanmayi isteyen bir samsunspor vardi macda ikinci golü yiyene kadar. acikcasi yurt disinda yasadigim icin samsunsporu burdan ve internetten takip edebiliyorum ve tabiki tvdeki maclardan. üzülüyorum samsunsporun bir alt ligde olmasina ama yapacak bir sey yok malesef. düsüncem oki bu hocayla beraber samsunspor yürümeli bence iyi bir hoca. Turgut samsunspor icin önemli bir oyuncu bence bu macda bu cok iyi görüldü. bundan sonra bir kac mac daha alip ligde kalmak seneye ucuza mal olabilecek yeni yetenekler kesfetmek lazim kanaatimdeyim..

dilatino

devami....
Tribün olaylarini malesef tv den kisada olsa izledim cok üzüldüm. ben daha önceki bir yazimdada demisdim koskoca milyonlara hitap eden mesela besiktasin carsisi galatasarayin ultra aslan gibi taraftlar kurumlari var ana merkezi o camialarda bu gruplar olusturuyo. bizim samsunumuzun anladigim kadariyla baya bir taraftar grubu var neden bu bölünmüslük anlamadim. Egerki amac maca gelip takimi desteklemekse tek bir taraftar grubu yetmiyormu???
Yoksa taraftar gruruplarinin kurulmasinda baska cikar amaclarimi var? ben bunlari bilmem hic bir Taraftar gurubuna üye degilim ve yalan yok bildigim grupda bir sirinler vardi ama gördügüm kadariyla mantar gibi cogalmislar. Lütfen bir cati altinda toplanin. Egerki amac samsunspora hizmetse birlik olun yoksa amaciniz cikar elde etmekse gelmeyin o tribüne. düsüncem budur.
sürcü lisan ettimse affola...
sevgilerle orhan..

5trawberry

Alıntı yapılan: Akyol55 - 16 Mart 2010, 19:53:46
Ne demek istedin arkadaşım açık konuş ? Biz ne X grubuyuz ne Y grubuyuz! Yenseydik adana ve buca'yı seve seve playoff'ta olacaktık. 2'si de bizi yendi şimdi de aşağıdaki potaya yaklaştık ne diyelim şimdi düşmemeye oynuyoruz işte. Kale arkasında ki olayları tabii ki tasvip etmiyoruz ama kalkıp taraftar futbolcuyu yuhalamasın deme! İlhan Ummak sahadaysa O'nu da onu oynatan hocayı da yuhlarım! Var mı engel olan ? Yazıktır ayıptır tecrübeli diye getirdikleri İlhan 2 metreye pas atamıyo ne yapacaktık şak şak şak mı! Bazı oyuncular vardır belli dönemlerde kötüdür ama sonradan açılır bu adam geldi geleli bozuk taraftar koyun değil en azından biz değiliz! O Arma'nın değerini bilecek futbolcular görmek istiyoruz sahada...!

Sözlerim haklı olan taraftarın idari ya da teknik ekibe tepkisine mi?
Grup ismi falan vemek istemediğimden X Gurubu Y Gurubu dedim.
Eğer ki taraftarsanız, iyi günde kötü günde bu takımın maçlarına geldiyseniz, elbette tepki göstemekte haklısınız.
Ama taraftar kendi içinde birbirine söverse, birbirini dövmeye kalkarsa bu iş olmaz.
Buca'dan gelmiş 20 kişi.
Desek ki tahrik ettiler, sövdüler atıştıla kavga ettiler...
Yalan olur.
Adamlar Pankart açtı acınızı paylaşıyoruz diye.
Sen Buca'ya gitmişssin iyi karşılanmışsın, Buca gelmiş jest yapmışsın.
Ama Kendi içinde çelişip,aynı renge duyulan sevdaya ihanet edercesine saha içinde haeketler ediyosun.
Elin adamı demez mi, bu ne pehiz bu ne lahana turşusu.

Nuri Asan

artık her maça tek başıma gelmiyorum,5 kişiyiz.
bir taraftar grubuda ben kuracam.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 16 Mart 2010, 20:27:05
artık her maça tek başıma gelmiyorum,5 kişiyiz.
bir taraftar grubuda ben kuracam.

bizde okuldan 10-15 kişi geliyoruz abi.bizde kurcaz bi grup.nası olsa bir taşın arkasına 20 kiş geçen grubu kuruyor.ne kadar basit oldu...

beşnumara

millet taşın üstüne çıktı mı başlıyo besteye zaten ama kaç kişi ;)

Nuri Asan

Alıntı yapılan: beşnumara - 16 Mart 2010, 20:29:36
millet taşın üstüne çıktı mı başlıyo besteye zaten ama kaç kişi ;)
,

giderin büyüğünü sana yapacam hemde sıkı dur

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 16 Mart 2010, 20:28:44
bizde okuldan 10-15 kişi geliyoruz abi.bizde kurcaz bi grup.nası olsa bir taşın arkasına 20 kiş geçen grubu kuruyor.ne kadar basit oldu...

Tamam şeref tribünün hemen önündeyiz giresundan sonra.

bluegreen55

özeti şimdi izledim adamların 3 pozisyonu 3 golü bizim 6 pozisyon var hiç golümüz yok...

Akyol

5 Maç üst üste kazandığımız zamanda tribünde kavga oluyordu kimse tribünde kavga çıktı da böyle oldu demesin! Tribünde çıkan kavgadan topçuya ne ayrıca? Sen topunu oyna biz bile 2 dk baktık ne oldu diye sonra maça döndük gerek yok kavgaya gürültüye ayrı bir konu ama futbolcuya ne? Ben oraya para verip gittiysem arkadaş o futbolcu FORMASINI ISLATACAK! Ben kanaat getiricem paramı HELAL edecem. İlhan berbat ötesi oynuyor Orhan'da niyet var abdest yok misali! Oraya 10 lira verip maç izlemeye gelenler mücadeleyi görmeli haklarını helal etmeliler...

YaşarDoğu