Bank Asya 1. lig 26. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Bucaspor

Başlatan celebi, 07 Mart 2010, 17:17:19

« önceki - sonraki »

europe_55

Ben her ne olursa olsun, futbolcularimizin adana maglubiyetini telafi edeceklerine inaniyorum...

2-0 kazaniriz...

Sonuna Kadar 55

kale5501

arkadaşlar tamam bu maçta taraftar muhteşmdi çoktu ama bence hacettepe maçındaki etkiyi gösteremedik o maçta rakip takımı daha fazla etkilemiştik birde murat olmazsa işimiz gerçekten zor inşaallah yneirz yoksa tersini düşünemiyorum alt tarafda yaklaşıyor

Forvetim

bucaya da göstereceğiz samsunun kaç bucak olduğunu, egeye benzemez buralar karadeniz havası çarpacak onları merak etmeyin. adana maçında yapılan haksızlıklar takımı daha da ateşleyecek hırsla inatla azimle alacağız bu maçı Allahın izniyle yeni seriye başlayacağız, umutluyum

fatih55ankara

bucadada yılmaz ve bekir cezalı.ikisinin toplam gol sayısı 11.orta sahaları bozulacak onların da.yeneriz inşallah.murat oktay savaş gününde olmalı.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: europe_55 - 08 Mart 2010, 16:55:12
Ben her ne olursa olsun, futbolcularimizin adana maglubiyetini telafi edeceklerine inaniyorum...

2-0 kazaniriz...

bence adana maçından sonra futbolcular teknik ekip daha da hırslandı bu maçta deil hakem türkiye futbol federasyonu gelse bu maçı bizden başka kimse alamaz

55(tuncay)55

bu neya adana maçından önce herkes play-off diyordu bi maç kaybettik neredeyse ligde kalma hesabı yapacaksınız daha önümüzde 9 maç var yönetim istedimi biz play-off'a kalırız (HAKEMLERE RAGMEN)

binikalamadım

Adana maçında yaşadığımız haksızlıklar neticesinde hırslanmış olan takımımız bu maçı alacaktır diye düşünüyorum...Ancak dikkat edilecek bir durum var gereksiz hırs yanlışa dönüşebilir..

Samsun55ramazaN

insallah bucasporu ve diger önümüzdeki maclari yenip, play offlara kalalim

s_uzunkaya

bu arada maçımız pazartesi akşammış...akşam maçları pek yaramıyor bize ama hadi hayırlısı...

þimþek55

samsunda bucalıycak bu buca emin olun 4 1 alrız

havzalı55

Şimdi herkez Samsunsporun artık düşüşe geçtiğini sanıyor artık yenılgi serisi yapcaksınız diorlar. Bilmiolar ki biz karadeniz inadi var :D Buca yı yendik mi play off için umutlancaz 

kayacan

Alıntı yapılan: xknox - 08 Mart 2010, 16:24:10
bu maçı alamıyacağız göründe bakın neden mi tff izmirli ve bu adana maçında hakemin verdiği kararlar örn: turgutun sarı kart yemesi turgayın kırmızı yemesinin nedeni buca maçında oynamasınlar diye göründe bakın bu maç bucanın inşallah hislerim beni yanıltır

Katılıyorum.Pis işler dönüyor.

þimþek55

Alıntı yapılan: hi4xi_ceza - 08 Mart 2010, 18:48:08
Şimdi herkez Samsunsporun artık düşüşe geçtiğini sanıyor artık yenılgi serisi yapcaksınız diorlar. Bilmiolar ki biz karadeniz inadi var :D Buca yı yendik mi play off için umutlancaz 

Efsane Meskenler

Giresun'a İddalı Ve Moralli Gitmemiz İçin Bu Maçtan Mutlat 3 Puan Almamız Lazım