Bank Asya 1. lig 26. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Bucaspor

Başlatan celebi, 07 Mart 2010, 17:17:19

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: seskat - 08 Mart 2010, 02:51:53
arkadaşlar play off hesabı gayet basit. en az 51-52 puan gerekli playoff icin. yani 19-20 puan almamız gerekiyor kalan 9 macta. yani en az 6 galibiyet ve 1 veya 2 beraberlik.

Kalan maclarımız: Parantez icinde sıralamalarını yazdım

Samsun - Buca (2)  ;)
Giresun  (8) - Samsun  >:(
Samsun - Altay (3)  ;)
G. Antep Bld (9) - Samsun   ;D
Samsun - Erciyes (14)  :)
Dardanel (16) - Samsun  ;D
Samsun - Konya (5)  :)
Kartal (11) - Samsun  ;D
Samsun - Ordu (15)   ;D

Play-Off gercekten cok zor. Ama imkansız değil. Samsundaki 5 mactan en az 12 puan alıp deplasmandaki 4 mactan da 8-9 puan alırsak bu iş olur. şu kalan maclarımızın en kolayı Kartal ve Antep Bld deplasmanları gibi görünüyor. Ha gayret Samsunum. Coştur bizi. Hel bu akşam TRT niin Stadyum programında bizim taraftardan övgüyle bahsetmeleri beni cok mutlu etti. Taraftar Şov gercekten muhteşemdi. Aynen devam. durak yok. Bucayı tahminim 2-1 mağlup ederiz...

ne anlattılar  nasıl övduler anlatsana gormedım ben

furkan5534

Buca-Giresun-Altay-G.antep Bld-K.Erciyes-Dardanel-Konya-Kartal-Ordu
Eğer Buca'yı yenersek giresundan rovansımızı rahat alırız .Antep belediye erciyes dardanel kartal ordu nekadar sonucta bu oyun futbol olsada bunları yenerız dıe dusunuorum oynadıgımız oyuna bakarak ve taraftara guvenerekten söluyorum.altay konyada zorlar bızı, ki ztn 6 puanlık maçta bunlar.Nekadar Hayalcilik gibi görunsede 9 maçtan 2 maçını kaybetsek 21 puan + 32 puanımız var 53 puan .. hayal mayal ama güzel

beşnumara

bu hafta bu eksiklerle bucayı yenersek önümüz açık. 5te 5 giden takım yenildi rahatladı.yoksa her maç her maç stres olacaktı bana göre. adana mağlubiyeti nazar boncuğu olsun ne diyelim.bundan sonra tek zor maçımız giresun deplasmanı.şu iki maçı atlatırsak ve bizim yönetim de istiyorsa bu sene play offlara kalmayı kalırız ama derseler ki bir daha ki sene çıkmak istiyoruz ilk 2den bundan sonraki maçlarımızdan pek bir şey beklemem

lucarelli

İstatistiklere baktığımda sayın Çelebi'nin açtığı maç başlıklarını kazanıyoruz. Bu maçı da alacağız..

kadifekaleli

08 Mart 2010, 09:56:20 #34 Son düzenlenme: 08 Mart 2010, 09:57:53 kadifekaleli
Alıntı yapılan: sogutlubahce55 - 07 Mart 2010, 17:25:45
Bu maça İddaa'nın handikapı açması lazım.. Samsun 1 farklı değil 2-3 farklı kazanacak göreceksiniz..

Buca maçını bu kada hafife alıp da taraftarı beklentiye sokmaya gerek yok  bir iki maç tribün dolar üçüncü maçta allahın kulunu bulamazsınız biliyorum kardeşim samsunlu seyirci böyledir iyiyken var kötüyken kimse yok ben 3 senedir çok maç seyrttim 3-5 bin kişiyle keşke dediğin gibi 2-3 farkla kazanabilsek onu maçta göreceğiz. bir de hakem faktörü var abi sen nekadar iyi oynarsaan oyna

ali ihsan

Zor maç olacak.Buca 2-0 geriye düştüğü Ordu maçını çevirdi,oldukça morallilerdir muhtemelen.Murat'ın takıma dönmesi güzel.Son vuruşlarda etkili olmamız şart.Savaş'ın yakaladığını atması lazım.Skor olarak geriye düşünce ve rakipte geriye yaslanınca sıkıntı yaşıyoruz.İlk golü biz bulursak kazanırız.2-1 alırız inşallah...

pitbul055

evimizde karşıyakaya yenildiğimizdede ümitsizliğe kapılmıştık,yanlız takım 5 te 5 yaptı ümitlendik.neden yine olmasın

kuzey55

yeni bir serii başlangıcı için ilk maç.giresun maçına 0 puan vermiştim adanada kullandık krediyi.galibiyet tek yol kazanacağız.

**KaR6**

son 5 maçı kazanacagımızı iddia ediyorum eğer o zamana kadar hala iddialı durumda kalırsak..

babasamsunlu

Galip geliriz diye umuyorum..Moralli bir Buca gelcek bize..1 puan yeterli onlar için..O yüzden zorlanırız..Bu tür maçları kazanamıyorsak bile kaybetmez isek son haftalarda sıkıntı yaşamayız..

Ben en çok son hafta o Ordulu adileri bekliyorum..İnşallah bütün ipleri bizim elimzide olur...
Çekeriz iplerini ....

sBc-1984

Eğer karşıyaka yenilirse plaf off umudlarımız bu maçla devam eder.İnşallah hakem kurbanı olmayız yine  :-\

Jnr.Serkan

bu mağlubiyet bi yerde iyi oldu.seri bozuldu ama futbolcuların ayakları yere sağlam basar.Çok güven iyi değildir.Bizimkiler adanayıda rahat yenceklerini sandılar ama adana sahada yan hakemlerle beraber 15 kişiydi...hakem eşit şartlarda maç yönetsin biz alırız

SAMSUNLU ORUMA 55

bu hakemler oldukça bence buca maçını alamayız bunlara demişler ki samsunun serisinin frencisi olun 4. hakem kararı doğru veriyor orta hakem ona kızıyor bu ne biçim iştir bilmem hakkımız yeniyor

xknox

08 Mart 2010, 16:24:10 #43 Son düzenlenme: 08 Mart 2010, 17:15:32 xknox
bu maçı alamıyacağız göründe bakın neden mi tff izmirli ve bu adana maçında hakemin verdiği kararlar örn: turgutun sarı kart yemesi turgayın kırmızı yemesinin nedeni buca maçında oynamasınlar diye göründe bakın bu maç bucanın inşallah hislerim beni yanıltır

Ollivanders

adem degil turgay yedi kırmızı kartı kardesim