Bank Asya 1. lig 26. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Bucaspor

Başlatan celebi, 07 Mart 2010, 17:17:19

« önceki - sonraki »

Fecr_55

Bunca emegin bosa gitmeyecegi, ümidin devam edecegi bir karsilasma olacak..
2-0 alacagimiza inaniyorum..!
Sen neysen biz de oyuz SAMSUNSPOR'um..

emre

yılmaz özlem ve bekir yılmaz sarı kart cezalısı...

celebi

Alıntı yapılan: celebi - 25 Kasım 2007, 15:48:44
TARİH:2 ARALIK PAZAR
SAAT:13:00
YER: 19 MAYIS STADYUMU.

MUTLAK ALMAMIZ GEREKEN BİR MAÇ. ŞAYET SAKAT OLAN UYNCULARIMIZ VE CEZALI OLAN OYUNCULARIMIZ OYNARSA KAZANABİLECİĞİMİZ BİR MAÇ AMA YİNE DE ARTIK GÜVEN VERMEDİĞİ İÇİN BİR ŞEY DEMEK ZOR OLUYOR
SKOR SAMSUNSPOR:2 ALTAY 1

Alıntı yapılan: celebi - 20 Ekim 2007, 17:15:20
bu maç yüksek bir ihtimal beraberlik kokuyor ama 2. ihtimal kaybederiz gibime geliyor.inşaallah yanılırım.maça gitmeyi düşünüyordym bakalım ne olacak

SKOR MARDİNSPOR:2 SAMSUNSPOR:2

Alıntı yapılan: celebi - 15 Ağustos 2008, 15:02:11
Çankırı Belediyespor - Samsunspor
3 Eylül Çarşamba
Çankırı Stadyumu

Fortis'te kuralar çekiliyor!..

2008-2009 sezonu Fortis Türkiye Kupası 1. kademe müsabakalarının kuraları, 22 Ağustos Cuma günü İstanbul'da çekilecek.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, kuraların İstanbul Sheraton Maslak Otel'de saat 11.00'de çekileceği bildirildi.

Fortis Türkiye Kupası 1. kademesinde, 2007-2008 sezonunda Turkcell Süper Lig'den düşen 3 takım; Bank Asya 1. Lig'de yer alan ve sezon sonunda Turkcell Süper Lig'e yükselemeyen 15 takım; TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda oynayan ilk 5 takım, TFF 2. Lig Klasman Grupları'nda birinci olan 5 takım, TFF 3. Lig gruplarında ilk 2 sırayı alarak TFF 2. Lig'e yükselen 8 takımın tek maçlı eleminasyon sistemiyle mücadele edeceği belirtildi.

SKOR ÇANKIRI BELEDİYE 3: SAMSUNSPOR 3 PENALTILARLA SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: celebi - 06 Aralık 2009, 20:35:06

-

16. Hafta l Samsunspor'umuz - Kartalspor

Tarih :  13.12.2009 
Saat  : 13:30         
Yer : Samsun 19 Mayis Stadi
Yayin : yok

ilk defa bir maç topiçi açıyorum. uğurlu gelir inşaallah. bakarsınız hep ben açarım maç topiçlerini bundan sonra  ;) deplasmanda kötü olan kartalı yener en azından futbolcuların kendisine güveni gelir.

2-0

SAMSUNSPOR: 2 KARTALSPOR :0

Alıntı yapılan: celebi - 25 Ocak 2010, 23:41:06

Mersin İdmanyurdu-Samsunspor'umuz

Tarih: 31.01.2010 Pazar

Yer   : TEVFİK SIRRI GÜR Stadyumu

Saat : 13:30

benim açtığım topiçlerde galibiyet getiriyoruz. umudumuzu yitirmedik SALDIR SAMSUNSPORUMUZ

SKOR: MERSİN İDMAN YURDU:1 SAMSUNSPOR:2

Alıntı yapılan: celebi - 21 Şubat 2010, 16:06:57

-

Tarih :  28.02.2010   
Saat  : 13:30       
Yer : Bolu Atatürk Stadı
Hakem: Hakan Ceylan

benim açtığım topiçlerde yenilgi görmedik sanırım. totem olsun 5 'te 5 yapalım  55 olsun skor tahminim 1-2 0-2 yada 0-1

Utandırma SAMSUNSPORUM

SKOR: BOLUSPOR:0 SAMSUNSPOR :2

YANİ ARKADAŞLAR HİÇ ANLAMAM TOTEMSE TOTEM. AMA BBU MAÇIDA ALIRSAK BIRAKIN KONUYU BEN AÇAYIM ARTIK MAÇLARIN. RABBİMİN LÜTFU FAKAT BIRAKIN BANA

havzalı55

Bence bu macı alıcağız ve play off için devam ediceğiz yoLumuza 

55erhan55

Forvetim

inşallah bu maçı alıp adana yenilgisini telafi ederiz bucayı yenersek giresunu yenmek şart olur

furkan5534

16 SS 1965

eakgül55

adana maçında kaybettiğimiz için takım buca maçına dahada sarılacak çokda zor olmayan bir galibiyet alırız 1-0

GurbetciFanatik

Bu macta 3 Puandan baskasi yalan.
Futbolcular adana macinin haksizligini buca dan cikaracak bence.

LisandroLopez

Turgut Ve Turgay yok ama Murat Yıldırım dönüyor.. Günümüzde olduğumuz her maçın favorisiyiz..
Ama size şöyle söylim Adana takımı bizi ezberlemiş ve özellikle Turgutu kitlemiş Turgutu kitleyince zaten Samsunsporu kitliyorsun..

þimþek55

ordu karşısnda 2 0 dan 3 2 e getirdiler adana gibi bu takımda şansa gdiyo içimden bi his çok pis çarpcaz bunalra diyo

hala kızı

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 07 Mart 2010, 22:47:37
Bu macta 3 Puandan baskasi yalan.
Futbolcular adana macinin haksizligini buca dan cikaracak bence.
ağzından bal damlıyor!

erkutdem55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Mart 2010, 21:27:07
Kadromuz çok kısıtlı. Turgay ve Turgut'un yokluğunda 3 puan almak zor.

Bencede.tam kadro çok kuvvetliyiz,kilit adamlardan 1 tane çıkar,gücümüz sıradanlaşıyor maalesef.

seskat

arkadaşlar play off hesabı gayet basit. en az 51-52 puan gerekli playoff icin. yani 19-20 puan almamız gerekiyor kalan 9 macta. yani en az 6 galibiyet ve 1 veya 2 beraberlik.

Kalan maclarımız: Parantez icinde sıralamalarını yazdım

Samsun - Buca (2)  ;)
Giresun  (8) - Samsun  >:(
Samsun - Altay (3)  ;)
G. Antep Bld (9) - Samsun   ;D
Samsun - Erciyes (14)  :)
Dardanel (16) - Samsun  ;D
Samsun - Konya (5)  :)
Kartal (11) - Samsun  ;D
Samsun - Ordu (15)   ;D

Play-Off gercekten cok zor. Ama imkansız değil. Samsundaki 5 mactan en az 12 puan alıp deplasmandaki 4 mactan da 8-9 puan alırsak bu iş olur. şu kalan maclarımızın en kolayı Kartal ve Antep Bld deplasmanları gibi görünüyor. Ha gayret Samsunum. Coştur bizi. Hel bu akşam TRT niin Stadyum programında bizim taraftardan övgüyle bahsetmeleri beni cok mutlu etti. Taraftar Şov gercekten muhteşemdi. Aynen devam. durak yok. Bucayı tahminim 2-1 mağlup ederiz...