Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Adanaspor 2 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 04 Ekim 2009, 17:03:21

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Yahu hoca tamkam deplasman eşittir  0 puan alıştık madem öyle kasmayalım  şu çocuklara de çıkın kafanıza göre oynayın kasmayın yenilcez zaten belki rahat oynarlar kendilerine gelirler.Anlamıyorum nasıl birşeydir...

KareAs55

Deplasman Fobisini Nezaman Üstümüzden atarsak o sene süper ligdeyiz ;)

red_white

>:(  >:(  iyi ya bir bahane bulmuşlar psikoloji diye saklanıyorlar arkasınaa  >:(  çıkın ordan adi heriflerrr tarafınız orda karnınız tok paranızı öle yada böle alıyorsunuz formanız üstünüzde ne istiyorsunuz lan daha hee

çarşambalı-55

Adamlar ceza sahasına giremediler ki Topu ceza sahasına kadar getirip orda kaybediyoruz sürekli

Tufan

holigan5565

deplasmanda ne zaman maç kazanacaz biz samsunspor hocasızda bu kadar puqn toplardı bu hocanın neyini övüyolar dah hiç bir numarasını göremedik

Mehmetcan

red_white

samsunmania

Kendimi bildim bileli futbolu ve Samsunspor'u takip ediyorum, böyle bir deplasman karnesi gördüğümü hatırlamıyorum. Kötü söz bile söyleyesim gelmiyor, sarfettiğim enerjiye yazık. Bu biraz da kişilik, karakter ile ilgili bir durum olsa gerek. Bolu'yu yendik Adana maçı zaten deplasman yenilsek de olur zihniyeti. Küçük düşünen küçük insanlar.

celebi

çarşambalı-55

holigan5565

aynen ya iç sahada taraftarın gazıyla kazanıyoz zaten bu hoca ne yapmış bu takıma ne fatdası var bilen  birisi söylesin

furkan5534

sıçarım bıunların oynıcagı oyuna Allah belanızı versnn  >:( >:( >:( >:(

berusa55

Haftaya Buca'ya da kaybeder ligin dibini boylarız! Ondan sonra uğraş kurtulmak için! Deplasmanda çok süpermişiz gibi iki hafta üstüste de deplasman bizi bulmuş! Şaka gibi!

Mehmetcan