Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Adanaspor 2 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 04 Ekim 2009, 17:03:21

« önceki - sonraki »

lucarelli

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: lucarelli - 11 Ekim 2009, 23:46:56
Umutlar haftaya Buca maçına.

Hangi umut?

Deplasmandan puan beklemeyelim, Dua edelimde içerdeki maçları kazanalım, yoksa paraşütsüz düşeriz.

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 11 Ekim 2009, 23:48:50
Hangi umut?

Deplasmandan puan beklemeyelim, Dua edelimde içerdeki maçları kazanalım, yoksa paraşütsüz düşeriz.

aynen

beşnumara

11 Ekim 2009, 23:54:47 #693 Son düzenlenme: 12 Ekim 2009, 00:55:01 beþnumara
videolar da yavaş yavaş gelecek. aşağıdaki video penaltı atılan video  :'(

View My Video

ilk yarı kavga çıktığında taaa bir yerlerden iplerini koparıp gelen ama sadece hırlayanları görebiliyoruz sadece tellere demirlere çıkabiliyolar başka da bir şey yapamıyolar.halbuki 3 tane özel güvenlik var başka da bir şey yok ortada.atlasalar gelseler bizden fazla sayıları ama yemiyo işte.gelenler çocuk olduğu için görüyorlar gidecekleri tribündekileri.bir de videonun 29-30. saniyesine videoyu durdurun ve sol tarafa iyice dikkat edin.

View My Video

Alıntı
yukardaki videonun 30. saniyesine dikkat ederseniz bu resmi anlayabilirsiniz...

Ollivanders

her yonuyle dipteyiz sondayız. Artık gelecek karanlık ! Allah sonumuzu hayretsin.

55JNR55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Ekim 2009, 23:57:52
her yonuyle dipteyiz sondayız. Artık gelecek karanlık ! Allah sonumuzu hayretsin.

+

AdanaDemirSpor

ne güzelde bağırdık bugün Şirinlerle;Samsuna gelene bilet bedava..!olayın özü budur,anlayana tabiyki. ;)

Sercan

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 12 Ekim 2009, 00:04:08
ne güzelde bağırdık bugün Şirinlerle;Samsuna gelene bilet bedava..!olayın özü budur,anlayana tabiyki. ;)

Aynen Haluk kardeşim ama gelmezler,yemez yani...

AdanaDemirSpor

bengülü

Dartagnan

abi ben biraktim artık bi sey yazmayı yazdıkca aklıma gelıyor.İsin icinden cıkamıyorum.Yazsakta bır onemı olmuyor.Uzuluyoruz o kadar  :(

Yaman55

Büyük Samsunspor Taraftarı samsuna dönmüştür.....

berusa55

Emeklerinize sağlık! En büyük taraftar; gerisi yalan!

babasamsunlu

abiler ben çözdüm olayı...bunlar samsunda ki maçlarda 2 kere üst üste yenilse zarten o arada ki dış saha maçlarında da kaybedecekelrinden  4 hafta üstüste kaybetmiş olacaklar..buna artık sabrı kalmayan bir tarafatar topluluğunun karşısnda oynadıklarınında farkında olan bu İ.Melih gökçek karakterli şerefsizler korkularına içerdeki maçları alıyorlar...be  başka bir açıklama yapamıyoum kendi kendime...
bitik adanayı bitik hacettepeyi yenemeyenler yürekleriyle oynayan lige henüz çıkmış bir bucayı sanırım yenemezler..
ama hafta ya burdaki gudubet giresun maçınıda kaybetme ihtimalleri ortada olunca belki bu sefer kazanmak zorunda olduklarından dolayı oynayabilir kuş kafalar..bu takımı bitrimek isteyen çok kişi var...şimdilik muaffak oluyorlarmış gibi gmörünsede elebet içimzden birileri çıkacak ve buna bir  dur diyecek...konudan konuya atlamışım sapıtmışım kafayı yemişim  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

özkan

Alıntı yapılan: berusa55 - 12 Ekim 2009, 03:29:07
Emeklerinize sağlık! En büyük taraftar; gerisi yalan!

Sercan abi,Fatih abi,Şirinler ve giden bütün emektar taraftarlarımız..Hepinize Teşekkürler..Am bu böyle olmaz anladık artık,içerde yen dışarda köpek fobim vardı de işin içinden sıyrılla olmaz bu iş..Şehir olarak taraftar olarak bir olmalıyız bişeyler yapmalıyız ..Ama bu sefer artık gerçekten bişeyler yapmalıyız..Kendimizide kandırmaya günü kurtarmayada devam etmeyelim he ne dersiniz?