Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Adanaspor 2 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 04 Ekim 2009, 17:03:21

« önceki - sonraki »

faça55

tankut

gkhn

Jnr.Serkan

artık erkenden galibiyet havasına giremez olduk...inşallah puanlar alırız ve bi yerde deplasman fobisini yenmeliyiz.adana maçı bitmeyecek bi serinin başlangıcı olmalı

Fecr_55

Adana evinde 1 macini kaybetmis, 2. macini da bize karsi kaybedecek insallah..
Bucaspor ezdi adeta, o moralle kendi evlerinde hirsla oynayacaklardir..ama bizde bugünün moraliyle düzenli bir oyun sergileyecegiz..deplasman galibiyetlerini bu macla baslatacagimiza inaniyorum..

Ollivanders

55.hakan

deplasman için bahaneleri kalmadı artık ne oluyor bunlara deplasmanda silah mı gösteriyolar yenilin diye yeneceksiniz paşa paşa geleceksiniz deplasmanlar için psikolog lazım bu kadar değişkenlik olmaz bir takımda.Hakan Hacıbektaşoğlu'da özel olarak gösterecektir bu maçta kendini

cgr

Adana da sadece Onur Acar kırmızı kart cezalısı...

Umarım her zamanki deplasman psikolojisinde oynamayız...

Neredeyse 1 yıl olacak en son deplasman galibiyeti... 16.11.2008

İnşallah 3 puanla İzmir'e geçeriz...

europe_55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 04 Ekim 2009, 17:27:33
dogru soylemissin iki haftadır gordugu kartlarla bası belada adananın oyun icersinde olabilecek bir sertlikle oynarsak piskolojik olarak etkileriz adanayı agresiflesirler dikatli oldugumuz surecede rahat bir galibiyetle doneriz diye dusunuyorum..

lucarelli

Artık deplasmanda galibiyet istiyoruz. Gerekirse psikolog tutsunlar. Ben anlamam kardeşimm...

çarşambalı-55

Adana'nın kart cezalıları bir kenara adamlar sahaya 7 kişi çıksada ben bu maçı alırmıyız diye gene şüphe duyarım Adamların iç saha performansıyla dış saha performansı arasında dağlar kadar fark var Sanki deplasmana başka takım gidiyor Yönetim bunları klonladıda deplasmanı onları mı yoluyor bilmiyorum İnşallah adanaya turistik geziye kebap yemeye gitmezler İnşallah utandırırlar beni...

GurbetciFanatik

Ben careyi buldum deplasman fobisini yenmek icin.

Adanasporlu taraftarlara para verelim mac boyunca TURGUTla SERCAN a sövsünler,
bizimkiler anlar o zaman samsun da oynuyoruz diye  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Sercan

MeL_55

Buda Besnumara'nin Adana sokaklarina asacagi Afisler.

babasamsunlu

aslanım fatih...demirsporluları çek tribüne :)