Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Adanaspor 2 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 04 Ekim 2009, 17:03:21

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

8.Hafta | Adanaspor - Samsunspor'umuz

Tarih :  11.10.2009   
Saat  : 15:00       
Yer : Adana 5 Ocak

Puan Durumu :

Yorum : Budur iste mükemmel sonuc 3-0 aldik maci. 2 Mactir evde yeniyoruz ve simdi Adanada sira bu maci alirsak cok güzel seyler olacak. En azindan 2 deplasman macindan  4 puan ile cikmaliyiz.

Buda Besnumara'nin Adana sokaklarina asacagi Afisler.

ali ihsan

Ürkek ve pısırık bir oyun yerine ,mücadeleci,dikine oynayan ve yürekli bir oyun oynarsak puanla döneriz.

Yoksa Adana'ya gider bici yer geliriz  ;)

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 04 Ekim 2009, 17:16:25
Ürkek ve pısırık bir oyun yerine ,mücadeleci,dikine oynayan ve yürekli bir oyun oynarsak puanla döneriz.

dogru soylemissin iki haftadır gordugu kartlarla bası belada adananın oyun icersinde olabilecek bir sertlikle oynarsak piskolojik olarak etkileriz adanayı agresiflesirler dikatli oldugumuz surecede rahat bir galibiyetle doneriz diye dusunuyorum..

KocumVolkan

adanalı topçular turguta kıl kapıp direk dalarlar zaten..
bir taşlka 2 kuş hesabı hem turgut sakatlanır hem adana 10 kişi kalır :P

her deplasman maçı sonrası " umutlu olmayacagım" diyorum..
ama gene gaza geldim hayaller kurmaya basladım
inşallah alırız.. ama en kötü beraberlik diyorum oyumu ona atıyorum

celebi

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 04 Ekim 2009, 17:16:25

Yoksa Adana'ya gider bici yer geliriz  ;)

mahkumsun

inşallah haftaya adanasporu da parcalayım serıye devam edecezzz

beşnumara

4-1 alırız sonra da hatıralar sarmış 4-1 yanımı... demeye başlarız :D

SmSnLee

1-2-3-4 tamam daha da katlanamam demeyelim de abi :S Yanlış anlaşılmasın.Keşke yensek.Ancak akıl erdiremiyorum olanlara.Deplasmanda kuzu  kesiliyoruz.Sanki evinde büyük takımları deviren biz değiliz.

Benim oyum beraberliğe.

SSBiz Gençlik

Adana futbolcuların kart cezası yüzünden bu maçtan umutluym... İnşallah ALLAH2ın izniyle galip geleceğiz...

seckin55

KocumVolkan

koyacaksın hakan koçarslanı 11 e.. olasi bi olayda indirir 3-5 kişiyi :P

cembaba

Bence bu maçın sonucu samsun. Sanki gerçekten de bu takım ankara' da deli eden takım değil ya :S bence ilk galibiyetimiz adana' da olsun. Haydi çocuklar utandırmayın bizi..

furkan5534

Alıntı yapılan: CemBaba - 04 Ekim 2009, 19:04:11
Bence bu maçın sonucu samsun. Sanki gerçekten de bu takım ankara' da deli eden takım değil ya :S bence ilk galibiyetimiz adana' da olsun. Haydi çocuklar utandırmayın bizi..

ilk galibetımız adana olsn katılıyorum bnde

cem

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 04 Ekim 2009, 19:00:29
koyacaksın hakan koçarslanı 11 e.. olasi bi olayda indirir 3-5 kişiyi :P
zaten neden futbolunda gelişim olmadı belli sen sadece kavga olayından diyosun bende onun ne marifetlerini biliyom..:):)

YaşarDoğu

Turhan Hoca nın hala hangi mantıkla Kocarslanı 2. yarı oyuna aldıgıını anlamıs değilim.Hakeza Sefayıda.2 tane defansiv oyuncu alıyosun takıma 3-0 öndeyken.