Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Stada giris tam bir rezaletti  >:( Kapıları kırdılar sağ olsunlarda girebildik iceri -ki durum 1-1 di.

Takım ofans olarak oldukca iyiydi.Özellikle Volkan cok istekliydi.Defans olaraksa her yan topta yüreğimiz ağzımıza geldi.Kaleci ve iki bek alınmazsa her mac 2 gol banko yeriz.can ı gonderen ve hasan ı oyalayanlar bir taraflarına kına yaksınlar.

4-5 iyi takviye ile bu takım rahatlıkla kafaya oynar ...

1,5 aydır birlikte olduğum Samsun daki dostlarıma buradan tesekkür ediyorum,malum tatil bitti.Artık sevdamızın pesine Grup İstanbul 55 ile gitmeye devam edeceğiz ....

okan_7

__BoRs__55__

Dün yazık oldu bize.3 puan göz göre göre gitti.Futbolcularımızın neden pozisyon yakalamamıza rağmen kontraya çıkmadığını,dan dun toplara vurarak pozisyon harcadığını anlayamadım!
Kesinlikle Burhan ve Volkan'a ufak da olsa disiplini sağlamak ve maç içinde takımımızın kadro darlığını unutarak o denli üstelemelerinin yanlışlığını anlatmak amacıyla bi ceza verilmesi taraftarıyım.
Mevcut yönetimin şu zamana kadar tahtayı kaldıramayıp da neler yaptığını çok merak ediyorum.Allah biz taraftarlara bu mübarek günlerde gani gani sabırlar versin.Haftaya kadar tahtanın açılması şart.Yoksa zaten yönetim derken bile düşünceler içindeyim nerede diye! bi daha bu kelimeyi kullanmayı asla düşünmüyorum...

King Of The North

yazık oldu gerçekten 3 puanla başlamak güzel olurdu.

Gaziosmanpaşalı3455

Jnr.Serkan

karabük forum sitesinde bir kişinin yazdığı mesajı aynen yolluyorum :)
'Stad sanki Emirates stadı acayip ses geliyor...'

Jnr.Serkan

bide  akyol abimize baya laf atmışlar :) bu adam amigo galiba falan demşler :)

Kaya

Maçın üstünden tam 1 gün geçti ve daha yeni yeni toparlıyorum kendimi alacağımız maçı biraz hakem biraz da teknik yetersizlikten beraberlikle sonuçlandırdık.

Samsun un çok bilen kamuoyu nun dışında ben maça hızlı başlayacağımızı ve ilk 30 dakika içinde işi bitirebileceğimizi düşünüyordum ki elimizdeki hucum hattı bu tarz oyunculardan kurulu.Ne yazık ki yan top rahatsızlığımız artarak devam ediyor her yan topta yüreğimiz ağzımıza geldi ve geri düştük,ama toparlanmasını bildik geri döndük çok şükür ki.

Tek tek takımı değerlendirdiğimizde Cengiz iyi niyetli olmasına bir kaç iyi topta almasına rağmen ne yazık ki güven vermedi belki üst üste 5 maç oynarsa diye umut ediyoruz ,sakatlanmasa idi Serkan ın formda olup sırıtmayacağını mevkisini idare edebileceğini düşünüyordum sonrasında Sercan ın oyuna dahil olmasıyla ilk başta Oktayı bek gibi izledik fakat hoca yerinde değişiklikle Oktay ı en çok faydalı olacağı santraf arkası mevkiine yönlendirdi ki ikinci yarı o mevkiide olması gol atmasına neden oldu.Herkes maçta defansif anlamda sıkıntı yaşadığımızı dile getiriyor katılmamak elde değil fakat benim gördüğüm frikik dışında ve bir önlibero nun yapması gereken pres dışında hiç bir şeyi yapmayan bir Sefa vardı evet istekli ama bence acil ön libero ya oyuncu lazım öne geçtiğimizde takımımızı rölantiye alacak rahatlatacak her aldığı topu rakibe yollamayan bir ön libero ileri deki ve gerideki oyuncularımızı da rahatlatacaktır.Murat bildiğimiz gibi oynadıkça daha da iyi olacaktır.Turgay da aynı profesyonel düşünce yapısına sahip giderek formunu artıracaktır.Kaptan çok istekli azimli mücadeleci ama her aldığını ileri vurmaktan vazgeçse o toplar 30 saniye içinde hucum olarak bize dönmese ne güzel olacak.Hakan zaten maç için değişiklikler yüzünden kendi içinde rotasyona uğradı ne yapacağını şaşırdı.Ömür geçen seneki durumuna göre daha rahat ve artık tecrübeliyim dercesine oynamaya başlamış.Genel olarak takımın görünümünü en iyi özetleyen oyuncu bana göre Burhan dı çok koştu çok yoruldu ve belli bir süreden sonra yürümeye başladı bu da son anlarda az da olsa baskı yememize neden oldu.

Son olarak, maraton tribününde bulunduğum yer itibariyle saha ya etki meselesiyle ilgili bir anektod anlatmak istiyorum;maçta herkesçe malum volkan çok koştu mücadele etti ve son yarım saat yürüyemeyecek duruma geldi.Bunu biz tribünden görürken kenarda yetkili her kimse göremedi bizde şansımızı Volkan dan yana kullanalım dedik ve seslendik değişmesi gerektiğin kendine ve takıma o an itibariyle zarar verdiğini düşünerek bir diyaloğumuz oldu o da sağolsun kendini bilen biri olarak haklı olduğumuzu belirten bir hareketle kenara doğru değişmek istediğini belirtti ki işin en can alıcı noktası dakika 70 leri sürüyordu.Şimdi düşünelim 88 civarı kırmızı kart yiyen bir oyuncu yaklaşık 20 dakika önce değiştir işareti yapmış bir oyuncu neden değiştirilmez.Bu hafta Volkan ı kaybettiysek en az onun kadar kenar yönetiminde hatasının olduğunu göz ardı edemeyiz.

Hakemlerle ilgili olarak artık alışkanlık haline geldi onlara SAMSUN da böyle maçlar yönetmek >:( çok rahatlar ve mimikleri ve vücut hareketleriyle adeta dalga geçer gibi maç yönetiyorlar.Kırmızı kartların ikisini de maraton önünde bulunan yardımcı hakemin verdirdiğini de belirtelim yanlı tutum içinde olduğu her halinden anlaşılıyordu zaten ona söyleyecek küfür ve cinsel içerikli düşüncelerin hepsi söylenmiştir heralde  :D

3 değerli puanı hakeden terinin son damlasına kadar mücadele eden futbolcularımızı kutlarım böyle mücadele ettiğimiz sürece hakemlerinde maçın önüne geçemeyeceği zamanlar da olacaktır.

supernatural_55

Az daha en önemli şeyi unutuyordum ;D maç hakemlerinden kapalı tarafındaki yan hakem bayandı.helal olsun harbiden ben bi hatasını görmedim
fakat büyük bi yanlışlık yapıyorum ne bayanı 2 yaşlı İngiliz tayıydı mübarek ;D ;D ;D

Sercan

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 24 Ağustos 2009, 23:43:45
Az daha en önemli şeyi unutuyordum ;D maç hakemlerinden kapalı tarafındaki yan hakem bayandı.helal olsun harbiden ben bi hatasını görmedim
fakat büyük bi yanlışlık yapıyorum ne bayanı 2 yaşlı İngiliz tayıydı mübarek ;D ;D ;D

Birader ben yakından gördüm pek iyi değildi  :D :D

supernatural_55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 24 Ağustos 2009, 23:45:29
Birader ben yakından gördüm pek iyi değildi  :D :D

O zaman benden ona gelsin kardeşm=Seni maratondan sevmek aşkların en güzeli ;D ;D :P

Sercan

HoliganSamSunLu

hakemler bizi düşürdü egoları tatmin olmadı herhalde zaten sıkıntılı bir kadromuz var 2 kırmızı kartla haftaya golcüsüz karşıyaka karşısında ne yapıcak bu takım

smsnlu55

Cengiz:İlk yarı kalede güven vermedi yadırgadı ama ikinci yarı iyi yan toplara çıktı bir kaç iyi top çıkardı gollerde hatası elbetteki var ama bek olmadığı için soldan rahat gol yedik.
Serkan eyüpoğlu iki senedir saklana saklana iyi yetiştirmiş kendini ben iyi gördüm bir kaç top kesti iyi paslar atıyorduki baldırına aldığı darbe işi bitirdi sakat sakat oynadı seke seke helal olsun serkanıda beğendim ben dünki maçta.
Sefa kilo vermiş orta alanda çok güzel işler yaptı.Mükemmel bir gol atıp tribünü gelip forma numarasını göstermesi ayrı bir mest etti bizi hep böyle oyna sefa.
Kenan bir kaç topta hata yapsada hava toplarının hemen hemen hepsini aldı büyük kaptan.