Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

ugrass

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 24 Ağustos 2009, 11:20:35
karabuk'u normal şartlarda ezer geçerdik ancak sağolsun hakemin çok ufak zamanlarla değişikliğe izin vermemesi...

hakem değişiklikde bişey yapmadıki. bizm hoca bi yanına cagırdı bi gönderdi. sercan temizyurekte de hakan akmanı alırkende. tabi hakan akmanda daha gec kaldı bu yuzden burhn efendi kırmızı kart gördü.

şimşek_55

SAMSUNSPORUMUZU  cıktıgı ılk macta aldıgı  bır puandan dolayı kutluyorum. Onumuzdekı  cıddı  maratonda  futbolcularımızın  daha sabırlı ve teyakkuzda olmasını dılıyorum.

germencisse

maça savurgan başladık..başladığımız gibide 2.dakikada golü yedik...ilk golü yememiz iyi oldu erken toparlandık..peşine 10.dakikada skoru eşitledik..sonra sefanın frikikten attığı golle 25.dakikada 2_1 yaptık...yine bir yan top kalemizdeki her yantop bir tehlikeydi..yan toptan topu kalemizde bulduk..60.dakikada oktayla tekrar güldük skor oldu 3_2 ..dakika 86 yüzde yüz faulümüz verilmedi..peşi sıra topu ağlarımızda bulduk..tamam yüzde yüzlük faulümüz verilmemiş olabilir ama volkan ile burhan savunmaya yardım etmek yerine yan hakem ile tartışıyorlardı..sonra gol oldu...burhana direk kırmızı volkan çekiçe 2.sarıdan oyun dışı oldu..kartlar yanlış olabilir ona diyeceğimiz yok ama hakem tartışmak yerine savunmaya yardıma gitsek belki gol olmiyacak belki 2 kırmızı kart olmiyacaktı..ya da onlar golü bulup..biz 11 kişi yüklenecektik..neyse olan oldu..sağ bek.sol bek'te biraz sıkıntı var tahtamız açıldığında inşallah oraya takviye yapabilirz....kaleci ilk resmi maçına çıkmasına rağmen iyiydi..aslında iyi futbol oynadık diyebilirz..golü rahat buluyoruz ama savunmada biraz sıkıntılar var..bu arada bende yeni öğrendim turhan özyazanlar tahtamız kapalı olduğu için tribünden izlemiş karşılaşmayı...

eLLis

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 24 Ağustos 2009, 10:42:35

Bugünkü yerel gazetelere bakma şansım oldu. Haber gazetesinde yazan TS yalakası İsmail Başaran denen zavallı kişilik, ben bugüne kadar hiç bir ilk mçta taraftarınca bu kadar yalnız bırakılan bir takım görmedim demiş. Salak adam, 3 yıl önceki 1-1 biten ve sahamızdaki ilk maç olan Kocaeli maçını neresiyle seyretmiş acaba? 1.500 kişi bile yoktu oakşam. 

Dünkü ts manisa maçında manisa tribünler bomboştu( büyük sandıkları ts yi sallayan yok) antalya kasımpaşa maçı yine pek dolu denemez birde o stad küçük antalya gibi 10 binlik bir stadımız olsa full görünürdük o zamanda açılışa ilgi yoğunmu derdi acaba?.. belediye ve semt takımlarını zaten saymıyorum kayserinin taraftarı yeni stad için geliyor sivas desen bugün var yarın yoklar bu şehirlerden dünkü tribünümüz çok daha üstündü trabzonla bizim koşullarımızı karşılaştırıp yüzdeye vursak bu taraftarı aradaki farkı düşünün açılış maçı olmayabilir bunlar ama süperligde oynayan ekipler ve ligin ilk haftaları...

pitbul055

dün maç saatinde yoldaydım.merakla bekledim.kimseyi aramadım.gece eve varınca bakarım dedim.dayanamadım son dakilarda maçtaki arkadaşı aradım.3-2 yeniyoruz dedi.dakkayı sordum 84  dedi.içimi bir korku aldı.bizimkiler kapanır onuda beceremezler yeriz golü dedim.5 dakika geçmeden telefonum çaldı 3-3 olmuş.valla ünyeden samsuna kadar söverek geldim.bu ne talihsizlik bune şans arkadaş.hiçmi yüzümüz gülemeyecek.

Jnr.Serkan

ya normalde faül olunca yardımcı hakem bayrak sallarr hızlı bi şekilde.bayan hakemin önünde sercana tekme attılar hakem hiç birşey yapmıyor.normalde onu yardımcı hakemin uyarması gerekiyor ama nerdeee.kadın diye küfürde edemiyosun içimde kaLdıı bolca küfür

cany

Bank Asya 1.Lig özetlerini hangi kanal veriyodu....?

SSBiz Gençlik

Zamanında yapılmayan değişikler ve beraber biten sonuç... Defansın göbeğini hiç beğenmedim maçta, çok zamansız yaptığı hareketleri vardı. Sağ ve sol bek şart ama serkan hiç sırıtmıyor. Sefa beklediğimizden iyi çıktı. Murat ve Oktay'ın top kayıplarının asgari seviyeye getirmeleri lazım. Sahanın en iyisi Volkan'dı. Hakkımız olan üç puanı alamadığımız için çok üzgünüz...

celebi

cany

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ağustos 2009, 13:10:51
cnn türk gs tv bjk tv vs.

tşkler...dün stadyuma giriş işkencesinden ilk 2 golü göremedim, bakarım ordan

Jnr.Serkan

arkadaşlar maç videosunu burdan paylaşırsak çok faydalı olur.biz maçın ilk yarısına giremedik maçta 6 gol oldu 5 ini göremedik golleri merak ediyoruz

eLLis

Ali bilgici değilmi bu nasıl böyle bir açıklama yapabilirler ya bunlarlamı çıkıyoruz sahaya o zaman bu futbolculara suç aramak yersiz

sahada oynuyosa genci yaşlısı yok karışık bi kadro normaldi işte diyor bu nasıl açıklama ya :-\

Gaziosmanpaşalı3455

yaw kimse sütten çıkma ak kaşık değil diyo adam kırmızı verdiyse vardır sebebi diyo anlasana adam kabahatli benim topçum diyo kim bilir küfürmü etti ne etti diyo anla işte. ;Danlayacağın öz eleştiri yapıyor ;D

maviay55

bu takım geçen seneden ii olacak..transfer bi açılsın hele georgi hakkı falan bi imza attıralım..yeni sezon 1 puan kötü değil

Gaziosmanpaşalı3455

İSA HOCANIN  AÇIKLAMASI
Kırmızı-beyazlı yıldız futbolcular Burhan ve Volkan'ın Karabükspor maçında gördükleri kırmızı kartı ve hakemin vermiş olduğu kararları da değerlendiren Turan, "Son dakikalarda futbolcularımızın gördüğü iki kırmızı kart bizim için dezavantaj oldu. Kısıtlı olan kadromuzda Burhan ve Volkan gibi değerli iki oyuncumuzu kaybetmek bizleri sıkıntılı bir duruma düşürdü. Önümüzdeki haftalarda oynayacağımız maçlarda zor günler bizi bekliyor. Ayrıca maçın hakemi konusunda çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Hakemler iyi de olabilir kötüde ve hatada yapabilir. Bu konuya çok takılı kalmıyorum. Ama futbolcularımız bu kadar bedava kart görmemeleri gerekiyordu. Bu konuda oyuncular uyarıldı. Lüzumsuz yere kırmızı kart gören Burhan ve Volkan'a ceza verilecek" diye konuştu.