Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

veis

genel olarak düşünürsek kadromuz geçen seneki ve aynen devam edicek.bu bizim için şans.uyum sorunu gibi konularla ugraşmayacagız ve geçen senenin kopyasını yaşayacagız gibime geliyor.evinde başarılı bir samsunspor görücegiz.ilk maç karabük ve yenmekden başka çaremiz yok.çünkü alınan her puan altındanda degerli.geçen seneyi hatırlarsak atılan hergol bile çok mühim bu ligde.

emre

biz böyle giderse bi kaç sene daha uyum sorunu yasamayız abi..

kodalski

ah keske türkiyede olsaydim bu sene.. bende giderdim maca.. benim yerimede gidin.
BIR SAMSUNSPOR SEVDALISI..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: emre55 - 04 Ağustos 2009, 09:50:36
biz böyle giderse bi kaç sene daha uyum sorunu yasamayız abi..
emre uyum sorunu yaşamamak için ilk önce maddi yönden rahat olmamız lazım.ki futbolcuların kafalarında para değil de sadece futbol olur o zaman.ama görünen o ki kaynak sorunu hala muammada.ama karabük maçını alacağız kesin.çünkü ilk hafta beyinler biraz olsun rahat olur.

14.basamak

16 yıl önce 93/94 sezonu 1. Ligdeki ilk maçımız yine bir Karabük maçıydı..O zaman deplasmandaki maçı yanlış hatırlamıyorsam; Ertuğrul'un iki Osmanın bir golü ile 3 - 0 kazanmıştık..
Şimdi de 3 - 0 kazanırız diyorum..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 14.basamak - 04 Ağustos 2009, 23:56:16
16 yıl önce 93/94 sezonu 1. Ligdeki ilk maçımız yine bir Karabük maçıydı..O zaman deplasmandaki maçı yanlış hatırlamıyorsam; Ertuğrul'un iki Osmanın bir golü ile 3 - 0 kazanmıştık..
inşallah tarih yeniden tekerrür eder.bende çok umutluyum bu maçtan.3 taneye gerek yok.2-1 alırız maçı.karabükten de bayağı taraftar gelecek bu maça.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 05 Ağustos 2009, 00:09:00
inşallah tarih yeniden tekerrür eder.bende çok umutluyum bu maçtan.3 taneye gerek yok.2-1 alırız maçı.karabükten de bayağı taraftar gelecek bu maça.

gelsinelr abi gelsinler.. taşkınlık çıkarmasınlar adam gibi maç izlesinler .. özledim şöyle dolu deplasman tribünlerini morarmış suspuş görmeyi :D

pisaloji

Alıntı yapılan: 14.basamak - 04 Ağustos 2009, 23:56:16

Evet abi hatırlıyorum Osman atmıştı son golü penaltidan :)
İyi bir baslangıç istiyoruz, içimden 1-0 alırız diye geçiyor ..

celebi

AntZ

93-94

http://www1.samsunspor.biz/haber-1993_94-5659-

Tüm maçlarımız

http://www1.samsunspor.biz/tummaclar-samsunspor-maclari-

İlk skorlar Samsun, 2. skorlar deplasmandaki maçlar...

europe_55

Bence de sezona evimizde galibiyetle başlarız.
1-0 olsun, yeter ki bizim olsun arkadaşlar!!! :D

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 06 Ağustos 2009, 15:35:08
Bir aksilik olmazsa Karabük maçında sizlerle staddayım ..  :D

İnşallah,halı sahaya da gelirsin artık Mert...

Baskent_Samsunspor