Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

Oflu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 01 Ağustos 2009, 22:53:36
bence ağzımızı hayra açalım sonu hayırlı olsun  ;)

Abi takimin durumu allak bullak, bari hedefimi yüksek secmeyeyimde, sonra yere düstügümüzde aci cekmeyiz okadar...  :(

Kais

55.hakan

d spor seyircisiz maçı vermek istemez...ilk maçın verdiği rahatlık ve seyirci desteği ile bu maçı alırız diye düşünüyorum

beşnumara

Alıntı yapılan: Kais - 02 Ağustos 2009, 09:28:48
ya volkan la burhan gönderiliyormuş öylemi?
kais bu bombayı nerden duydun ya :D
olabilir o kadar forvet bolluğunda gönderirler tabii transfer yapılacaksa.
bunu ben de düşündüm bi ara.çok forvet olacak o zaman burhana yol verirler.yanlış hatırlamıyorsam 300-350 bin civarı alıyor.gürcüyü kandırırsalar :D 100 bin civarında bir paraya cenk de gelecek 2 yıl futbol oynayıp bırakacak futbolu samsunsporda.caner var hakan akman var.var da var olacak yani.dediğin olabilir.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Takım da forvet bolluğu olacak ama defans ta kim oynayacak bakacağız

Sadece Samsunspor

Hiç bi korkum yok

İlk maç ve içerde

Hocada ilk maçtan kalitesini taraftara göstermek isteyecektir

İlk maç heyecanı olabilir belki ama alacağımıza yürekten inanıyorum

Sercan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Ağustos 2009, 11:45:40
Hiç bi korkum yok

İlk maç ve içerde

Hocada ilk maçtan kalitesini taraftara göstermek isteyecektir

İlk maç heyecanı olabilir belki ama alacağımıza yürekten inanıyorum

Bencede ilk maçı alacağız.Ayrıca akşam Oktay'da bizlerle beraber halısaha maçında idi,kendisi takımın geçen seneye oranla daha iyi olduğunu söyledi...

Tufan

geçen sene daha sorunlu başlamıştık 2 pas yapamadan Bafraspora yenilmemişmiydik ertesi hafta Erciyesi yendik Antalyaya penaltılarla elendik o kadro şuanki kadronun nerdeyse aynısıydı. çokta karamsar olmaya gerek yok tamam şuan defansımız sorunlu ama elbet transfer yapılacak bundan hiç şüphem yok.
bu takım ilk 4 hafta enaz 8 puan toplayacak ahada buraya yazıyorum eğer yönetimsel istikrar sağlanırsa(ki bundan şüpheliyim) bu sene başarılı oluruz.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 02 Ağustos 2009, 16:54:48
Alırız Gibime Geliyor Her Sene İlk maçımızı kazanıyoruz Umarım Kazanırız Bu arada Volkan çekiç ile Burhan Gidiceği Yönündeki Haberler Asılsızmış!!!
evet bizim yerel gazetelere kalsa yakına samsunsporu asılsız yapacaklar.adamların işi gücü yok oturup yalan haber yazmak üzerine yüksek lisans yapıyorlar

Ollivanders

Alıntı yapılan: kaan - 02 Ağustos 2009, 17:44:42
İşte bu süper bir haber turgut yok rahat rahat maç izleyeceğiz hakanı doksan dakka görme fırsatı bulacağız vs vs birsürü güzellik.Hakan göze girecek ve turgut yedek kulubeye hakettiği yere...Kulağa çok hoş geliyor.

bu maçı alacağımızı düşünüyorum kendi evimizde taraftarında desteğiyle üç puanla başlarız

HoliganSamSunLu

yeni sezonun ilk maçı evimizde taraftarımızında desteği ile inşallah kayıpsız geçeceğimiz bir maç ilk 4 hafta samsunspor neler yapabileceği ve neler yapamayacağı ortaya çıkacak diye düşünüyorum..

Jnr.Serkan

Allahın izniyle bu maçtan galip ayrılcağımızı umuyorum.hoca deişiklikleri her zaman başlarda takımı olumlu etkiler...bekleyip görecegiz daha çok var ama bir iki takviye çok iyi hala getirir bizi

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu maçı kesin almalıyız ve de alacağız ALLAH'ın izni taraftarın desteğiyle.ilk maç oynanan futbol belli eder zaten bizim kafaya mı yoksa aşağıya mı oynayacağımızı

Turuncu

Alıntı yapılan: kaan - 02 Ağustos 2009, 17:44:42
İşte bu süper bir haber turgut yok rahat rahat maç izleyeceğiz hakanı doksan dakka görme fırsatı bulacağız vs vs birsürü güzellik.Hakan göze girecek ve turgut yedek kulubeye hakettiği yere...Kulağa çok hoş geliyor.

bu maçı alacağımızı düşünüyorum kendi evimizde taraftarında desteğiyle üç puanla başlarız

supernatural_55

ohh bea zaten samsunda bi kaç maç izleyebiliyorum o da turguta bağırmakla geçiyodu sesim tezahürattan kısılcak bu maç neyseki.çok güzel bi haber benm için.bu maçı kazanacağımıza inanıyorum sonuna kadar