Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

veis

karabük iyi transferler yaptı ama bizde kadromuzu bozmadık evimizdeki istikrarımızı sürsürürsek maçı alırız.ama şuda bir gerçek ilk haftadan son haftaya kadar içeride ki tüm maçlarımız hayati önem kazanıyor.kaldıki deplasmanda çok kötü oldugumuzdan dolayı karabük maçı ciddi ciddi çok önemli ve kesinlikle kazanılması gerekiyor.ilk hafta alınacak galibiyet ve sonrasındaki ilk maçda bir beraberlik şehri ve bizleri inanılmaz havaya sokar.inşallah karabükle güzel bir başlangıç yaparız.ayrıca geçen seneki deplasmandaki maçda bize süper evsahipligi yaptıklarınıda asla unutmayalım.

Jnr.Serkan

ben lig başlasın istemiyorum :) lig başlayınca okullarda açılıyor  ::)

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

İnşallah bu yıl yapacağımız ilk deplasman maçını alırsak şeytanın bacağını kırar deplasman fobimizi yeneriz.ilk maç karşıyaka seyircisiz bizim için iyi fırsat.

celebi

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 01 Ağustos 2009, 12:42:08
İnşallah bu yıl yapacağımız ilk deplasman maçını alırsak şeytanın bacağını kırar deplasman fobimizi yeneriz.ilk maç karşıyaka seyircisiz bizim için iyi fırsat.

KocumVolkan

01 Ağustos 2009, 14:38:37 #34 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2009, 14:42:51 KocumVolkan
Alıntı yapılan: veis - 01 Ağustos 2009, 08:57:17
ilk hafta alınacak galibiyet ve sonrasındaki ilk maçda bir beraberlik şehri ve bizleri inanılmaz havaya sokar.inşallah karabükle güzel bir başlangıç yaparız

ya veis abi geçen sene hatırlarsın tam senin dediğin başlangıcı yaptık.. k.erciyes galibiyeti ve dışarda kartal beraberliği .. ancak sonra giresundan 4 yedik :) bu senaryo nun sonu kötü olursa şaşma

Alıntı yapılan: samsunspor_5555 - 01 Ağustos 2009, 11:00:29
ben lig başlasın istemiyorum :) lig başlayınca okullarda açılıyor  ::)

okullar derken ilkokul lise felan eylülün 23 ü mü 27 simi ne öyle bi zamanda açılacak :) 1 ay vaktin olucak ligler başlayınca yani

beşnumara

KocumVolkan

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Ağustos 2009, 14:44:27
kartal mağlubiyeti :'(

mağlubiyet miydi kartal ya ? 1-1 diye hatırlıyorum valla ... zafer şakar felan gol kaçırmışmıydı neydi.. çizgi üstünde..

beşnumara

2-1 mağlup olmuştuk. kartal emniyet amiriyle bzim istanbul grubu kanki olmuştu ;D ;D

KocumVolkan

bizimkiler transfer tahtası o bu şu derken... çok boşa vakit harcadırlar.. 2. kampıda yapamayıp hazırlık maçları oynayamazsak..
faciya kapıda.. bir 4 daha yeriz..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Valla inşallah maçlar iftardan sonra olur.malum küfür beklemez iftar topunu,orucunda yarı sevabını yeriz stad ta

CurvaSudSamsunspor

şimşek_55

Bu sene  ıcerıde oynanacak  maclarda  puan kaybedılmemesı gerekıyor. Ilk mac cok onemlı.  Bu takımın  deplasman  karnesının  gecen sene kotu olması pekte sasılacak  bır durum degıl . 24 haftayı 15 kısıyle oynamıs bır takımdan  bahsedıyoruz.  24 haftada 2 mac prımı  verılmıs bır takımdan ,  futbolcuların agzından  yonetıcılerın  az kasar koy az domates koy dedıgı,  deplasmandan sonra  yemek  bıle yedıremedıgı bır takımdan  soz edıyoruz. Bu sene ınsallah bunların hıcbırı olmaz .   Sezon  basında  ınsallah yonetım kaynakları  tuketmezde ılk 3-5 mactan  sonra   bırakıyoruz demezler.  VEıse katılıyorum  Karabuk taraftarı bızı  KArabukte cok ıyı agırladı  yalnız  yonetımı aynı sekılde  degıl .  Baskanın mactan sonra agır sıtemlerı  vardı. NEden  sıtem edıyorsa??   Can ulunun  hatasında  yedıgımız  ve Turgutun  bırebır  kacırdıgı bır pozısyon  vardı o macta.  3-0  bıle bıtebılırdı lehımıze o mac.

Oflu

Akyol

Alıntı yapılan: Oflu - 01 Ağustos 2009, 22:51:28
Kesinlikle yenilecegiz, hic umudum yok  :(
bence ağzımızı hayra açalım sonu hayırlı olsun  ;)