Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

SamsunluReis

yaparlar saat işini yaa okadarda gaddar değillerdir heralde 21 de olur maçlar heralde ramazan boyunca ama bu maçıı alırızz inş ;)

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: berusa55 - 31 Temmuz 2009, 13:58:05
İftardan önceye de razıyız sevgili Yalnızca biz ama Ağustos sıcağında bu pek olanaklı görünmüyor. Ama federasyon bize kıllık yapar tam top atılırken de maçı başlatabilir doğrudur!

o zaman o topları federasyona yönlednirriz. Toplar Federasyonu olurlar ;D ;D

HaSaNCaN

celebi

Ben bu maçı zorda olsa alacğımızı düşünüyorum. Samsunsporumuzun geçen sezondaki evindeki performansının tahta açılsada açılmasada transfer yapılsa da yapılmasa da devam edeceğini düşünüyorum

Baskent_Samsunspor

55Bafra55

Maalesef maça gidemeyeceğim.Uzun yıllar sonra ilk kez Bafradayken bir maç denk geldi ancak Samsun'dan o saatte Bafra'ya dönüş için minibüs bulamam heralde.Gece 12 ,çok zor. :'(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 55Bafra55 - 31 Temmuz 2009, 19:51:01
Maalesef maça gidemeyeceğim.Uzun yıllar sonra ilk kez Bafradayken bir maç denk geldi ancak Samsun'dan o saatte Bafra'ya dönüş için minibüs bulamam heralde.Gece 12 ,çok zor. :'(

Bafra'dan bir araba yapabilirsiniz, sitedeki Nuri Asan'a özel mesaj atarsan, bir çözüm yolu bulunur bence..

emre

bende fındıkta olucam ya... :( :(
nefret ettim bu fındıktan!!

cany

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 31 Temmuz 2009, 15:09:42
süper lig maçlarının çoğu 9 da

mackolik.com da ilk haftadaki bütün maçlar 15.00 yazıyo, Bank Asya 1.Lig'deki....o zamana kadar değişir mi acaba...?  ::)

beşnumara

Alıntı yapılan: cany - 31 Temmuz 2009, 23:33:16
mackolik.com da ilk haftadaki bütün maçlar 15.00 yazıyo, Bank Asya 1.Lig'deki....o zamana kadar değişir mi acaba...?  ::)
kesinlikle değişir.o saatte yazın maç olmaz. bence 20de başlar.20 erken denilirse 21e alınır.süper ligde yanış bilmiyorsam ağustos ayı maçları 21.30 veya 21.45 de başlıcak.bizi de o saatlere koyarlar.

KocumVolkan

TV verir bu maçı TV .. ilk haftalar hep bizim maçları yayınlıyorlar.. geçen seneki erciyes maçı.. ondan önceki senede istanbulspor maçı felan.. yayınlanır bizim maçlar ilk 6-7 hafta :) boru değil Samsunspor maçı :D karadeniz derbisi felan filan.. yayınlarlar eminim :)

Tufan

ilk hafta seyircisiz Giresun-Ordu maçı var onu yayınlarlar bence. ama dediğin gibi dspor ilk haftalar çok maçımızı yayınlıyor.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

İnşallah maç gece ve de pazar günü olur.bir günlüğüne dahi izin alacağım ilk maç heyecanı bambaşka.skor tahmin ediyorum iddiacılar için.2-1 maç bizim olur.ilk yarı hemen erken golü buluruz.ilk yarı 1-0 bitiririz.ikinci yarı dakika 70 ler de durumu 2-0 yaparız.karabük te dakika 84 te gol atar ama penaltıdan.ve maç 2-1 bizim olur.maçın kısaca özetini anlattım.sabah sabah ağzımdan bal damlıyor yaf ;D

Akyol

Heyecanın başlamasına tam 3 hafta kaldı inşallah herşey umduğumuzdan daha iyi olur ;)

Ollivanders

baslasin abi artık ya ozledim acaba sezon acilisi falan olacak mi? geçen seneki gibi?