Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

Tufan

31 Temmuz 2009, 12:43:05 Son düzenlenme: 14 Ağustos 2009, 15:25:28 TuFaN55
-

Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

23 Ağustos 2009 Pazar 20:30
Samsun 19 Mayıs Stadı

belki daha erken olabilir başlık için ama biraz havaya girelim dedim liglerin başlamasına az kaldı.

kuzey55

Tufan

geçen sezonki başlıktan kopyalamıştım dikkat etmemişim

Ollivanders

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Yenmekten başka seçenek yok bize.karabüksporun taraftar sitesinde samsunsporumuzu kolay lokma görüyorlar.kafaya oynayacak takımlar arasında görmüyorlar.bende çok transfer yapanları da göreceğiz.biz geçen sezon o kadar maddi olanaksızlara ve futbolcu grevlerine rağmen kafaya oynayan takımların hepsini nerdeyse yendik dedim.daha sonra iyi ve kardeşçe bir maç olması için dilekler geldi.bu maç bizim o kadarrr

eLLis

Biz olsak karşımızdada bizim gibi bi takım olsa onların gördüğü gibi görmezmiyiz  ::)

HaSaNCaN

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: eLLis - 31 Temmuz 2009, 13:15:47
Biz olsak karşımızdada bizim gibi bi takım olsa onların gördüğü gibi görmezmiyiz  ::)
şu anki görüntü böyle ama o kadar da kötü değiliz ya.bir iki takviye ile ligin tozunu atarız ALLAH'ın izniyle.ne olursa olsun.taraftar olarak önce biz dik durmalıyız.tamam her şey ortada ama çıkmayan candan da umut kesilmez

YaşarDoğu

berusa55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 31 Temmuz 2009, 13:26:29
gerçek mi bu saaat?

Büyük ihtimal. Zaten 19.30 civarlarında ramazan orucumuzu açacağımızı düşünürsek.

Yalnızca BİZ

berusa55

31 Temmuz 2009, 13:49:15 #11 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2009, 13:51:26 berusa55
Saat 21'de olması en mantıklı olanı. Yoksa millet orucunu mu bozacak, maça mı gidecek. Umarız akşam 9 yaparlar başlama saatini.

Yalnızca BİZ

Federasyona belli olmaz. Ramazan'da 7-5 biten Orduspor maçını  20 de başlarken bizim maçı 15.30'a almıştı sevdiğimiz Federasyon.

berusa55

İftardan önceye de razıyız sevgili Yalnızca biz ama Ağustos sıcağında bu pek olanaklı görünmüyor. Ama federasyon bize kıllık yapar tam top atılırken de maçı başlatabilir doğrudur!

Yalnızca BİZ

Süperlig maçlarını maç saatleri belli olmuş hepsi 21 de başlıyor ama birkaç hariç. Sanırsam bizimkilerde öyle olur diye düşünüyoruz...