Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsunspor5555 - 03 Mayıs 2009, 23:14:42
bence sen tribünden degil disaridan bakdin maca bence..su macda volkana salliyorsun ya  ::)

Arkadaşım 4 tane mesaj yazmışsın 4'ü de Volkan'la ilgili. Zaten kan beynimde, bırakın bu işleri...

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsunspor5555 - 03 Mayıs 2009, 23:14:42
bence sen tribünden degil disaridan bakdin maca bence..su macda volkana salliyorsun ya  ::)

Sende Volkan'ın yeğenimisin lan.
Kaleye 3 metreden topu üstten auta atan kazmayımı savunacağım.
Yürü git işine,insanı dellendirme ...

celebi

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 03 Mayıs 2009, 23:23:33
Sende Volkan'ın yeğenimisin lan.
Kaleye 3 metreden topu üstten auta atan kazmayımı savunacağım.
Yürü git işine,insanı dellendirme ...

ya arkadaş sıkıldık artık kiminin yeğeni kiminn arkadaşı kiminin şakşakçısı. bu ne ya >:(

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 03 Mayıs 2009, 23:28:07
ya arkadaş sıkıldık artık kiminin yeğeni kiminn arkadaşı kiminin şakşakçısı. bu ne ya >:(

Bende anlamadım hocam,ısmarlama bunlar herhalde..

BURASI EŞ,DOST,AHBAP SAVUNMA SİTESİ DEĞİL
BURASI SADECE SAMSUNSPOR DİYENLERİN SİTESİ
HAK EDENLER  ELEŞTİRİLİRKEN ZORUNA GİDEN VARSA
BASSIN GİTSİN

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 03 Mayıs 2009, 23:28:07

Ayıp oluyo ama bende Turgut, Sefa, Sercan ın amcasının yeğeninin dıdısının dıdısıyım onlara da laf söylüyorsanız siz Samsunsporlu değilsiniz  ;D Şakşakçı değil gerçek taraftar biziz  :-X

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 03 Mayıs 2009, 23:31:00
HAK EDENLER  ELEŞTİRİLİRKEN ZORUNA GİDEN VARSA
BASSIN GİTSİN

Ollivanders

Sefa teknikmis teknigini yiyim ... Futbolcu gormesek yutturcaklar bize  >:( o sefanın ayak dısı  kesme olumcul pasları yok mu olduruyor,benı benden alıyor xavı gıbısın mubarek ...

Nuri Asan

Ercuye laf atanin kafasina sikarim yeter beee.adamin koskoca prosu var,siz elestiriyorsunuz.son hafta stad dolsun diye boyle yeniliyoruz,azcik heyecan olacak diplomada oyle yaziyor bilip bilmeden konusmayin,elestirmeyin.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 03 Mayıs 2009, 23:42:55
Sefa teknikmis teknigini yiyim ... Futbolcu gormesek yutturcaklar bize  >:( o sefanın ayak dısı  kesme olumcul pasları yok mu olduruyor,benı benden alıyor xavı gıbısın mubarek ...

Sefa'ya laf yok. Orta saha oyuncusu olmasına rağmen 12 gol, 10 asisstle oynadı bu sezon.
Ayrıca Allah kısmet ederse kendisini Ladik Akdağ Karakucak Yağlı Güreşlerine de hazırlıyoruz. Çaktırmayın, bayan güreşçi var, onunla güreşecen diye kandırdık ama karşısına bizim Pala Hayri'yi çıkartacağız.

Sefacığıma laf eden karşısında beni bulur, teknik pandam benim!
Hayallerimin futbolcusu.

**KaR6**

Kaya

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 04 Mayıs 2009, 01:23:46
Sefa'ya laf yok. Orta saha oyuncusu olmasına rağmen 12 gol, 10 asisstle oynadı bu sezon.
Ayrıca Allah kısmet ederse kendisini Ladik Akdağ Karakucak Yağlı Güreşlerine de hazırlıyoruz. Çaktırmayın, bayan güreşçi var, onunla güreşecen diye kandırdık ama karşısına bizim Pala Hayri'yi çıkartacağız.

Sefacığıma laf eden karşısında beni bulur, teknik pandam benim!
Hayallerimin futbolcusu.

:P ::) :P ::) :P ::) ??? :P :-* :-*

Nuri Asan

Abi Allah iyiligini versin gulmeye basladim msj okurken cocuklar uyumamis daha birden bana bakmaya basladilar,oglum bu haftada maca gelmek istedigini soyluyordu olmaz dedim,bu mac farkli anlatmaya calistim.cocuk 2 gundur konusmuyordu benimle ,oda kafayi yedigimi dusunuyor.tamam mac eee,gelmiyorum dedi.ah be Samsunum,bizede oynattirdin akillari.

Sadece Samsunspor

yaman55

red_white

Kodalak