Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

emre

inşallah sakarya kırmızı yemez yoksa bu takım yaslandıkca yaslanır geriye.kasımpaşa maçında biraz daha yaslansalar tribüne yanımıza geleceklerdi.

kuzey55

bu maça 1 puan için çıkacağımız kesin.rakibimizde bu maça odaklanmış olarak mutlak 3 puan için çıkacak stresli bir maç olacak kısmen biraz daha rahat olacağız.zira sakaryanın son şansı bizim için telafisi olan bir maç olacak.sakaryada 2 oyuncu cezalı bu bizim için avantaj gibi görünüyor.kasımpaşa maçının ilk yarısındaki gibi yüksek pas yüzdesiyle sakin oynarsak en azından yenilmeyiz diye düşünüyorum.belkide inanmak istiyorum...ayrıca bu hafta playoffların da şekilleneceği kanaatindeyim.adana playoff için gelmiş olsa bile istediğimiz zaman samsunda o maçı alırız.sakin kafayla düşünürsek düşme ihtimalimiz çok az...inş futbolcularımız son 2 hafta 0 çekip bizi hayal kırıklığına uğratmazlar.

Kodalak

Alıntı yapılan: emre55 - 27 Nisan 2009, 11:47:19
inşallah sakarya kırmızı yemez yoksa bu takım yaslandıkca yaslanır geriye.kasımpaşa maçında biraz daha yaslansalar tribüne yanımıza geleceklerdi.

:)

Kodalak

Alıntı yapılan: kuzey55 - 27 Nisan 2009, 11:52:10
bu maça 1 puan için çıkacağımız kesin.rakibimizde bu maça odaklanmış olarak mutlak 3 puan için çıkacak stresli bir maç olacak kısmen biraz daha rahat olacağız.zira sakaryanın son şansı bizim için telafisi olan bir maç olacak.sakaryada 2 oyuncu cezalı bu bizim için avantaj gibi görünüyor.kasımpaşa maçının ilk yarısındaki gibi yüksek pas yüzdesiyle sakin oynarsak en azından yenilmeyiz diye düşünüyorum.belkide inanmak istiyorum...ayrıca bu hafta playoffların da şekilleneceği kanaatindeyim.adana playoff için gelmiş olsa bile istediğimiz zaman samsunda o maçı alırız.sakin kafayla düşünürsek düşme ihtimalimiz çok az...inş futbolcularımız son 2 hafta 0 çekip bizi hayal kırıklığına uğratmazlar.

MUSTAFA İNAN ARTIK GÜVENEMİYORUM BU TAKIMA DEDİĞİN GİBİ ASLINDA DÜŞMEK ZAYIF BİR İHTİMAL AMA,BİZDE MAYIN TARLASIYIZ NEZAMAN NERDE NE YAPACAĞIMIZ BELLİ DEĞİL

celebi

valla arkadaşlar sakaryaya yeniliriz diye düşünüyorum ben asıl adana maçına odaklanalım derim. 2 li averajlara kalırsakta ligden düşebiiliriz Allah korusun. giresun 4 puan alsa sakarya 6 diyelim bizim 0 çekmemiz halinde herşey biter. ama biz SAMSUNSPORLUYUZ düşmek yok.

kuzey55

şu hesapları yapmak bile acayip koyuyo adama.çok rahat bir durumdayken kendimizi sıkıntıya soktuk.küme düşeceğimize pek inanmıyorum ama bu durumda olmayı kesinlikle haketmedik.futbolcularımız da bu işin ciddiyetini anlamışlardır artık...

AntZ

Kodalak

Alıntı yapılan: celebi - 27 Nisan 2009, 12:09:05
valla arkadaşlar sakaryaya yeniliriz diye düşünüyorum ben asıl adana maçına odaklanalım derim. 2 li averajlara kalırsakta ligden düşebiiliriz Allah korusun. giresun 4 puan alsa sakarya 6 diyelim bizim 0 çekmemiz halinde herşey biter. ama biz SAMSUNSPORLUYUZ düşmek yok.

ÇELEBİ BENİM DE TAHMİNİM ÖYLE SAKARYA YENER GİBİ DURUYOR AMA ÇOĞU ÜMİTSİZ OLDUĞUMUZ MAÇLARI ALDIK,ÇOK ÜMİTLİ OLDUĞUMUZ MAÇLARIDA VERDİK.O YÜZDEN NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL,ADANA MAÇINDAN BİLE BU YÜZDEN UMUDUM YOK YENERİZ,YENİLİRİZ DİYE.

jean

Gaziosmanpaşalı3455

27 Nisan 2009, 13:03:24 #99 Son düzenlenme: 27 Nisan 2009, 13:05:50 Gaziosmanpaþalý3455
 1 puanın hesabını  yapıyoruz.zaten bu topçular bu kadarda haysiyetsiz gurusuz onursuzlarsada yapacak bişe yok kadere razı gelmek lazım. :( yani 1 puan alamayacak kadar. taraftar arasında futbolculara güven kalmamış

AntZ

cany

Alıntı yapılan: kuzey55 - 27 Nisan 2009, 12:11:21
futbolcularımız da bu işin ciddiyetini anlamışlardır artık...

pek emin değilim ciddiye aldıkları konusunda...

celebi

Kodalak

europe_55