Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Sakarya izmirde 1-0 one gecti.antepi yenemessen verem olursun boyle

kuzey55

erciyes ve kartal da atti bu hafta bütün sonuçlar aleyhimize  :(

Nuri Asan

Kartalda atti kamayi yedik uyuzlar yenseydinizde gere gere otursaydik

GurbetciFanatik

Gecmis olsun arkadaslar giresunda atti 0-1 .
Erciyes 2 ledi.

Nuri Asan

Giresun öne gecti belliydi bolunun maci verecegi.erciyes 2 yapti.aferin Samsun yine kalbimize indirecen

amisos55

sonuların hepsi aleyhimize gidiyor. böyle biterse ecel terleri dökmeye devam .
bunu sağlayan herkese teşekkürler. Toptan anlamayan futbolcu müsvetteleri başka bir şey değil şu sakarya gibi olamadık adamlar tamamen alt yapı ile oynamaya başladı. Bizde sercan hala kurtarıcı oluyor alt yapıdan gelen bir oyuncuyu bile çıkarmadık maçlarda....

celebi

şu an için skolar bizim için hiçte iyi değil Allah sonumuzu hayır etsin

Yalnızca BİZ

Baskent_Samsunspor

samsunsporlu futbolcular istemedikçe bu arma bu ligde kalacak

düştüğümüz durum gerçekten çok ayıp

yavuz selim

acı ama gerçek sakarya bizi rahat yener adamlarda ruh var şeref var haysiyet var
Allah sonumuzu hayır etsin

kuzey55

kasımpaşa maçının ilk yarısındaki gibi oynarsak biraz da şans yanımızda olursa en azından sakaryadan 1 puan almak imkansız değil.ayrıca bu hafta aldıkları mağlubiyet moral olarak da kötü etkileyecektir mutlaka sakaryayı.istedikleri zaman herkesi yenebilir bu futbolcular.haftaya mecburen isteyeceklerrr...

oguz_5528

Sakarya iyi taraftar topluyo maçlaraa...İyide oynuyolar;ama ben yinede puan alırız diorum:S:S

Kodalak

allahtan sonuçlar sonlara doğru değişti,hepsi yenildi Sakarya maçında bize beraberlik bile yeter ama ben bu takımın geri yaslanmasından korkuyorum eğer topu ilerde tutarsak daha daha iyi oynuyoruz.Geri çekildiğimiz maçlarda hep yeniliyoruz.İnşallah sakarya maçını kazanır yada en azından bir puan alırız

55.hakan

sonuçlar pek de değiştirmedi durumumuzu güngören belediye'nin bile şansı var hala hem de maçları iddiasız takımlarla.iki maçını alırsa ligde kalır biz kendimize bakıp bu işi bitirmemiz lazım.

Nuri Asan

Ä°simizi son maca birakmamak icin en az bir puanla donmeliyiz ve donecegiz.su saatten sonra o dusmus,bu dusmus zerre kadar ilgilendirmiyor