Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Maç günü : 02.05.2009 - Cumartesi
Maç saati : 15.30
Maç yeri : Sakarya Atatürk Stadı

Yorum :
İnşallah hayırlı olur ben açıyorum izninizle  konuyu

deplasman özürlüsü bir takımdan hiç umudum yok birde böyle maçları kazanamıyoruz, Ercüment hocada 10 kişi defans yaptırır 90 dakika, 1 puan alsak iyi olur...

Kais

maça gidicem.sırf yukarıdaki Samsunspor arması için

celebi

Sadece Samsunspor

sakarya gerçekten ligde kalmak istiyorsa bizi yener...

berusa55

Sıfır puanlık maçlarımızdan biri daha tabiki deplasmanda. Artık söylenecek şey kalmadı. Rakiplerin alacağı sonuçlara göre ligde kaldık kaldık. Bakacaz; Allah sonumuzu hayır eylesin.

yaman55

sakarya ve adana maçlarından alabileceğimiz 1 puan bile yok

harbisamsunsporlu5517

babaalişo

MİLLET BU MAÇ YENİLİRİZ  ADANA MAÇINDAN DA EN AZ 1 PUAN ALIR LİGİ BİTİTRİRİZ HERKES RAHAT OLSUN ADANA BUGÜN YENİLDİ ADANANIN İŞİ BİTTİ

55.hakan

defansı çekilir beraberliğe yatarsak dakika kaçta gol yiyeceğimize iddaaya girmeye başlarız

Akyol

bence de yeniliriz iyice ateşe yaklaşırız ooofff sezona bak hayırlısıyla bi bitse  >:(

hala kızı

celebi

Alıntı yapılan: hala kızı - 25 Nisan 2009, 22:01:26
Bu sefer şaşırt bizi beee :-\

şaırmayız bacım şaırmayız yine bilindik sahneler olacak

**KaR6**

Sakarya bizi yener.. niye yener biliyomusunuz? onların futbolcuları kaybettikleri zaman sahada ağlıyolar.. aramızdaki fark sadece bu.. onların da para aldıgı yok ama çimleri yiyo adamlar..

inşallah yeneriz de kurtarırız ama umudumuz kalmadı.. adanayı düşünmeye baslasak iyi olur..

gozgoz yýlmaz

Şimdi bu Ercüment Hoca başarılıydı ya hani, Hesaplayalım.

Doktor Hayrettin Efendi 9 maçta 9 puan aldı. ( Ort. 1 )
Nafiz Tural'la 1 maça çıktık, 1 puan. ( Ort. 1 )
Ercüment Coşkundere ile 22 maça çıktık ve 28 puan alabildik. ( Ort. 1.27 )

Buyurun size başarı. Dr. Hayri'nin çeyreği kadar başarmışız.

-----------------------------------------------------------------------

Sakarya'yı yenebilir miyiz? Ben size söyleyeyim, 0-0'a yatarız. Ama maçın sonunda ya da başında Sakarya golünü bulur, gol bile atamadan kaybederiz maalesef. Keşke bu hafta şu Belediye'yi yense idik de Sakarya'ya yenilmek zor gelmeseydi.

Bu arada inşallah ligde kalır Sakarya, 2. yarı performansıyla bunu zaten hak ettiler.

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 25 Nisan 2009, 22:15:38
Şimdi bu Ercüment Hoca başarılıydı ya hani, Hesaplayalım.

Doktor Hayrettin Efendi 9 maçta 9 puan aldı. ( Ort. 1 )
Nafiz Tural'la 1 maça çıktık, 1 puan. ( Ort. 1 )
Ercüment Coşkundere ile 22 maça çıktık ve 28 puan alabildik. ( Ort. 1.27 )

Buyurun size başarı. Dr. Hayri'nin çeyreği kadar başarmışız.

-----------------------------------------------------------------------

Sakarya'yı yenebilir miyiz? Ben size söyleyeyim, 0-0'a yatarız. Ama maçın sonunda ya da başında Sakarya golünü bulur, gol bile atamadan kaybederiz maalesef. Keşke bu hafta şu Belediye'yi yense idik de Sakarya'ya yenilmek zor gelmeseydi.

Bu arada inşallah ligde kalır Sakarya, 2. yarı performansıyla bunu zaten hak ettiler.

aaaaaa gozgoz kardeş sakaryanın kalmasını istemişsin olmamış ama ;) bak şimdi bazı arkadaşlar alınacak yada kızacak