Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

Fahri Gündüz

Selam arkadaşlar Bolu dan Fahri gündüz pazar günü dosca bir karşılaşma olmasını dilerim inşalah pazar günü görüşecegiz sizlerle

celebi

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 03 Mart 2009, 18:41:07
güzel kardeşim zaten takıma tek destek yok takım desen biliyosun işte ee bizdemi ümidimizi keselim başkanın yönetimin hocanın bile bizlere lüks gördüğü playy off ümitlerini içinde SAMSUNSPOR sevdasından başka sevda taşımayan bizlerdemi taşımayalım.sen bi bağla seriye dediğin gibi olsun ilk maç bolu olsun devamı gelsin neden olmasın?

inşaallah dediğini gibi olur.

celebi

Alıntı yapılan: Fahri Gündüz - 03 Mart 2009, 19:31:21
Selam arkadaşlar Bolu dan Fahri gündüz pazar günü dosca bir karşılaşma olmasını dilerim inşalah pazar günü görüşecegiz sizlerle

aleyküm selam. bolusporu bizler hep sevmişizdir. dostluk içinde olmasını beklediğimiz bir maç

Kais

Alıntı yapılan: Fahri Gündüz - 03 Mart 2009, 19:31:21

görüşecez derkenee... :D  şaka bir yana gelen olursa hayırlı yolculuklar kazasız belasız inş.

atakan

bolu da bizi gayet güzel karşılamışlardı.inşallah karşılığını verir samsun daki arkadaşlar.

Akyol

havalar gayet iyi gidiyor inşallah pazar günü de böyle olur stadımız dolar ve boluyu puansız yollarız.

celebi

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 04 Mart 2009, 11:12:26
havalar gayet iyi gidiyor inşallah pazar günü de böyle olur stadımız dolar ve boluyu puansız yollarız.

pazar gğnğ sanırım hava güzel olacak

Akyol

Alıntı yapılan: celebi - 04 Mart 2009, 11:32:20
pazar gğnğ sanırım hava güzel olacak
abi şu anda süper bi hava var SAMSUN'da bugün basket maçı var akşam ordayız pazar da böyle olursa stat epey bi dolacaktır

celebi

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 04 Mart 2009, 11:39:39
abi şu anda süper bi hava var SAMSUN'da bugün basket maçı var akşam ordayız pazar da böyle olursa stat epey bi dolacaktır

inşaallah kardeşim inşaallah

kuzey55

04 Mart 2009, 13:09:43 #99 Son düzenlenme: 04 Mart 2009, 13:15:23 kuzey55
Güller, Samsun deplasmanında takımdaki önemli oyuncuların eksik olduğunu açıklayarak, "İlhan sakat. Yavaş yavaş takımla birlikte antrenmanlara çıkmaya başladı. İbrahim Yavuz'un sakatlığı var. Gökhan, Sertan ve Edim'in sakatlıkları var. Bu arkadaşlarımız Samsunspor maçında olmayacaklar" diye konuştu.

bu oyuncuların oynamaması bizim için avantaj.sertan ve edim ilk maçta bizi yıkan adamlardı.

YaşarDoğu

Kais

Alıntı yapılan: kuzey55 - 04 Mart 2009, 13:09:43
Güller, Samsun deplasmanında takımdaki önemli oyuncuların eksik olduğunu açıklayarak, "İlhan sakat. Yavaş yavaş takımla birlikte antrenmanlara çıkmaya başladı. İbrahim Yavuz'un sakatlığı var. Gökhan, Sertan ve Edim'in sakatlıkları var. Bu arkadaşlarımız Samsunspor maçında olmayacaklar" diye konuştu.

bu oyuncuların oynamaması bizim için avantaj.sertan ve edim ilk maçta bizi yıkan adamlardı.

önemli oyuncular özellikle edim golcüleri

cem 55

ilhan 2.yarının başından beri sakat o bolu için kayıp degil ama diger ismi geçen ibrahim yavuz gökhan sertan ve edim bolunun ilk 11 inin degişmez 4 oyuncusu eger bi yanıltmaca yoksa bu oyuncular oynamayacaksa maçı kazanma şansımız çok yüksek özellikle orta sahada sertan ilyas ta geldikten sonra cok etkili oynamaya baslamıstı ilk maçta bizede frikikten bi gol atmıştı edim de kafa toplarında etkili bi oyuncu o da ilk maçta bize 2 gol atmıştı yan top zaafımızda oldugu düsünülürse onun da oynamayacak olması büyük avantaj bu oyuncuların yoklugunda dikkat etmemiz gereken 2 isim orta saha daki ilyasla ki ona bizim murat yıldırım göz açtırmaz bide forvetteki gurbanov hem hızlı kontra atak oyuncusu hemde  sert sutlarla etkili olabilen bi oyuncu insallah büyük taraftarımızın büyük destegiyle bu maçı alıp evimizdeki seriye devam edecez kendi evimizde hedef 6 da 6 degil 11 de 11

kuzey55

evet yanıltmaca olabilir.dikkat etmek gerek...

Fahri Gündüz

Arkdaşlar pazar günü Boluspor taraftarları olarak Teoman taş ın mezarını ziyaret etmek istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz