Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 02 Mart 2009, 20:56:28
Dostlar, bizim düşündüğüz gibi düşünüp puan hesabı yapıp ''acaba plaf-offa kalır mıyız'' diye düşünen başkan, teknik heyet, futbolcu var mıdır soruyorum size... Ordu maçı beni mahvetti, ömrümü yedi cidden...

faça55

boluya sansımız pek tutmaz eskıden berı ama bu kez yenecegız

bluegreen55

Biz hesabımızı yapalım ümidimizi devam ettirelim onlarıda zorlayalım. Kalan 10 maçın 6 sı içerde ve Kasımpaşa maçı olmak üzere 7 tanesinde  onları ateşleyelim gerisi onlaara kalmış

ramcQ_55

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 02 Mart 2009, 17:03:31
Arkadaşlar, yönetim ve hoca play-off'u hedeflemiyor... Böyle bir hedefi olan hoca ordu'da takıma müdahale ederdi... ordu maçına kadar ben de çok umutluydum play-off'dan ama şu var ki sadece bizim istememizle olmuyor... Yönetim inanacak, teknik heyet inanacak... İnanmıyorlarsa bilerek ve isteyerek bunu yapıyrlarsa yazıklar olsun!

dünya büyüyor türkiye büyüyor yavaşda olsa samsunda büyüyor ama samsunsporumuz hep kücülüyor bi tek sebepi olmalı bence zamana bıraktılar
yani füzeyi seneye fırlatacaklar uzaya bizde peşinden gidecez ihşallah yani bu sezon bizim için bitmişdir demek istemiyorum ama.......................

seckin55

şimşek_55

Samsunsporun hedefi bu ligde  kalmaktır. Baskan,Hoca  bunu acıklıyor ama taraftar sındıremıyor ıcıne. Herkez gecmıstekı  gunlerı hatırlıyor ama Samsunspor artık esı gunlerındekı
Samsunspor degıl.Ozellıkle Banka Asyaya dustugu sene kurulan bır kadro  ve kadronun kurulma malıyetıne  bakın bu senekı  malıyete ve kadroya bakın.Bır de  sunu vurgulamak ısterımkı Samsunspor takımı  2 ncı yarıya  5-6 oyuncusundan eksık  baslamıstır. Samsunspor gunu bırakıp gelecegı kurmanın pesındedır  bızımde  gorevımız  taraftar olarak bu genc cocukların arkasında  durarak destek vermektır.Herkez goruyorkı bu sehırde bu takımı kımse sahıplenmıyor dogru durust.kongrede baskan bulamayan  bır takımdan  bahsedıyoruz. Lutfen hayal kurmayı bırakıp hayatın realıtesıne  gerı donelım bence. Guzel gunler uzak degıl umuduyla..

Syg

celebi

seckin55

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 02 Mart 2009, 21:56:05
Samsunsporun hedefi bu ligde  kalmaktır. Baskan,Hoca  bunu acıklıyor ama taraftar sındıremıyor ıcıne. Herkez gecmıstekı  gunlerı hatırlıyor ama Samsunspor artık esı gunlerındekı
Samsunspor degıl.Ozellıkle Banka Asyaya dustugu sene kurulan bır kadro  ve kadronun kurulma malıyetıne  bakın bu senekı  malıyete ve kadroya bakın.Bır de  sunu vurgulamak ısterımkı Samsunspor takımı  2 ncı yarıya  5-6 oyuncusundan eksık  baslamıstır. Samsunspor gunu bırakıp gelecegı kurmanın pesındedır  bızımde  gorevımız  taraftar olarak bu genc cocukların arkasında  durarak destek vermektır.Herkez goruyorkı bu sehırde bu takımı kımse sahıplenmıyor dogru durust.kongrede baskan bulamayan  bır takımdan  bahsedıyoruz. Lutfen hayal kurmayı bırakıp hayatın realıtesıne  gerı donelım bence. Guzel gunler uzak degıl umuduyla..

Syg

ugrass

BU SENE BİRİNCİ LİG GİBİ HEDEFİMİZ YOK DİYEN BASKANIN TAKIMI NE YAPSIN.....

ali ihsan

Taraftar verirse coşkuyu içerde bu maçı alırız ...

Akyol

bundan sonra her maç çok önemli kabus görmek istemiyorsak en az 10 puan daha almalıyız playoff için 24 şart rakiplerimizle oynamaya başlıyoruz bolu,rize,sonra intikam maçı,karabük ve içerde üst üste altay diyarbakır.Bir söz var ya hani umut fakirin ekmeği bizimki de o hesap içimizde umut var ama takımda var mı ?

Baskent_Samsunspor

bolu maçı için samsuna geliyorum hele bi oynamasınlar bakalım sonrada rizeye süper ligi önce taraftar isteyecek sonrada futbolcularına hissettirecek dönüş yok bunu anlamalılar

Yalnızca BİZ

Sahamızda daha maç kaybedeceğimizi düşünmüyorum... Deplasmanlarda 6-7 puan alırsak play-off oynarız bence...

kaptan 55

ümidini yitirme kardeşim boluya vurursak bi seri yakalarsak playy off neden olmasın?