Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

Arkadaşlar, yönetim ve hoca play-off'u hedeflemiyor... Böyle bir hedefi olan hoca ordu'da takıma müdahale ederdi... ordu maçına kadar ben de çok umutluydum play-off'dan ama şu var ki sadece bizim istememizle olmuyor... Yönetim inanacak, teknik heyet inanacak... İnanmıyorlarsa bilerek ve isteyerek bunu yapıyrlarsa yazıklar olsun!

mahserxxx

maçı almamızın fazla bi anlamı yok ama kzanırız die düşünüyorum sonra deplasmana gideriz mağlub oluruz

**KaR6**

benim daha hiçbir iddiam kalamdı bu ligde bu sene.. dusmeyiz de kalkmayız da, buralarda bitiririz.. boluyu yenersek hepten kufredeğim su ordu macına ya neyse işte..

YaşarDoğu

boluya da yenicez kar6 bakda gör o zaman işe >:(

Akyol

celebi

Akyol

kaçan puanlara üzüntü ve ah keşkem filmi abi

celebi

maviay55

Alıntı yapılan: celebi - 02 Mart 2009, 20:08:30
o hep vardı ya sayayım mı o puanları
yok abi sayma şimdi  ::) bayılacam zaten..maçı hatırladıkça sinirleniyom  >:(

CeLL-O

taraftar desteği ile kazanacağımızı düşünüyoRum..

bluegreen55

Arkadaşlar ben bu ümitsizliği anlamıyorum gerçekten.
İkinci yarı başlayalı 7 hafta oldu daha ve 3 galibiyet 2 malubiyet 2 de beraberlik aldık
Fikstür avantajımız var ve altımıza Boluyu alıp Playoff lara kalabiliriz.
Play offlara kalırsakda yendiğimiz takımlarla oynuyacağız..

Boluyu yenelim 4 hafta sonra sonra 6. sıraya oturabiliriz.

**KaR6**

muthiş bir optimistik bakısla dediğin dogru kardeşim ama şu ordu macındaki oyunla, deplasmanlarda oynadıgımız oyunu göz onune getir.. benim için daralıyo..

hadi diyelim play off a kaldık, bu takım Samsun il sınırları dısında kaleye gidemiyo ki.. hepten sinir olacaz bu sefer ;)

Akyol

arkadaşım tamam katılıyorum matematiksel olarak şans sürüyor içerdeki bu performansın sürmesi gerekiyor birde deplasmanlar çok önemli 4 deplasman kaldı bizim 4 deplasmandan 6 puan çıkartmamız lazım ki bunlardan birisi rize maçı olmalı içerde hiç puan kaybetmedik diyelim 18 puan deplasmanda 6 puan 24 puan toplamda 55 puan bize yeter düşüncesindeyim ama deplasmanlarda ki performansımız kötü o yüzden umutsuzluğumuz

Clint_Eastwood

Dostlar, bizim düşündüğüz gibi düşünüp puan hesabı yapıp ''acaba plaf-offa kalır mıyız'' diye düşünen başkan, teknik heyet, futbolcu var mıdır soruyorum size... Ordu maçı beni mahvetti, ömrümü yedi cidden...

jean

playy-off falan olmaz zaten ben inanmamistim hic kadrio yetersiz ne yapip edecegi belli olmayan takimiz giresunla puan farkimiz var onemli derecede bu farki koruyup korkulu ruya gormeyelim bu benim icin yeterli bu sene seneyede artik kesin olarak kafaya oynayalim