Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

furkan5534

Öncelikle gerçekten kenan'ın içi gitti adam ne kadar üzüldü be.adamlar çok seriydiler.bizden 1 adım daha iyiydiler.Bolu maçı tam tamına 6 puanlık maç.yenersek fark 4 e iner.yenemezsek 10 a çıkar.mutlaka almalıyız....  ::)

Mert

Bu maçı alırız diye düşünüyorum.Çünkü evimizde iyi oynuyooruz.Taraftarın desteği şart tabiki.Hem bu maçta murat da oynayacak o bakımdan biraz daha şanslıyız.Bu maçı alırız yazın bi kenara.

ali ihsan

Az olan play off umudumuz için mutlak 3 puan lazım.
İçerde seyirci desteğimiz ve Murat Yıldırım'ın dönüşü ciddi avantaj.Beraberlikte dahi play off şansımız biter.Ben zorda olsa kazanacağımızı düşünüyorum.

ramcQ_55

yaa hayalimiz bitecek yada .....................

Yalnızca BİZ

Evimizde 3 puan dışında birşey düşünmüyoruz...

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Mart 2009, 18:04:58
banko kazanacağımız bir maç...sadece taraftar sayesinde yoksa bu futbolcular ordu maçındaki gibi oynarsa bi halt yiyemezler.resmen forvetsiz oynuyoruz.burhan,hakan neden oynamaz anlamıyorum...ercüment hocanın defansif oyun tarzı şans olmayınca işe yaramıyo malesef.

abi sorma yaa turgut forvet ama sağ kanatta gezdi hep bide orta açmaya çalıştı.....

bizim sağ kanat bomboş yaa sercan desen zaten bi maç iyi bi maç kötü bi bakıyon iyi frikik kullanıyo bi bakıyon turgut dağlara taşlara atıyo.........

Ama Bolu maçı tamamen farklı bence çünkü evimizde maç... İnşallah alacağız......

samsunmania

Bolu'nun zamanı geldi artık. 6 maçta 5 G 1 B Yedinci maçta biz işi bitireceğiz. Başka yolumuz yok. İnanıyorum ki galibiyeti alacağız. Bu maç ya düşmeme mücadelesinin içinde olmamız ya da play off kovalamamız demek. Herkes ayağını denk alacaktır. Muhteşem taraftarımız da sahada yerini alınca zaten 1 0 önde başlıyoruz.
Biz de bunlar gibi bir seri yapabilseydik şu an ilk 2 kovalıyoruk. Seri galibiyet alamayan tek takım biziz herhalde.
Kesinlikle kazanacağız.

europe_55

Bu maci alirsak, ki ben Taraftar´in müthis destegi ile alacagimizi düsünüyorum, yeniden play-off icin umutlanabiliriz.
Ama artik deplasman´da yenmeyi ögrenmemiz lazim...
Yoksa Play-Off yalan olur...

GençKozluklu

Taraftar bence bu maça akacakatır gene. BEn taraftara güveniyorum. Onlarla alacağız bu maçı. Deplesmanda korkak futbol oynatılmasını artık hazmedemiyorum. Bu maçı alıp deplesmanda da Rize'yi yenelim artık.

Hiç bir şey kaybetmiş değiliz.

yaman55

arkadaşlar çok kriti maçk bir play-off tan bahsetmeniz kulağa hoş geliyor boluyu inşallah yeneriz ama pek umutlu değilim bugünkü futboldan sonra bolu rize maçlarını kaybedersek düşmemek için oynarız onun için kazanmamız gereken bir maç enazından ligde kalmak için saygılarımla

BekiRcaN_5s

samsun 2.lige düşecek bi takım değil yaaa  :( :( :( :(  bu maçı ve rizeyi mutlaka yenmesi lazım

berusa55

Ne düşmesinden bahsediyorsunuz siz? Şu kelimeleri telafuz etmeyi bırakın. İç sahada kolay kolay vereceğimiz maç yok. Bizim üzüntümüz şu maçları pisi pisine kaybedip play off potasına bir türlü girememek...

BekiRcaN_5s

pisi pisine niye kaybediyoruz abi yaa hocanın açıklamasının etkisi olabilrmi??
hani dedi ya bu sene süper lige çıkma niyetimiz yok diye?

berusa55

Olur mu sevgili kardeşim hocanın açıklaması bu diye maç verilir mi? Sorun bu takımın sezon başından beri bu şekilde oluşu... Bizi üzen bu. İç saha maçlarını kazanamasaydık şu an Sakarya'dan beter durumdaydık Allah korusun

yaman55

arkadaşlarda sizde biliyosunuz bu takım çıkamaz 4 maç üstüste kazanalım 3 maç kaybettiriliriz fuat köktaş seçim öncesi ak parti propagandası yaptı şimdide gidiyor ben size gerçekleri söylüyorum bu takım çıkamaz futboldan anlayan başkan gelir ozaman yolumuza bakarız en basit örnek başımızda ismail uyanık olsa biz bugün içeri girmek için stad kapısını kırmak zorunda kalmicaktık çokta umurlarında taraftarın ne çektiği şimdiki yönetimin