Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

MeL_55

01 Mart 2009, 16:08:22 Son düzenlenme: 01 Mart 2009, 16:09:53 MeL_55

-

25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Tarih :  08.03.2009          
Saat  :13:30       
Yer : Samsun 19 Mayis Stadyumu

Yorum : Orduyu yenseydik bir anlam kazancakti mac, ama ne yazikki yenildik. Orduyu yenseydik Bolu ile aramizda puan farki 3 olcakti bide onlari evimizde zaten yenerdik oldun 6.
Neyse yinede galibiyet bekliyoruz.

Recep

En Büyük taraftar Geriye Kalan Hepsi Sahtekar

harbisamsunsporlu5517

KocumVolkan

bolunun sergilediği futbol ortada sonuclar ortada ama bizde evde 1.yi 2.yi 3.yü devirdik
ordu deplasmanındaki gibi saçma bir futbol oynacağımızı sanmıyorum öyle yada böyle bir gerçek var evimizde aslan kesiliyoruz ve maç sonucu olarak beraberlik yada galibiyet diyorum inşallah kazanırız

Sony

celebi

ugrass

cembaba

Bence böyle düşünceler saçmalıktan ibaret. Takımımızın deplasman fobisi olduğu ortada tamam ama bu hiç bir zaman düzelmeyecek diye birşey söz konusu değil. Eğer deplasmanda ve içerde çok değişik iki takım varsa, bunu teknik ekip halletmeye çalışıyor diye düşünüyorum. Ayrıca takım demek ki deplasmanda konsantre olamıyor. Bence bu maçı da alacağız taraftarımızla... Haydi Samsunspor' um.
Biz Bu Takımı Karşılıksız Sevdik.!!!

özkan

Alıntı yapılan: recep55 - 01 Mart 2009, 16:41:34
En Büyük taraftar Geriye Kalan Hepsi Sahtekar

Bundan başka yorum yalan bu maç ıcın..sercan senı hıc unutmıcam o rezıllıgın neydı ole yaa..acırım acırım kenana acırım ıcı gıdıyo adamın her sanıyede sahada!!!!

kuzey55

banko kazanacağımız bir maç...sadece taraftar sayesinde yoksa bu futbolcular ordu maçındaki gibi oynarsa bi halt yiyemezler.resmen forvetsiz oynuyoruz.burhan,hakan neden oynamaz anlamıyorum...ercüment hocanın defansif oyun tarzı şans olmayınca işe yaramıyo malesef.

samsun155

fulbolcular orduda kaybettiğimiz 3 puanı telafi eder die düşünüorum...

Sadece Samsunspor

Bu maçı alırız, benim bundan hiç şüphem yok çünkü bu takım genç takım içerde taraftar desteği olunca gaza gelip oynuyorlar, içerdeki maçlarda kaybetmeyiz bundan sonra, bu maçta 3 puan bizim rahat olun

Tufan

şevkimi kırdılar bugünkü oyunlarıyla. gönül galibiyet istiyor ama bolu formda ne olur bilinmez takım toparlanmalı bugün çok kötüydüler.

celebi

deli 55

arkadaşlar 6 puanlık maç bizim için.mutlaka almamız gerek.play off için en dişli rakibimiz bolu.ben kazanacağımıza yürekten inanıyorum