Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Sevgili Kais elleriniz armutmu topluyorduda 4,5 tane çakamadınız tslilere...! :D

Kais

yok abi biz tam tesislerden çıktık yanımızdan inanmazsın Söğütlübahçe geçdi Allah'tan biz ordan çıktık yoksa onlar bizi görüp tesislere girebilirlerdi ve giresunlu tslilerin sonu maça gidemeden hastanelik olurdu.Ama ben dedim abi bu fırsat kaçmaz bunlar hem tsli hem giresunlu başımıza taş atanlar dövelim yok dediler ama ben her türlü laf attım bir tartışma çıksada dövsek diye cevap veren bile olmadı...

Kais

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 16 Şubat 2009, 12:14:50
Sevgili Kais elleriniz armutmu topluyorduda 4,5 tane çakamadınız tslilere...! :D

sorma abii ya içim yanıyor ama napalım büyük sözü dinliceksin...

Kais

Tufan

çıkacaz da elbet bir gün bu sene olmazsa seneye ..
ama tekrar çıkacaz elbet!

samsunluyum derler ama laf trabzona gelince mangalda kül bırakmazlar var öyle birkaç tip etrafımda.

Tiryakiler55

artik birdahaki deplasman maci iki haftaya'mi ? yoksa birdahaki kirmizi kart'mi desem

emre

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Şubat 2009, 12:21:22
Giresundan geldilerse , kesin bize maçta taş atan Görele , Tirebolu köpekleridir onlar .. Dün Samsunda tüm kahveler ağzına kadar Trabzonlu doluydu , adam dedi Samsun küme düşünce rahatladık , böyle maç seyredemezdık eskıden dedi ..  >:(

abi çook ağır konusuyosun.benım göreleli de tırebolulu da arkadaşım var çoook sağlam adamlar.arada çıkar bi kaç kişi ama bizde yok mu sanki bizdede biz bafralıyız samsunlu değiliz diyen çatlak sesler cıkmıyor mu??

emre

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Şubat 2009, 13:15:56
Ben de Giresunda büyüdüm kardeşim , Giresun'u iyi bilirim , Göreleyi de severim ; bahsetmek istediğim Giresun deplasmanında solumuza konuşlanıp , bize taş ve çamur atan köpeklerdi , onlardan bahsettim , onlardan iyi Trabzon yalakası yok .. Giresun maçında karşı maraton grubu gayet iyiydi zaten bizlere karşı ..

orada haklısın kardeşim giresunsporun bi başarısı olamaması yüzünden çook trabzon yalakalığı yapanları var..

Kais

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Şubat 2009, 13:15:56
Ben de Giresunda büyüdüm kardeşim , Giresun'u iyi bilirim , Göreleyi de severim ; bahsetmek istediğim Giresun deplasmanında solumuza konuşlanıp , bize taş ve çamur atan köpeklerdi , onlardan bahsettim , onlardan iyi Trabzon yalakası yok .. Giresun maçında karşı maraton grubu gayet iyiydi zaten bizlere karşı ..

35ama55 ben o mahmut özgener olmasaydı çotanakları da görürdüm.o adam tam karşılarındayken bize sövecek halleri yoktu ya...

emre

Alıntı yapılan: Kais - 16 Şubat 2009, 13:39:11

35ama55 ben o mahmut özgener olmasaydı çotanakları da görürdüm.o adam tam karşılarındayken bize sövecek halleri yoktu ya...

abi emin ol samsuna karşı bi garezleri yok sadece samsunsporla oynamanın verdiği heyecanla bi kac çapulcu söylettirdikleri şeyler olur.onların varı yoğu ordu.bütün taraftar ordu macına hazırlanır onları yendiler mi onlardan mutlusu yoktur.yoksa samsunu kendilerine rakip görmüyorlar samsun şehriyle herşeyiyle onlar için idol zaten...

Kais

benim takdirle karşıladığım şu içeriye giremeyen taraftarlar güngören bileti alıp onların arasına girmişler ama sonradan polis onları ayırmış.birde maç boyunca durmadan bağırdılar ama bizim orda alt taraf komple maç izledi.o yüzden Allah hepsinden razı olsun ve o alt tarafada yazıklar olsun...

emre

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Şubat 2009, 14:04:28
Öylede deme şimdi Kais , maça gelmeleri bile iyi .. Takım ne hallerde , rezilliğin bini bin paradyı 2-3 senedir , 2.lig maçı , Samsunun pekte hedefi yok , yine de iyi seyirci gelmiş , bağırmasalarda varlıkları yeter , herkes bizler gibi olamaz , ama o kişilerinde Samsunsporlulukları tartışılamaz ..

çok haklısın kardeşim hiç gelmemelerinden iyidir.orda o kadar samsun taraftarının gözükmesi bile çok ii.bi de bu takım birinciliğe falan oynasa düşünemiyorum stadı!! ;D ;D ;D

Kais

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Şubat 2009, 14:04:28
Öylede deme şimdi Kais , maça gelmeleri bile iyi .. Takım ne hallerde , rezilliğin bini bin paradyı 2-3 senedir , 2.lig maçı , Samsunun pekte hedefi yok , yine de iyi seyirci gelmiş , bağırmasalarda varlıkları yeter , herkes bizler gibi olamaz , ama o kişilerinde Samsunsporlulukları tartışılamaz ..

yokyok yanlış anlaşılmasın tabiki gelmeleri orada görünmleri bile yeter ama ben o karşı tarafı takdiren öyle dedim yanlış anlaşılmasın yani

55_HayLAZ_55

keşke yenseydik ama iiyi direndikte diyebiliriz deplasman da 10 kişi 1 puan fena sayılmaz

esedullah