Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

havzalı55

Sercan

İstanbul'da takımımızın yanında olacak taraftarlarımız,şu 55. dakikada show yapma olayını gelenek haline getirelim.Biz Samsun'da birkaç kere denedik güzelde oldu ama tüm stada yayılmadı henüz,Güngören maçının 55. dakikasında show bekliyoruz...

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 13 Şubat 2009, 21:40:08
İstanbul'da takımımızın yanında olacak taraftarlarımız,şu 55. dakikada show yapma olayını gelenek haline getirelim.Biz Samsun'da birkaç kere denedik güzelde oldu ama tüm stada yayılmadı henüz,Güngören maçının 55. dakikasında show bekliyoruz...

aynen şow dan ziyade 55. dakikada samsun şehrini iş adamlarını ve belediyeyi protesto edelim bu iç saha maçlarındada devam etsin şu durumda şow dan ziyade insanların toplumun dikkatini çekmek

furkan5534

ben bagcılardayım tek gıderım , ama gurup halınde çok zevklı olur.Ulusoyun arkasında gorusuruz 8)

furkan5534

Bu arada beyler bır sıtede  Bozüyüksporlu  bı arkadasımız SAMSUNSPORA BASARILAR demiş Gungorensporlu bır kac taraftarda " kardesim tribünde üstün olacagimizi düşünüyorum samsun kalabalık olur ancak kuru kalakbalık bagırsa bagırsa 20 kişi bağırırı buda bize dokunmaz "
Demiş...
Bu kısıye tırıbunde cevabını vermemız gerekıyor  ;)

FaT1h

Alıntı yapılan: furkan5534 - 14 Şubat 2009, 01:45:52
Bu arada beyler bır sıtede  Bozüyüksporlu  bı arkadasımız SAMSUNSPORA BASARILAR demiş Gungorensporlu bır kac taraftarda " kardesim tribünde üstün olacagimizi düşünüyorum samsun kalabalık olur ancak kuru kalakbalık bagırsa bagırsa 20 kişi bağırırı buda bize dokunmaz "
Demiş...
Bu kısıye tırıbunde cevabını vermemız gerekıyor  ;)

stadı başlarına yıktıgımızda anlarlar 20 kişiyi

furkan5534

deli 55

bu maçı alırız diye düşünüyorum.gençlerimiz gerçekten istekli ve arzulu.skor olarak da tahmin yapmak gerekirse 2-1 diyorum ;)

Recep

Alıntı yapılan: recep55 - 13 Şubat 2009, 15:53:20
arkadaşlar pazar günü saat 10.30 da Merter Tekzen yapımarketin(tramvay son durağının yanında merter ulusoyun arka tarafı) bahçesinde toplanacağız ve toplu bi şekilde gideceğiz,lütfen birbirimizi bekletmeyelim
not sormak istediğiniz bir şey olursa özelden bana cem55 e veya çelebiye mesaj atabilirsiniz
arkadaşlar kütfen atkısız polarsız ve bayraksız gelmeyin ses tellerinize iyi bakın maçın sonuna kadar bağıracağız
25 adet damalı büyük bayrak yaptırıldı ve pankartlarla biz maça en iyi şekilde hazırız
güngören taraftar görsün

red_white

atkısız kimse gelmesin gelirse kapının önünden alsınn

Samsundan gelen gruplara kazasız belasız yolculuklar

FaT1h

Alıntı yapılan: red_white - 14 Şubat 2009, 13:23:01
atkısız kimse gelmesin gelirse kapının önünden alsınn

Samsundan gelen gruplara kazasız belasız yolculuklar

inşl herkes atkıyla gelirde grup istanbul olarak atkı şov yaparız

kumköylü ahmet

FaT1h

SALDIRIN DURMADAN BU TARAFTAR ARKANIZDA HERZAMAN
SAMSUNA RAHAT YOK BU MACI ALMADAN :D
LALALALALALALALALA  :P

sinoplu

Bu mac samsunun bu sezon en onemli maci bence yol cizme maci alirsa playoff için umut olur diger sekilde orta siralarda bitiririz ligi
bu arada bu stad nerde allah askina google dan filan bulamadim yer olarak bilen varsa yazabilirmi