Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 11 Şubat 2009, 16:36:04
Zor mac olacak ama inşallah kazanırız staddaki taraftarımızla macı alacagız

ÖLÜMÜNE SAMSUNSPPOR

alim atla gel güngörene beraber maça gidelim ya

Fecr_55

Hocamiz evimizin bacasini tekrar tüttürmek icin döndü, takimimizin da elinden geldigince bu yuvayi sicak tutacagina inaniyorum..moraller iyi, formdayiz da..en kötü ihtimal beraberlik diyorum ama kazanacagimiza inaniyorum..!

Gaziosmanpaşalı3455

HAVA GÜZEL OLURSA EN AZ 6000 DİYORUM AKACAK  TARAFTARIMIZ GÜNGÖRENE . BİDE İSTANBULDAKİ  MAÇA GELECEK ARKADAŞLAR BİZ 8 10 İŞİLİK GOPTAN EKIBIZ DAVULLARIMIZ HAZIR BULABİLEN HERKEZ DAVULUNU GETİRSİN TRİBÜNDE DAVUL ŞHOW EŞLİĞİNDE TEZAHURATLARIMIZI YAPALIM HELE BİDE GALİP GELDİMİ VARYA SAMSUNDAKİ MAÇA GELMEYEN KARDEŞLERİMİZ İZLESİNDE GIPTA ETSİN.BELKİ İNSAFA GELİP HAFTAYA SATADI DOLDURURLAR :P SALDIRSANA SAMSUN SALDIRSANA SAMSUN SALDIRSANA SAMSUN OOOOOOOOOOOOOOO BAK BE KEYFE BAKKKKKKKKKK :P :P

Cagdas Ünver

Gelenek bozulursa ( son yillardaki kader maclarini hep kaybettik ) kazaniriz !

Haydi cocuklar !

kumköylü ahmet

kardesce mac olsun kazanan taraf samsunsporumuz olsun insallah.....

Kais

@gencc
anlamadığım sizin stada isteyen girebiliyormu.yani 1 resimde fbli 1 resimde gs li 1 resimde bjk giresun altay ne ararsan var.

gencc

arkadaşım bizim tribünümüz ultrAslan taraftarının coglugundan kuruludur.

ultrAslanda sete çıkanlar Semtimizde Grup liderliğini yapmaktadır.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 05 Şubat 2009, 11:16:40
Giresunspor maçından sonra bizim için 2. kırılma noktası olan maç... Bu maçtan kesinlikle 3 puan almalıyız... Garip bir his var içimde Karşıyaka + Güngören= 6 puan geçiyor içimden... Hadi hayırlısı Samsunspor'um...

İlk 3 puanı aldık, şimdi sıra Güngören'de...

cembaba

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 11 Şubat 2009, 21:20:51
İlk 3 puanı aldık, şimdi sıra Güngören'de...

Bencede abi.. Bu maç çok önemli, ayrıca bu maçı aldıgımız taktirde, Manisa maçı Full Tribünlere oynar. Samsun' umuz kazanır :D İlk 6 da olalım başka birşey istemiyorum.

ramcQ_55

samsunew

değerli kardeşlerim benim evim güngören stadına 10 dakika uzaklıkta son 1 haftada 20 tane samsunlu arkadaşı maça gitmeye ikna ettim maçı alırsak birde yemek sözü verdim yeterki samsunsporum maçı alsında yemek paraları helali hoş olsun benim takımım burnumun ucuna kadar geliyorda ben gitmezmiyim evel allah iki elim kanda olsa yine giderim zaten o stattaki bütün istanbulspor maçlarına gitmiştim güngören benim için tamamen şans oldu yenicez başka yolu yok şu ana kadarki gittiğim hiçbir maçında samsunsporum kaybetmedi bu defa kartal ve kasımpaşadakinden daha kalabalık olacağımız kesin ama değerli arkadaşlarım sıkı giyinin çünkü o gün istanbulda kar olacak.

FaT1h

red_white

hava yağmurlu olcakmış arkadaşlar haberiniz olsun taraftar sayımız düşsede gerçek taraftarşar orda olucak

Sercan

Taraftarımız inşallah yerini alacaklardır stadyumda...

ŞAMPİYON SAMSUNSPOR

cem 55

istanbulda perşembe cuma ve cumartesi günleri saganak yagmur pazar günü karla karısık yagmur gösteriyo hava durumları güngören stadının üstü kapalı maç sırasında problem yasamayız ama sıkı giyinmek lazım pazar günü 5 derece civarı olacak sıcaklık son olarak gelsin artık pazar günü günler geçmiyo valla heyecanla bekliyoruz samsunsporumuzla bulusmayı