Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

samsun155

Ercüment hocanın istifasıyla ben yeniliriz diye düşünüyorum
bu olay futbolcuları olumsuz yönde etkileyecektir
Güngörende bizden intikam almak isteyecektir
Allah sonumuzu hayıretsin...

samsun155

Alıntı yapılan: deado - 10 Şubat 2009, 13:05:14
herkese selam arkadaşlar siteye yeni üye oldum.özel olarak kimseyi tanımam o yüzden buraya yazıyorum.güngören maçına gitmek istiyorum.bu konuda bilgi verebilecek varsa sevinirim hangi otobüs olsa atlayıp gideceğim. kafama koydum 12 senelik atkımı da alacağım yanıma.

herkese saygılar.en büyük samsunspor
aramıza hoşgeldin..

çarþamba55

Alıntı yapılan: deado - 10 Şubat 2009, 13:05:14
herkese selam arkadaşlar siteye yeni üye oldum.özel olarak kimseyi tanımam o yüzden buraya yazıyorum.güngören maçına gitmek istiyorum.bu konuda bilgi verebilecek varsa sevinirim hangi otobüs olsa atlayıp gideceğim. kafama koydum 12 senelik atkımı da alacağım yanıma.

herkese saygılar.en büyük samsunspor

kardeşim hoşgeldin
organizasyonlar genelde cuma günü belli olur maç başlığını takip edersen duyururlar, işler karşık ama organizasyon olur yinede. hoca yok, yönetim yok. ben böyle şansın. yoksa güngreni yenerdik rahatça.

GençKozluklu

SAMSUNSPOR tarihinde ümitsizlik yoktur. Sevgili Mehmet Yılmaz'ın kitabında belirttiği gibi, SAMSUNSPOR bir direniş takımıdır. Her şartta direniş gösterir ve ayağa kalkmıştır.

Bu bakış açısıyla Güngören'i İstanbul'da yeneceğiz. Taraftarın desteğiyle futbolcular da coşacaktır.

Forever SAMSUNSPOR

pitbul055

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 10 Şubat 2009, 13:29:54
SAMSUNSPOR tarihinde ümitsizlik yoktur. Sevgili Mehmet Yılmaz'ın kitabında belirttiği gibi, SAMSUNSPOR bir direniş takımıdır. Her şartta direniş gösterir ve ayağa kalkmıştır.

Bu bakış açısıyla Güngören'i İstanbul'da yeneceğiz. Taraftarın desteğiyle futbolcular da coşacaktır.

Forever SAMSUNSPOR

Sercan

ali ihsan

Ben bu kadar olumsuzluğa rağmen bu maçtan ümitliyim.2-1 alacağız inşallah.

harbisamsunsporlu5517

şehrimizin kaderi olan güngören macını alırsak kaos ortamı yerıne bundan sonra destek hakim olacak

selahattin55

yaşananlar futbolcuları olumsuz etkilemez inşallah.bu maçı çok sayıda taraftar izleyecek.oradaki taraftar aşkına inşallah yeneriz.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: selahattin55 - 10 Şubat 2009, 15:27:13
yaşananlar futbolcuları olumsuz etkilemez inşallah.bu maçı çok sayıda taraftar izleyecek.oradaki taraftar aşkına inşallah yeneriz.

Selo Reis Yap bi güzellik bizi otele götür futbolcuları biz motive ederiz  ;D

selahattin55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 10 Şubat 2009, 15:29:27
Selo Reis Yap bi güzellik bizi otele götür futbolcuları biz motive ederiz  ;D

gidelim ne demek erken toplanalım gidelim.hang,i otelde kalacaklar öğrenin gidelim.

Kadir ÇELEBİ

Akgün olma ihtimali yüksek ben öyle düşünüyorum hafta sonuna doğru kesinleşir

selahattin55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 10 Şubat 2009, 15:34:40
Akgün olma ihtimali yüksek ben öyle düşünüyorum hafta sonuna doğru kesinleşir

tamam akgün otele gideriz her türlü.hele çelebi şu elindeki simitleri bir satsın gideriz.

kuzey55

futbolcularımız bütün olumsuzluklara rağmen bu maçta elinden geleni yapacaktır.Taraftarımızın da desteğiyle bu maçı kazanacağımıza yürekten inanıyorum....bizim futbolcularımız karakterli ve yürekli adamlar.bu maçta herşeye rağman bize 3 puan getirecekler.

mahserxxx

bu maçı Allahın izni ile alcağız..samsunspora başarılar..