Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

red_white

bence 5000 kişi oluruz hava güzel olmasıda gerekir bizim taraftarlar rahatına düşkündür  8)

Adige

sanırım Kapalı Tribünde Samsun Seyircisi Büyük tribünde Güngören seyircisi olucak .

harbisamsunsporlu5517

King Of The North

Ya Karşıyaka maçını aldık düşme potasından biraz uzaklaştık.Güngören maçını alalım play-off potasına yaklaşırız.Ya bu nasıl lig anlamadım gitti.27 puanımız var 22 si içerde.Artık dışarda da vurmanın zamanı gelmedi mi?

cembaba

Bize seri olarak fazla değil 3 tane galibiyet play-off' da tutunmamızı sağlayacaktır.. Haydi Samsunum :(

Yalnızca BİZ

beşnumara

güngören kent itibariyle ve yönetim itibariyle trabzonlu ağırlıklı bir takım.maça trabzonlualrın da ilgisi büyük olacak.inşaallah aksilik yaşamayız.biz dışarda iyi değiliz onlar da içerde çok iyi. inşaallah böyle devam etmez.

beşnumara

Alıntı yapılan: edmontdante - 09 Şubat 2009, 10:21:53
Bu maçı alırsak .............  ;D ;D ;D
abi cevabı çok açık: biliyosun samsunspor bu tür maçları kazanamıyor.kazansak üst sıralarda yer alacağız ama hep kaybeden biz olduk. inşaallah artık buna bir son veririz ve çıkış maçlarını alırız.

kuzey55

güngören tribünlerinde trabzonluların olması heyecan verici :D

Sempatik Bengülü

inşallah bu maçı alırız.Ben bu maç için aceleci davranıp şimdiden istanbula geldim pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum.Ve çok güzel bir atmosfer olucağına inanıyorum inşallah 3 puanıda alırız

pitbul055

Maçı alırız diyeceğim fakat takımın bir günü bir gününü tutmuyor.Takımın üzerinde olumsuz hava hakim.Hoca istifa etdi,takım dışarda galip gelemiyor Vs.Vs.Vs. Acaba bazıları bu takımın galip gelmesinimi istemiyor.Yoksa ben inanıyorumki bu takımımızın şu ligde eze eze yenemeyeceği takım yok

furkan5534

Alıntı yapılan: red_white - 09 Şubat 2009, 11:12:44
bence 5000 kişi oluruz hava güzel olmasıda gerekir bizim taraftarlar rahatına düşkündür  8)

abi ztn :D stad kaç bın kısılıkkı eheheh :) :) :) :) :) :) küçüçük stad:D

Adige

Alıntı yapılan: furkan5534 - 09 Şubat 2009, 18:09:11
abi ztn :D stad kaç bın kısılıkkı eheheh :) :) :) :) :) :) küçüçük stad:D

16 bin kişilik anca 25 bin rahat alır ;)

Akyol

bu maçı alırsa istanbuldaki taraftarımız alır aşırı bir kaos ortamına girildi inanılır gibi değil tek güvencem taraftarımız ve desteği olacak takımı ateşleyip puan veya puanların alınmasında başrol oynarlar inşallah...

Sercan