Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

havzalı55

GünqöRen maçını heRtürlü aLırız da günqören maclarını neRde oynuyor ? bu istanbulsporun bir zamanlar oynadıqı qünqören stadında mı ?

celebi

Alıntı yapılan: hi4xi_ceza - 08 Şubat 2009, 20:38:29
GünqöRen maçını heRtürlü aLırız da günqören maclarını neRde oynuyor ? bu istanbulsporun bir zamanlar oynadıqı qünqören stadında mı ?

evet orada

havzalı55

seckin55

İstanbul Grubu bu maçta gerekeni yapacaktır...

...HEP DESTEK TAM DESTEK...

Sercan

kumköylü ahmet

ramcQ_55

üstümüzdeki takımları ii top oynayıp rahat yeniyoruz ama malesefki altımızdaki takımları bakış acımız farklı olduğu için yada kücük görüyoruz bizden altda diye kücümsüyoruz acıkcası ve kabus oluyor giresun macında olduğu gibi İHŞALLAH bu macda öle olmazda rahat rahat alırız üst sıralara tırmanmaya devam ederiz aksini bie düşünmek istemiyoruz

GençKozluklu

08 Şubat 2009, 23:30:52 #22 Son düzenlenme: 08 Şubat 2009, 23:43:50 GençKozluklu
Arkadaşlar;
PAzar günü Güngören'deyiz. Nostalji olması bakımından ilk yarıda 60 dakikdan sonra GÜngören maçının videosunu çekmiştim. İlginizi çekebilir diye tekrar sizlerle paylaşmak istedim.

10-0 lık maçı 3-0 kazanmıştık

http://video.google.com/videoplay?docid=-5554035339416508399

Sercan

guvener55

kral serkan 90 da girip 90+1 de yazmıştı golünü

FaT1h

güngören de bildigim kadarıyla taraftarın maclara ilgisi vardı ama biz orda onlaradan kat kat fazla olcamıza inanıyorum gerek stad önu gerek stad içinde ezicez tabi mac esnasında futbolcularımıızıda gaza getirmek bizim işimiz kısaca herşeyden öcne samsunspor ve snra grup istanbul ayrıcalıgıyla HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SAMSUN !!!

red_white

istanbuldaki Tüm Samsunsporluları maça bekliyoruzz

Akyol

edmontdante

guvener55

bi seri yapmak şart bu maç çok önemli bence inş alacağız.