Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

22.Hafta | Güngören Bld. - Samsunspor'umuz

Tarih : 15.02.2009           
Saat  :13:30       
Yer : Mimar Yahya BAŞ Stadyumu

Yorum : Evimizde ASLAN disarda KEDI oluyoruz. Insallah bu sanslizligmizi birakip artik Deplasmandada galibiyet bekliyoruz. Güngöreni yenersek artik iyice Playoff hesabi yapariz. HAYDI SAMSUN SERI ISTIYORUZ !!!

celebi

güngören kendi evinde bizim gibi iyi maçlar çıkaran bir ekip. biz ise deplasmanlarda başarılı olamayann bir takımız. ancak bu hafta güngöreni yenebileceğimizi düşünüyorum

furkan5534

Yenicez inşallah.Stadda ki yerimizi Alıcaz =))) Bağcılar Mode  8)

Mert

Eğer ercüment hoca geri gelmezse takım moralman çökmüş durumda olcak.Biz yenerdik güngöreni.Bunu nasıl anladın diye sorarsanız bugünkü ksk maçında takımımızın bu şartlara rağmen çok harika bir oyun sergiliyoruz.Ama ercüment hocanın bu tutumunda futbolcularımız ister istemez etkilenecekler.Ne diyelim hayırlısı olsun.

furkan5534

yaaa bu güngörenin nekadar kazma bir sitesi var ya ne guncel ne baska bı halt.Bizim sitemiz gibisi varmı saka maka ya...

Bilet Fiyatlarını Bilen Varmı ?

jean

taraftarimizin yogunlugunu bekliyoruz bu maci almaliyiz kirilma derecsinde bir mac alip artik playy offa oynayalim

kuzey55

güngören çok gol atmasına rağman çok da gol yiyen bir takım.2. devre kötü gidiyolar.bu maçtan 3 puanla döneceğimize yürekten inanıyorum.

furkan5534

Alıntı yapılan: kuzey55 - 08 Şubat 2009, 17:29:34
güngören çok gol atmasına rağman çok da gol yiyen bir takım.2. devre kötü gidiyolar.bu maçtan 3 puanla döneceğimize yürekten inanıyorum.

İnşallah..

Adige

Alıntı yapılan: furkan5534 - 08 Şubat 2009, 17:23:46
yaaa bu güngörenin nekadar kazma bir sitesi var ya ne guncel ne baska bı halt.Bizim sitemiz gibisi varmı saka maka ya...

Bilet Fiyatlarını Bilen Varmı ?

Resmi site güncellenmiyor Taraftar sitesi 7/24 Güncel Bilet Fiyatı 10 ytL

cembaba

Alıntı yapılan: jean - 08 Şubat 2009, 17:25:45
taraftarimizin yogunlugunu bekliyoruz bu maci almaliyiz kirilma derecsinde bir mac alip artik playy offa oynayalim

Bende aynı düşüncedeyim. İstanbuL grubu zaten güzel işler yapacaktır. :)

cembaba

Ercüment Hoca dönsünde, başka birşey istemiyorum.. :(

CeLL-O

Kaya

aynen böyle gelişmesi dileğiyle ;

maça 2 gün kala ercümet hoca takıma geri döner o moralle güngören de büyük taraftar desteğiyle maçı alırız.aksini düşünmek bile istemiyorum

red_white

istanbul grubu olarak oradayızzz Samsundan diğer gruplarda gelirr güzel bir şov yaparızz

scouter55

Takmayın kafanıza.. Bu istifa ufak çaplı yönetime verilmiş bir mesajdır. Üstelik lig üçüncüsünü yendikten sonra da veriliyorsa mesaj yönetimce de alınmıştır merak etmeyin. Ercüment'in bu saatten sonra böyle bir hataya düşme sansı % 0 dır. Hafta içi bu istifa kulübün ali menfaatleri için geri alınır olay tatlıya bağlanır. Galibiyetin tadını çıkartmaya devam edin ve rahat uyuyun dostlar....