Bank Asya 1.Lig 21.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Karsiyaka

Başlatan MeL_55, 01 Şubat 2009, 16:41:39

« önceki - sonraki »

emre

jean

kuzey55

Giresun maçından son dk golü bence şanssızlıktı.bizim de defansımız gayet sağlam ve artık kolay kolay gol yemiyoruz.ayrıca ilerde turgut ve oktay hızlı oyuncular eğer gününde olurlarsa kazanırız.bu maçta sercan da oynacak olması sevindirici zira onun kişisel becerisine ihtiyacımız olacak.kaybetmeyeceğimizi gol yollarında becerikli olursak kazanacağımı düşünüyorum.en önemlisi de kendi sahamızda çok iyi oynuyoruz.kasımpaşa takımı da samsuna geldiğinde gol yemiyordu çok formdaydı ama mağlup etmesini bildik.benzer bir maç daha bizi bekliyor.

Sadece Samsunspor

sezon arası oktay'a ve volkan'a yaramamış, oktayda bi formsuzluk var nedendir bilmiyorum bence bi araştırma yapılmalı, volkan ise 2. devre artistleşti yakında gönderirler onu, geçende de antremanda hakan ile kavga etmiş haber gazetesinde yazıyordu

bu maçta sercana,turguta ve veysele çok güveniyorum

Gaziosmanpaşalı3455

03 Şubat 2009, 15:28:27 #34 Son düzenlenme: 03 Şubat 2009, 15:37:04 Gaziosmanpaþalý3455
bu maçta mutlak 3 puan almamız lazım.1 puan bizim için bu saaten sonra o biçim lüks olur ve mutlaka ilk 15 dakikada gol yada golleri bulmamız lazım .aksini bne düşünemiyorum inşallah futbolcu kardeşlerimizde öyledir.bu arada madem yabancı topçu alacaktık neden son güne bırakıyoruz anlamış değilim 30 dakıkada futbolcunun yeteneklerını nasıl gözlemleybılırızki? o da ayrı bi soru işareti. birde dış saha fobizmiz acıkça bariz dışarda ne zaman maç kazanacağız teknik heyet ve yönetim buna ne zaman çare bulacak. gecmiş senelerde ise bunu n tam tersi bir grafik çiziyorduk inşlaah bu sorunuda en cabuk zamanda gideririz.gelelim giresun maçına..bu maçta takımımızı tanıyamadım. tipik bir çanakkale geçilmezi oynadık.bu taktik başarı oranı yüzde 30 gecmez.onun için ben mutlak  atak ve  prese dayalı futbolu tercih etmesini isterdim hocamın kaybedecek neyi vardıkı ya alacaktık ya verecek hiç olmazssa belki rakibin direcini kırıp gol yada goller bulacağımızı ben düşünüyordum ama en tabikii taktir hocamızın.

furkan5534

Haydi KArşıyakayı devirelim !!! Soraaaaaaa Welcome to BAĞCILARRR =))) güngöreni devirelimmmm.. baya kalabalık oluruz güngörende istanbul gurubu olarak (= bağcılarda SAMSUNSPOR'lu çok fazla .. İnşallah bayram havası olur :(

Kais

karsıyaka 6 macdır gol yemıyormus galıba  ama bızde son 3 macda 1 gol yedık kı gol yedıgımız macıda 30 dkıka 10 kısı kaldık

kuzey55

03 Şubat 2009, 19:02:40 #37 Son düzenlenme: 03 Şubat 2009, 19:06:17 kuzey55
Ligin 2. yarısına bakınca 3 maçta sadece giresundan son saniye golü yedik...bu anlamda defansımız ve kalecimiz başarılı.ancak gözlenen bir düşüş oktay,turgut ve volkan gibi çok şey beklediğimiz hücum oyuncularımızda var.bu oyuncular formda olmadığı sürece kaybetmesek bile maç kazanmamız zor.umarım oktay ve turgut ksk maçında bize eski futbollarını izletirler...ayrıca 6 maçtır gol yememesi ksknın bundan sonra gol yemeyecek anlamına gelmez.kasımpaşa da haftalardır gol yemiyor üstelik deplasman karneleri çok iyiydi çok formdaydılar ama yenip gönderdik onları.kendi sahamızda kolay kaybetmeyiz...

seckin55

kaan

Alıntı yapılan: seckin55 - 03 Şubat 2009, 22:10:55
Rahmetli Özgür için pankart açmalıyız
Evet açmıştı grup istanbul o pankart kesinlikle tribünlerde olmalı burdan grup istanbuldaki abilerime sesleniyorum yapın bi güzellik :D

KSKlı dostlarımız gelsinler başımızın üstünde yerleri var biz herkesi adam gibi ağırladık ağırlarız.Ama maalesef giresun gibiler bazen işi bozabiliyo.Gördüğü hürmeti misafirperverliği gösteremeyecek kadar futbol kültüründen uzaklar maalesef.Dostça bir maç olsun KSK'ya başarılar ama bu maç bizim...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: seckin55 - 03 Şubat 2009, 22:10:55
Rahmetli Özgür için pankart açmalıyız

Pankartımız var zaten. Stada her maç asıyoruz.

Mert

Karşıyaka çok güçlü bir takım.Oturmuş bir kadrosu var.Fakat biz kendi sahamızda oynayacağız.Hakan kart cezalısı fakat bu hafta sercan oynuyor.Hakan koçaslanın yerini dolduracak oyuncularımıza var.Kadroda pek bir değişiklik olmayacak yani.Demek istediğim kazanamamamız için neden yok.İnşallah bu maçı alıcaz.Almak zorundayız zaten.

KocumVolkan

2 maç üstüste galibiyet ve 2 maç üst üste maglubiyet alma oranlarımız eşit gibi herşey olabilir şansın da bizden yana olması gerekiyor inşallah seviniriz...

kaptan 55

ligin ilk yarısındaki izmirdeki maçda gerçekçen dostça geçti kafkaf taraftarı bizi ellerinden geldiği kadarıyla en iyi şekilde ağırladı şimdi sıra bizde maça gelince gerçekten zor bir maç daha fazla isteyenin galip geleceği bir maç umarım bizim topçular daha çok ister ve galip geliriz karşıyakayada kalan maçlarında başarılar dileriz

King Of The North

Karşıyaka ve Samsunsporumuz Bank Asya'da tribün gücü olan 2 takım.Umarım dostça bir maç olur ve 3 puan alan takım biz oluruz.