Bank Asya 1.Lig 20.Hafta | Giresunspor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 24 Ocak 2009, 16:52:15

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 02 Şubat 2009, 19:27:55
Cem kardeşim 2000 kiş yok orda en fazla 500 ama haklısın o dediğin olay bir tüelü olmuyo...

adam video da diyor 2000 kişi varız diye :D

Kais

daha oncekı sayfalarda cotanaklar delıkanlı gıbı takımlarını destekledıler demıs bır arkadas mahmut ozgener ordayken  bıze sovmezlerdı zaten onlarda az deıller yanı yalakalık yapıyorlar guya adama

Sadece Samsunspor

ErkÇay55

Merhabalar Arkadaşlar bende sıkı bir Samsunsporluyum Pazar günü Giresun maçındaydım.Çıkan olaylar hiçte hoş değildi.Benim beklediğim Giresun taraftarının bizlere konukseverlik göstermesiydi.Maalesef bunu maç boyunca göremedik.Maçı doğru dürüst bile izleyemedik.Kafamıza taş gelmesinden çekindik.Samsunsporlu Bazı taraftar arkadaşların heyecanını anlıyorum.Yalnız yaptıkları hareket ve konuşma üslupları bizim gibi büyük bir camianın mensuplarına hiç yakışmıyor.Lütfen biraz daha sakin ve hoşgörülü olalım.En büyük Samsunspor.

maviay55

içimdeki tribün özlemini anlatamam..çok özledim yaa bu videoları izledikten sonra bi tuhaf oldum.. videolar için tşkler

Kadir ÇELEBİ

Maçın özetini izledim Hakanın gördüğü 2nci sarı kart gerçekten ağır bir karar yinede bu hakanın daha önce yapmış olduğu agresif tavırları değiştirmez kendisine çeki düzen vermesi gerekir.. son dakikada yediğimiz golü kalecimiz Hasan çıkarabilirmiş 1 pozisyonda daha zorunu çıkarmış 

''Yeter artık çıkalım buralardan'' >:(

erdem

kimde var la bizim gibi taraftar..uc buyuk serefsizler kume dusseler de gorsek boyle deplasman yapabiliyorlar mi..ben boyle kadere tukurim ulen..

samsunmania

PFDK KARARLARI

GİRESUNSPOR Kulübünün, 01.02.2009 tarihinde oynanan GİRESUNSPOR - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 3.750.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada GİRESUNSPOR Kulübünün, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 2.500.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Cezaların içtimaı suretiyle GİRESUNSPOR Kulübünün, neticeten ve takdiren 6.250.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

SAMSUNSPOR Kulübünün, 01.02.2009 tarihinde oynanan GİRESUNSPOR - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Tribün_ali

Samsunun samsundan başka dostu yok bizim karadeniz dedigimiz takımalrın hepsi kalleş ankaragücü sakarya karşıyak bizim dostumuz gerisi hikaye biz diyoruz samsuna gelmesinler falan filan anca klavyeden konşursunuz herkez unutur gider küme düşdügümüz sene manisada edilen küfürler şimdi kimin aklında herkez unuttu ama ben asla

SAMSUNDA YAŞİYORSAN SAMSUNSPORLUSUN O KADAR LAN

SAMSUNLU ORUMA 55

samsnum yenseydik s8.ci sıradaydık karşıyakayıda yendek ilk altı daydık fırsatı teptik abilerim

SAMSUNLU ORUMA 55

vazgeçilmez bu sewdaaaaaaaaa..........................

SAMSUNLU ORUMA 55

samsunluyuzve samsunsporluyuz işin ucunda ölüm bile olsa samsunsporluyuz

samsunspor5555

bu takimda murat,volkan,sercan,oktay oynamasi lazim arkadaslar yoksa isimiz zor...