Bank Asya 1.Lig 20.Hafta | Giresunspor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 24 Ocak 2009, 16:52:15

« önceki - sonraki »

alperen_55

Ercüment hocanın dediği gibi bu maç çok önemli.malum alt sıralarda puanlar birbirlerine çok yakın.giresundan 3 puan haftaya içeride 3 puan alırsak bizi baya rahatlatır.tabi bundan sonra olursa ilk altı olmazsa da altsıralardan baya kopmuş oluruz.zaten bu sezon hedef ilk ON seneye ŞAMPİYOOOOON.

KocumVolkan

yokya hissediyorum yenicez şunları belki 1-0 belki 3-0 ama bizim olacak bu maç

HoliganSamSunLu

1 paunı aklımızdan silelim 3 paun alamazsak bir punanında pek birşeye yarayacağını sanmıyorum ilk altı diyorsak giresundan 3 puanla döneceğiz.

pitbul055

Gaziosmanpaşalı3455

28 Ocak 2009, 13:21:12 #79 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 13:22:56 Gaziosmanpaþalý3455
kartal maçındaki gibi oynayalım güle oynaya çok rahat geceriz.gercekten kartal maçı samsunspora yakışacak düzeyde bir futbol ortaya koydular sadece devamlılık önemli kartal maçı gibi oynasınlar yeter.tek sıkıntım formdaki sercanın yokluğu.tamda taşalr yerine oturdu derken .ama inşllah yerine oynayacak oyuncumuz acığını kapatır.maçı 2,0 alırız diyorum ben ::) :P  ve 4,0 intikamını alırız.inş daha fazla olur attığımız goller :P

universite carsambalilar

arkadaslar carsambadan 2 otobus kaldiriyoz gelmek istiyen gelsin universite carsambalilar

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: universite carsambalilar - 28 Ocak 2009, 14:58:59
arkadaslar carsambadan 2 otobus kaldiriyoz gelmek istiyen gelsin universite carsambalilar

Süpersiniz Arkadaşlar inşallah tüm gidecekler sorunsuz sıkıntısız gider gelir..

Sercan

helal be size giresun stadı yetmicek bize.İnşallah seneye trabzona

mehmet yılmaz

Çok iyi ya. 3 Otobüs arena ile SBÇ. 1 minibüs biz. 2 otobüs Çarşamba. 1 minibüs ayrı bir grup. 2 otobüs de Şirinlerle Mekansızlardan bekliyorum. Münferitlerle birlikte. oradaki 400'ü rahat doldururuz gibi geliyor bana.

kaptan 55

en az 1000 kişi oluruz diye tahmin ediyorum.bu maçıda alırsak yönetimden futbolcusuna taraftarından sehrin dinamiklerine kadar herkes havaya girer play off için umarım herşey istediğimiz gibi olur alırız maçı

samsunmania

Alıntı yapılan: ŞİMŞEK 55 - 28 Ocak 2009, 16:27:40
en az 1000 kişi oluruz diye tahmin ediyorum.bu maçıda alırsak yönetimden futbolcusuna taraftarından sehrin dinamiklerine kadar herkes havaya girer play off için umarım herşey istediğimiz gibi olur alırız maçı

İnşallah kardeşim. Bu sebepler yüzünden çok kritik bir maç bence.

universite carsambalilar

maço

Nuri Asan

3 eksikle sahaya çıkacağız.

1-Giresun bize çok ters geliyor.
2-4 senedir dönüm maçlarını kazanamıyoruz.(Süper ligden düştüğümüz sene dahil)Şu maçı kazansak zirvede olacağız diyoruz ve kazanamıyoruz.
3-Deplasmanda maç kazanamıyoruz.

Ama her şeye rağmen bu maçı alacağımıza canı gönülden inanıyorum zorunuza gitmesin bende deplasmana gidiyorum beeee