Bank Asya 1.Lig 20.Hafta | Giresunspor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 24 Ocak 2009, 16:52:15

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

tek cümle

ilk maçtaki lekeyi temizleyin!!!!!!!!!!!!

HoliganSamSunLu

4-0 ın acısını alıcaz 3 puan başka yolu yok...

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Ocak 2009, 18:14:06
1-0 olsun bizim olsun. 4-0'ın rövanşını almaya çalışmaya gerek yok.bizim rakibimiz giresun değil.onlara başka platformda başka zaman atarız 4 ama bu maçı 1-0 da olsa bizim kazanmamız. istersek yaparız ama haftaya hava nasıl olur onu bilemiyoruz.zemin nasıl olacak onun da bilemiyoruz.

Mert

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Ocak 2009, 23:14:55
giresunspora iki senedir şansımız tutmuyor , gecen senede iyi hava yakalayıp gıtmıstık ama 2-0 mağlup döndük .. giresun birsürü transfer yaptı ama karabuk'e yenıldı şaşırtıcı bır skordu ..
yarın da kaybederlerse , ya hep ya hıc macı olur samsuna karsı ..

giresunspor taraftarı 0-4'lük maçta dalga gecmediler , efendı gıbı gıttıler buradan .. Giresunspor taraftarı , Karadenizdeki en centilmen taraftardır bence .. gecen sene hem macta hem de sitelerinde Teoman abimize gereken hassasiyeti verdiler ..

Aynen katılıyorum.Taşkınlık diye birşey yok adamlarda.Teoman Taş'a gösterdikleri sevgi gösterilerini de biliyorum.İnşallah giresuna giden taraftarımız ile giresun taraftarı dostane bir şekilde izlerler maçı.

Akyol

bu maçta olay olacağını pek sanmıyorum ilk maçta skor dışında dostane geçmişti kaldı ki giresun taraftarı TEOMAN ABİ konusunda hassas davranan bir topluluk güzel geçecektir.Bu arada bize kaç bilet ayrılmış bilen var mı kaç kişi gidebiliyor?

Nuri Asan

esedullah

bu mç dönüm noktası bu maçı alırsak artık kafaya oynarız

GençKozluklu

Haftaya SAMSUN dayım. maça gitmeyi düşünüyorum ancak saat 18: 00 de Ünye de olamam gerkiyor. nasıl yetieşcğim bilemiyorum . Bir yolunu bulmam gerekiyor

samsunmania

Aksilik olmazsa puanla veya puanlarla Samsun'a döneriz. Giresun defansı sıkıntılı ama gol de atıyorlar. Yani klasik yapımızı sahada uygulayıp çok basmalıyız. Bu maçı alırsak hedeflerimiz bile farklılaşabilir.

kuzey55

giresun hemen hemen yeni bir takım kurdu.ilk 4-5 hafta zorlanacaklar gibi.bu durumdan faydalanaıp 3 puanla dönmemiz gerek ancak yine söylüyorum deplasmanda 1 puan fena olmaz.

Tufan

Allahtan birşey olmazsa bende yarın memleketteyim araba falan ayarlayabilirsek maça gitme ihtimalim var. yazmak istemiyorum nazarım değecek diye şu lekeyi temizleyin yeter ...

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 25 Ocak 2009, 14:44:21
Haftaya SAMSUN dayım. maça gitmeyi düşünüyorum ancak saat 18: 00 de Ünye de olamam gerkiyor. nasıl yetieşcğim bilemiyorum . Bir yolunu bulmam gerekiyor

abicim altında özel araban varsa yetişirsin tahminim 4 gibi giresundan çıksan 2 saate ünyeye geçersin çok rahat

55_HayLAZ_55

giresuna şans tanımıyorum güzel bir futbolla net bir skor alıcaz.

kuzey55

13:00 56     Kasımpaşa   0 - 1  Erciyesspor     
13:30 45     Boluspor   1 - 0   Orduspor     
13:30 45    Diyarbakırspor   0 - 0   Sakaryaspor     
13:30 45     Kardemir Karabük   0 - 0   Karşıyaka     
13:30 45     Malatyaspor   0 - 1   Güngören Bld.     
13:33 43     Altay   1 - 0   Giresunspor       
13:35 41     G.Antep Bld.Spor   0 - 0   Adanaspor

malatya ve giresun mağlup..erciyes sürpriz yapmak üzere...

Atakumlu